Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Teść powiedział że by wziął ale konsultowal się ze swoim kumplem który chuja się zna na kompach i mu powiedział że jak taki tani to raczej chuj warty jest. Debil !!! Także sory za zawracanie dupy ale nie wezmę tego kompa.
Nie ma problemu. Miał być do pracy,do Worda,więc niech z kumplem wezmą jakiś drogi. Proste.
Pondro.

E. Mogę do 4 stówek zjechać. Nie znajdzie taniej w tak dobrym stanie i z fajnymi głośnikami.
 
Last edited:
Teść powiedział że by wziął ale konsultowal się ze swoim kumplem który chuja się zna na kompach i mu powiedział że jak taki tani to raczej chuj warty jest. Debil !!! Także sory za zawracanie dupy ale nie wezmę tego kompa.
Fachowym okiem to ten komp od kaczki jest zarówno chuja warty jak i drogi. Także z taniością nie ma nic wspólnego. Rupieć, szrot elektroniczny.

Za 250zł siostrze z dwa lata temu wybrałem kompa poleasingowego z i5, 500GB, 4GB RAM, win7, klawa, mysz. Dell Optiplex pozusowski. A firma która skupuje takie kompy daje za nie może ze 100zł od sztuki.

//Zapomniałbym, monitor za 20zł do tego dokupiłem z tej samej firmy. Też pozusowski, płaski 17"

Było śmiesznie, ale @yonigga najbardziej kompetentnie to opisał.
 
Teść powiedział że by wziął ale konsultowal się ze swoim kumplem który chuja się zna na kompach i mu powiedział że jak taki tani to raczej chuj warty jest. Debil !!! Także sory za zawracanie dupy ale nie wezmę tego kompa.
Klasyk:DC:
 
FnQZo3R.gif
 
@majkelo89 - orientujesz się, jak sprawdzić, czy dana gra zapisuje swój stan w chmurze, na play store, czy gdzieś tam? Starego samsunga chcę oddać dzieciakom do ich gierek, ale ledwo zipie ten telefon i chciałem mu zrobić fabryczny reset. Wydaje mi się jednak, że gierki, których dzieciaki używają, zapisują tylko lokalnie stany gry na telefonie. Zrobiłbym backup tych apek w razie czego, ale nie mam roota, a jedyny non-root program jaki znam (Helium) u mnie nie zadziałał :/
 
@majkelo89 - orientujesz się, jak sprawdzić, czy dana gra zapisuje swój stan w chmurze, na play store, czy gdzieś tam? Starego samsunga chcę oddać dzieciakom do ich gierek, ale ledwo zipie ten telefon i chciałem mu zrobić fabryczny reset. Wydaje mi się jednak, że gierki, których dzieciaki używają, zapisują tylko lokalnie stany gry na telefonie. Zrobiłbym backup tych apek w razie czego, ale nie mam roota, a jedyny non-root program jaki znam (Helium) u mnie nie zadziałał :/
W google play możesz sprawdzić w opisie aplikacji. Jeśli gra używa gier play do logowania itp to można przywrócić stany zapisu po zalogowaniu.
 
W google play możesz sprawdzić w opisie aplikacji. Jeśli gra używa gier play do logowania itp to można przywrócić stany zapisu po zalogowaniu.
Nie widzę tej informacji...
To może będzie to:
  • receive data from Internet
  • view network connections
  • full network access
  • control vibration
  • prevent device from sleeping
  • Google Play license check
?
 
Obok info o grach play jest taki zielony pad
Ślepy chyba jestem :D Nie widzę tego... Sprawdziłem jednak UFC, w które kiedyś grałem i na pewno pamiętało stan gry gdzieś w chmurze, ale tam też nie widzę tego pada ani nic.
Apka dzieciaków się nazywa Magic Kinder.
 
Ślepy chyba jestem :D Nie widzę tego... Sprawdziłem jednak UFC, w które kiedyś grałem i na pewno pamiętało stan gry gdzieś w chmurze, ale tam też nie widzę tego pada ani nic.
Apka dzieciaków się nazywa Magic Kinder.
We wszystkich grach, w których masz opcje logowania powinna być możliwość przywrócenia stanu gry.
 
@majkelo89 - orientujesz się, jak sprawdzić, czy dana gra zapisuje swój stan w chmurze, na play store, czy gdzieś tam? Starego samsunga chcę oddać dzieciakom do ich gierek, ale ledwo zipie ten telefon i chciałem mu zrobić fabryczny reset. Wydaje mi się jednak, że gierki, których dzieciaki używają, zapisują tylko lokalnie stany gry na telefonie. Zrobiłbym backup tych apek w razie czego, ale nie mam roota, a jedyny non-root program jaki znam (Helium) u mnie nie zadziałał :/
W Pou np. możesz zapisać stan gry podając maila o hasło w ustawieniach gry. Już na 3 telefonie kontynuuję hodowlę tego małego skurwysyna! :irish:
Cieszę się że pomogłem.
:fjedzia:
 
Back
Top