Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Ja tak miałem, ale w 2011 się wyleczyłem :dobry:

W robocie mamy Garmina i raczej nikt nie narzeka na to urzadzenie.
Automapa mnie parę razy przez jakieś dziwne trasy przeciągnęła i tak jak pisałem, musze wymienić, bo sie wiesza skurwysyństwo.
Telefon ma być do dzwonienia w trakcie jazdy.
W Janosika się nie bawię i chyba trzeba przesył danych mieć włczony, by coś tam dodawać i wiedzieć ocb aktualnie.

A poza tym: moje pierwotne pytanie było inne :chuck:
 
A poza tym: moje pierwotne pytanie było inne :chuck:

Ja używając kiedyś byłem bardzo zadowolony z Automapy na jakimś nołnejmowym Larku, czy cuś. Tomtoma miałem jeszcze wcześniej - ale to były czasy, kiedy w Holandii nie mieli chyba pojęcia, że Polska istnieje, bo mapa była tak z dupy (2008/9), że mój młody lepsze rysuje :mamed:
 
W sumie info do każdego, kto chce kupić sprzęt elektroniczny w najbliższym czasie. Nawet jak macie już wygrany konkretny model a nie pali się bardzo jeśli chodzi o jego zakup to poczekajcie do weekendu 25-27 listopada. 25 jest Black Friday i wiem, że większośc dużych sklepów mocno się "zbroi" na ten weekend i będą mega obniżki często poniżej cen zakupu.

A dla tych co chcą cos z AliExpress to tam też jest zawsze akcja na Black Friday.
 
@kaczka41 Garmin z serii 50, najlepiej LM, 5 cali, czytelny i prosty w obsłudze, dobre mapy z dożywotnią aktualizacją. Dobry stosunek cena/jakość. Lepiej dopłacić niż pierdolić się z dziadostwami typu smarty, mio itp.
 
Ja zjeździłem pół Polski na google maps. Zresztą, nawigacja ogłupia, zaburza orientację w terenie i wyłącza myślenie. Lubię sobie przysiąść nad mapą przed jakimś wyjazdem i po prostu analizować trasę, zamiast oddawać się komendom nawigacji.
 
Mam Motke (Lenovo?) Moto G3. Od pewnego czasu przy przyciskaniu mocniej ekranu (niezaleznie w ktorym miejscu) pojawiaja się w 2 miejscach takie odbarwienia. Nie tyle kurwa odbarwienia co kurwa bardziej takie... ehhh... no... kurwa...

no takie...

No powiedzmy coś takiego jak się przyciśnie palcem płaski ekran monitora plaskie tv. No to chyba odbarwienia. Telefon mi ani razu nie upadł, nie wiem co się stało. Jest to dosyć mało widoczne, najbardziej przy ciemnym ekranie, ale jednak troszkę mnie denerwuje. Od czego to może być? Telefon ma pół roku, na gwarancje mi to przyjmą czy raczej uznają, że to moja wina?
 
Mam Motke (Lenovo?) Moto G3. Od pewnego czasu przy przyciskaniu mocniej ekranu (niezaleznie w ktorym miejscu) pojawiaja się w 2 miejscach takie odbarwienia. Nie tyle kurwa odbarwienia co kurwa bardziej takie... ehhh... no... kurwa...

no takie...

No powiedzmy coś takiego jak się przyciśnie palcem płaski ekran monitora plaskie tv. No to chyba odbarwienia. Telefon mi ani razu nie upadł, nie wiem co się stało. Jest to dosyć mało widoczne, najbardziej przy ciemnym ekranie, ale jednak troszkę mnie denerwuje. Od czego to może być? Telefon ma pół roku, na gwarancje mi to przyjmą czy raczej uznają, że to moja wina?

Może osiadłeś dupskiem na nim kiedyś ?
 
Od czego to może być? Telefon ma pół roku, na gwarancje mi to przyjmą czy raczej uznają, że to moja wina?

Na ogół takie rzeczy przyjmują bo to może być wada fabryczna, pytanie czy miałeś to od początku czy nie.
 
Może osiadłeś dupskiem na nim kiedyś ?
Być może, zdarzylo mi się moze ze 2 razy zasnac z telefonem w recę i budzić się rano na nim. Ale jednak wiesz, łóżko jest miękkie.

Na ogół takie rzeczy przyjmują bo to może być wada fabryczna, pytanie czy miałeś to od początku czy nie.
Nie miałem, ale jest to stosunkowo mało widoczne, więc można uznać, że po prostu teraz to zauważyłem. Spróbuję to wcisnąć na gwarancję.
 
Być może, zdarzylo mi się moze ze 2 razy zasnac z telefonem w recę i budzić się rano na nim. Ale jednak wiesz, łóżko jest miękkie.


Nie miałem, ale jest to stosunkowo mało widoczne, więc można uznać, że po prostu teraz to zauważyłem. Spróbuję to wcisnąć na gwarancję.
Albo to sprzedaj, za moment wchodzi (jeżeli już jej nie ma na rynku) G4 w tej samej cenie z lepszymi parametrami.
 
