Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@lugasek
nie ważne w jakim wieku jesteś, osoba starsza to taka, która jest starsza od ciebie :)

Ooo, fajna akcja. Kurde nie mam dostepu do tych urzadzen, nie wiem jaka w czytelniczej praktyce jest roznica 6 a 7 cali.
 
@lugasek
nie ważne w jakim wieku jesteś, osoba starsza to taka, która jest starsza od ciebie :)

Ooo, fajna akcja. Kurde nie mam dostepu do tych urzadzen, nie wiem jaka w czytelniczej praktyce jest roznica 6 a 7 cali.
Też nie wiem, bo mam teraz toucha 6 cali, wcześniej miałem z guzikami też 6 cali. Czyta się wygodnie. Wygodniej niż papierową książkę. Tak to wygląda w porównaniu do zwykłej książki.

0e5c64f3a585d.jpg
 
Goli się ktoś elektrykiem? Mam Brauna i w przeciągu 8 miesięcy rozjebały mi się 2 głowice (w sumie 3, ale jedną rozjebałem sam <3:lol:)
Niby ostrza powinny na 18 miesięcy starczać, a mi folia zaczyna pękać po 3-4 miesiącach, kupowane z pewnego źródła (chyba tego nie podrabiają?) Dziś rano jebła mi kolejna i znowu 200zł w plecy.
Tym razem nie wypierdolę paragonu, więc pewnie rozleci się idealnie po 12 miesiącach:śmiech:
 
Goli się ktoś elektrykiem? Mam Brauna i w przeciągu 8 miesięcy rozjebały mi się 2 głowice (w sumie 3, ale jedną rozjebałem sam <3:lol:)
Niby ostrza powinny na 18 miesięcy starczać, a mi folia zaczyna pękać po 3-4 miesiącach, kupowane z pewnego źródła (chyba tego nie podrabiają?) Dziś rano jebła mi kolejna i znowu 200zł w plecy.
Tym razem nie wypierdolę paragonu, więc pewnie rozleci się idealnie po 12 miesiącach:śmiech:
Miałem kiedyś brauna i nie polecam - z tego samego powodu. Przesiadłem się na Wahl i obecnie problemów brak.
 
jestem w posiadaniu starego Samsung Galaxy S3 i jestem pod wrazeniem, te wszystkie nowe htcki, xiaomi, huaweie nie maja podjazdu - samsung to jednak samsung

uzywam go bo moj obecny htc jest w naprawie -_-
 
Co z tego będzie najlepsze?
XIAOMI Mi A2 Lite 4/64 GB
XIAOMI Redmi S2 3/32 GB

XIAOMI Redmi Note 7 3/32 GB
XIAOMI Redmi Note 5 32GB

Coś jeszcze z tego przedziału cenowego?
Teraz mam Xiaomi Note 4 i w sumie jestem zadowolony ale upadł i szukam czegoś.
Co w sumie byłoby dobrze żeby był lepszy wyświetlacz.


 
Co za herezje !!
giphy.gif
oczywiście, że wygodniej, niektóre książki to takie knigi, że nie wiadomo jak to wygodnie chwycić no i klasycznej książki raczej przy wyłączonym świetle nie poczytasz. a czytnik z podświetleniem już tak.
mógłbym tak jeszcze wymienić kilkanaście powodów dla których warto zrezygnować z papierowej książki na rzecz czytnika, ale czeka na mnie pasjonująca lektura na moim kindlu.
 
oczywiście, że wygodniej, niektóre książki to takie knigi, że nie wiadomo jak to wygodnie chwycić no i klasycznej książki raczej przy wyłączonym świetle nie poczytasz. a czytnik z podświetleniem już tak.
mógłbym tak jeszcze wymienić kilkanaście powodów dla których warto zrezygnować z papierowej książki na rzecz czytnika, ale czeka na mnie pasjonująca lektura na moim kindlu.
::really::
 
Pany, co to za akcja UPC dla firm co to niby całą umowę (oprócz pakietów tv premium, jak hbo czy tam c+) opisują jako internet (mozna odpisac)?
Gdzie tu haczyk?
 
Pany, co to za akcja UPC dla firm co to niby całą umowę (oprócz pakietów tv premium, jak hbo czy tam c+) opisują jako internet (mozna odpisac)?
Gdzie tu haczyk?
Pewnie TV po światłowodzie, wtedy net i pakiet tv na fakturze masz opisany jako internet.
 
Pewnie TV po światłowodzie, wtedy net i pakiet tv na fakturze masz opisany jako internet.
Tak, ale wiesz
- proponuja umowe na 12mcy (co jesli ktos ma dluzsza obecnie to ja de facto skraca)
- co prawda cena +10% ale dzieki wrzuceniu w koszty i tak jestes zjazd o -5%
- internet download/upload o 10% więcej

No i rozkminiam, gdzie haczyk? Całość się rozbija o to czy jednak US się nie dop*, bo wtedy placisz 10% wiecej po prostu (bo to ze dają 10% więcej pasma w praktyce internetu nie przyspieszy, to musiałby być jakiś ekstremalny przypadek).
 
Tak, ale wiesz
- proponuja umowe na 12mcy (co jesli ktos ma dluzsza obecnie to ja de facto skraca)
- co prawda cena +10% ale dzieki wrzuceniu w koszty i tak jestes zjazd o -5%
- internet download/upload o 10% więcej

No i rozkminiam, gdzie haczyk? Całość się rozbija o to czy jednak US się nie dop*, bo wtedy placisz 10% wiecej po prostu (bo to ze dają 10% więcej pasma w praktyce internetu nie przyspieszy, to musiałby być jakiś ekstremalny przypadek).
A ile m-cy zostało Ci do końca umowy? Jak 6 lub mniej to operatorzy kablowi takiego klienta mają opisanego jako RETENTION - klient utrzymaniowy. Takim klientom często proponują specjalne oferty, niedostępne w tradycyjnych kanałach sprzedażowych. Co do US to ofertę pewnie opracowali tak, żeby nie było jak się przyczepić, a oni będą mieć klienta z jedną usługą więcej.
 
Back
Top