Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Teść powiedział że by wziął ale konsultowal się ze swoim kumplem który chuja się zna na kompach i mu powiedział że jak taki tani to raczej chuj warty jest. Debil !!! Także sory za zawracanie dupy ale nie wezmę tego kompa.
Teść zawsze kupował auta z salonu, także tego...kumpla też w salonie kupił, przecie widać, że funkiel nówka nieśmigana, jeszcze nie dojrzał do życia w Polszy.:baldwinwhiskey:

edit: to żaden diss, mam takich w rodzinie, trza się opiekować skwapliwie.
 
Teść zawsze kupował auta z salonu, także tego...kumpla też w salonie kupił, przecie widać, że funkiel nówka nieśmigana, jeszcze nie dojrzał do życia w Polszy.:baldwinwhiskey:

edit: to żaden diss, mam takich w rodzinie, trza się opiekować skwapliwie.
Wiem wiem
 
Pany dzwonio z pleja, 35zl netto, umowa 25mcy, nielimitowany internet, niby podwyzszona predkosc :), w EU 1GB (potem 1grosz za 100MB). Rozmowy w PL/EU nielimitowane, smsy/mmsy tysz.
To dobra oferta na teraz?
 
Pany dzwonio z pleja, 35zl netto, umowa 25mcy, nielimitowany internet, niby podwyzszona predkosc :), w EU 1GB (potem 1grosz za 100MB). Rozmowy w PL/EU nielimitowane, smsy/mmsy tysz.
To dobra oferta na teraz?
Jak bezlitośnie ciśniesz net na danych komórkowych to tak, mogą mieć coś z limitem gb 10 może 15 za jakieś 25 złotych, warto sprawdzić. W podwyższoną prędkość im nie wierzę, bo lte w play mają tylko na własnych nadajnikach.
 
Jak bezlitośnie ciśniesz net na danych komórkowych
Raz zasnąłem z telefonem z włączonym twitchem na komórce (i zapomniałem ze mam wylaczone wifi), bodajże Blizzcon :) jedyny raz kiedy zużyłem pakiet (mam 10GB, jakoś tak).

W podwyższoną prędkość im nie wierzę
Hhehe, ja tez, ale mi szumnie babka reklamowala: 3x szybszy! :)

43 brutto, hmmm, ok, wezme w takim razie.
 
Dobrze, że nie kwater w Świnoujściu
:roberteyeblinking:
Daj spokój. Jak zajrzałem do HydeParku i gadali o Popławskiej to miałem reklamę na Cohones sztuki teatralnej z jej udziałem.
Inwilgacja ponad miarę :danaillegal:

To już wiem czemu czasem wyswietla reklamy ekskluzywnych rejsow dla gejów Latynosów :beczka:

Pierwszy raz to byłem:wtf2: i się zastanawiałem co takiego odjeb@łem w nocy :DC:
 
Sprawdziłem skrzynkę i chyba się na tym magic kinder rejestrowałem, więc możliwe że uda się ten stan przywrócić :)
@majkelo89 okazało się, że moje gapy wylogowały się i od tygodni nabijały stan gry lokalnie :/
Ale zarejestrowałem się innym mailem i to konto "przejęło" lokalny stan gry, więc mogę spokojnie zrobić factory reset wkrótce :D

Btw, wczoraj wyszła dla Honora Play przerobiona apka Google Camera (na stronie Huawei była do pobrania). Jak zainstalowałem, to okazało się, że oprócz samej gugiel kamery (w której akurat był mały bug, bo slow motion nie działało), mój bazowy soft od aparatu dostał super slow motion 480fps :D
 
Elo, tablet do 700. Ew jakąś hybryda z odpinanym ekranem do 1000. Użytkowanie w podróży, filmy itp
 
Zegarek z sim dla dziecka - uzywal ktos? Zbędny bajer czy przydaje sie?

Dlaczego rozwazam? Chcialbym zeby mozna bylo dzwonic, ale zeby nie bylo gierek, youtuba i przegladania internetu.
 
@lugasek

Co robimy i co dokupujemy żeby podnieść mojego kompa na jeszcze wyższy (najlepiej wykurwiscie wysoki) poziom ?

Trochę żałuję, że za nisko ustaliłem budżet na niego.
 
ale po co? jakaś gra przycina, czy co?
Te właśnie, dlaczego tak długo (nawet dobrych kilka sekund) zajmuje filmikom na jutubie czy innych wskoczenie na wyższą jakość?

A jeśli chodzi o gry, to napiszę jak wrócę do domu bo z tel. za długo.
W Civ 5 mam coś z grafiką czego nie miałem na starym lapku.

Poza tym, poprostu mam ochotę go jeszcze podrasować bo jestem chciwy :korwinlaugh:
 
Elo, tablet do 700. Ew jakąś hybryda z odpinanym ekranem do 1000. Użytkowanie w podróży, filmy itp
Mikołaj przyniósł Synowi ostatnio Samsunga T580. Kosztowało mnie to 600 zł i było warto. Wszystko chodzi bardzo dobrze, większość gierek także
 
Te właśnie, dlaczego tak długo (nawet dobrych kilka sekund) zajmuje filmikom na jutubie czy innych wskoczenie na wyższą jakość?

A jeśli chodzi o gry, to napiszę jak wrócę do domu bo z tel. za długo.
W Civ 5 mam coś z grafiką czego nie miałem na starym lapku.

Poza tym, poprostu mam ochotę go jeszcze podrasować bo jestem chciwy :korwinlaugh:
wystarczy podkręcić jak pisałem już wielokrotnie i będzie duży skok wydajności. Yt to coś od internetu albo przeglądarki. Civ 5 nie wiem jaki problem, kwestia ustawień, sterowników pewnie.
 
Back
Top