Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Panowie, gniazdo do ładownia w smartfonie mi się zjebało. Jest sens to wymieniać? Telefon już chyba z 3 lata mam. Samsung gts7850
 
Panowie, gniazdo do ładownia w smartfonie mi się zjebało. Jest sens to wymieniać? Telefon już chyba z 3 lata mam. Samsung gts7850
Podpowiem- telefon o podobnych parametrach jest w obecnie w biedronce po 199zł :DC:

A serio i bez szydery to jak nie masz kasy na nowy kom to naprawiaj w każdym inny wypadku wymień na nowy bo już telefony z półki cenowej około 500zl są dużo mocniejsze i szybsze niż ten który posiadasz.
 
Podpowiem- telefon o podobnych parametrach jest w obecnie w biedronce po 199zł :DC:

A serio i bez szydery to jak nie masz kasy na nowy kom to naprawiaj w każdym inny wypadku wymień na nowy bo już telefony z półki cenowej około 500zl są dużo mocniejsze i szybsze niż ten który posiadasz.
A poleciłbyś coś za 500 zł co nie rozsypie się przy pierwszym kontakcie z ziemią. Bo ja tam ciemny jestem w tym temacie.
 
A poleciłbyś coś za 500 zł co nie rozsypie się przy pierwszym kontakcie z ziemią. Bo ja tam ciemny jestem w tym temacie.
Z trwałością przy upadkach to nie wiem jak to jest (zawsze w pokrowiec warto telefon wsadzić). Najlepszy telefon nowy jaki teraz kupisz do 499 to Xiaomi 4A. Nie jestem tez pierwszym na forum, który to poleca w tej półce cenowej.
 
Z trwałością przy upadkach to nie wiem jak to jest (zawsze w pokrowiec warto telefon wsadzić). Najlepszy telefon nowy jaki teraz kupisz do 499 to Xiaomi 4A. Nie jestem tez pierwszym na forum, który to poleca w tej półce cenowej.
Tylko, że to plastik, a szybka niczym nie wzmacniana. Do zadań specjalnych się nie nada. Przy pierwszym kontakcie z ziemią się nie rozsypie, ale nie jest to P O T Ę Ż N Y smartfon.


Jak nie trzeba bajerów, a praca jest w trudnych warunkach to ten XCover nie jest złym pomysłem.
 
Kupilem taniego smartfona z China z androidem (4.2.2) i okazalo sie, ze nie ma w nim jezyka polskiego. W obsludze nie sprawia mi to problemow, ale pisanie smsow to koszmar... Da sie cos sciagnac czy cos ?
 
Kupilem taniego smartfona z China z androidem (4.2.2) i okazalo sie, ze nie ma w nim jezyka polskiego. W obsludze nie sprawia mi to problemow, ale pisanie smsow to koszmar... Da sie cos sciagnac czy cos ?
Teoretycznie wszystkie modele wyprodukowabe od 04.2016 powinny miec nawet w romie globalnym dostepny pl jezyk. Jak nie masz to zawsze mozesz ty lub serwis xiaomi zrootowac Ci do roma stworzonego dla polski.
 
Nie do końca znam się na tych telefonach wzmacnianych ale jak co to u mnie w sklepie (z racji restrukturyzacji i zamknięcia magazynu w PL to mamy trochę lepsze ceny):

Tu ten twój za dychę taniej:
https://www.mall.pl/smartfony/myphone-smartfon-hammer-iron-2-czarny

A tu jakiś inny, z mocniejszymi parametrami z odjazdem cenowym od rynku o jakieś 200zl. Konkurencja ma po ponad 700 u nas 524

https://www.mall.pl/smartfony/evolveo-smartfon-strongphone-q5-lte

Ale musisz sam poczytać czy to jest coś warte bo, jak pisałem, powyżej, nie znam się za dobrze na tego typu telefonach.
 
Taki temat: power bank

Nieraz mi bateria siada,a jeszcze bym w wyrze przytrolował i dojechał jakiegoś moda. Podłączenie kabla odpada,bo brak gniazda i w ogóle bez sens.
Czy brać power bank o dużej pojemności?
Czy o mniejszej(tzn.ile?)i go sobie okresowo ładować?
Może jakieś propozycje z alledrogo..?
 
Taki temat: power bank

Nieraz mi bateria siada,a jeszcze bym w wyrze przytrolował i dojechał jakiegoś moda. Podłączenie kabla odpada,bo brak gniazda i w ogóle bez sens.
Czy brać power bank o dużej pojemności?
Czy o mniejszej(tzn.ile?)i go sobie okresowo ładować?
Może jakieś propozycje z alledrogo..?
xiaomi 2 10000mah
 
3 na pewno nie bo żaden powerbank nie oddaje tyle ile ma nominalnie mAh. Ja mam 12k to oddaje max 10,5.
4 moze troche przesadziłem. Ale na 3 razy wystarczy. 3000 baterie ładowałem prawie 3 razy takim powerbankiem.
 
Back
Top