Albo to sprzedaj, za moment wchodzi (jeżeli już jej nie ma na rynku) G4 w tej samej cenie z lepszymi parametrami.
Prawdę mówiąc jest problem ze sprzedażą. Z jednej strony ta wada jest dosyć minimalna i dużo osób by tego nie zauważyła. Jednak ja z moim pedantycznym nastawieniem nie mam sumienia komuś opychać takiego telefonu, bo wiem po sobie jakbym się mocno poirytował gdybym dostał taki telefon. Z drugiej strony opisując na allegro, że telefon ma małą wadę wartość już może spaść o nie wiem, 200 zł? Czyli nieadekwatnie do wielkości usterki. Po prostu słowo 'wada' działa na wyobraźnie potencjalnych klientów.
 
A na TV ktoś tutaj się zna? Od jakiegoś czasu korci mnie żeby kupić sobie nowy TV. Mam kilkuletniego LG, nawet nie chce mi się sprawdzać co to za model, ale raczej siajowy. Chciałbym wreszcie poczuć różnice w jakości obrazu. Przetrzymałem tą całą manię na 3D, mam i miałem wyjebane na to całe 4K, ale HDR to już coś innego. Pytanie tylko po co mnie to?
Niby lekko napaliłem się na KS7000
https://hdtvpolska.com/samsung-ks7000-ue55ks7000-test-najtanszy-suhd-ultra-hd-premium/
ale jak z jakością obrazu w sytuacji gdy TV nie wykorzystuje 4K czy nawet HDR?
Chodzi mi przede wszystkim o jakość obrazu z cyfrowej TV "HD" od NC+ czy w sytuacji jak np. teraz puszczam sobie film z lapka z zintegrowaną grafą?
 
Chodzi mi przede wszystkim o jakość obrazu z cyfrowej TV "HD" od NC+ czy w sytuacji jak np. teraz puszczam sobie film z lapka z zintegrowaną grafą?
To akurat nie ma żadnego sensu. Natywną rozdzielczością większości kanałów w Polsce jest FHD, czyli 1920x1080, ale ze względu na kompresję, brak miejsca na sat i stare standardy DVB-S2 wygląda to słabo i taki TV 4k do NC+, czy CP mija się z celem. Plany są wprowadzenia i produkowania takich treści(4k) na drugą połowę 2017r, ale to będzie proces najpewniej dłuuugi. Do tego przede wszystkim musi być dekoder 4k i może ktoś wreszcie weźmie się za DVB-S2X.

Aktualnie zaawansowany gaming(trzeba jednak przetworzyć obraz w 4k i HDR), Netflix(ciągłe mało), UHD Blu-Ray( w tym przypadku potrzeba także taki odtwarzacz).
 
Czyli UHD odpada, a ktoś/coś z Full HD?
Mam od dobrych paru lat
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-47ln5400.bhtml
i jak pisałem wcześniej, nie jestem zadowolony z jakości obrazu, szukam więc czegoś zdecydowanie lepszego.
Możecie cos polecić? Co myślicie o tym modelu (seria 809c/808c)
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-50w809c.bhtml
jedynie androida trochę się boję, ludzie piszą, ze lubi się przycinać itp. ale ponoć po aktualizacjach jest zdecydowanie lepiej.
 
Czyli UHD odpada, a ktoś/coś z Full HD?
Mam od dobrych paru lat
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-47ln5400.bhtml
i jak pisałem wcześniej, nie jestem zadowolony z jakości obrazu, szukam więc czegoś zdecydowanie lepszego.
Możecie cos polecić? Co myślicie o tym modelu (seria 809c/808c)
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-50w809c.bhtml
jedynie androida trochę się boję, ludzie piszą, ze lubi się przycinać itp. ale ponoć po aktualizacjach jest zdecydowanie lepiej.
Nie napisałem Ci dlatego żebyś nie kupował, tylko przemyślał wybór, bo będzie to zakup przyszłościowy. UHD zdecydowanie szybciej się przyjmuje niż HD.

Sensu nie ma kupowanie UHD specjalnie dla NC+, czy dla puszczenia sobie filmu z lapka jeśli jest słaby, bo jak chcesz puścić UHD to ten procek musi być niezły.
No i plazma to jednak plazma, a OLED to przyszłość. Najlepiej zobaczyć takie TV u siebie, tzn. sprawdzić jak to wygląda i najwyżej wymienić na inny lub oddać. Jak masz dobrego neta to warto wtedy przetestować Netflixa.
 
Samsung Galaxy biały dla dzieciaka. (modelu nie znam dokładnie , który, ale żeby było oki ) - nie za drogi, sporo pamięci wbudowanej 5 " wyświetlacz

Biorę pod uwagę telefon +abonament gdzieś u jakiegoś operatora albo opcję że sam kupuje telefon i potem na kartę
W sumie nie wiem, która opcja będzie oki.

Podpowiedzcie , co wybrać? Jakiegoś budżetu nie zakładam.
Na pewno jakiś internet , niech ma go tam troche, bo wiadomo jak dzieciaki dziś.

Ktoś, coś??

@mat ?
 
Samsung Galaxy biały dla dzieciaka. (modelu nie znam dokładnie , który, ale żeby było oki ) - nie za drogi, sporo pamięci wbudowanej 5 " wyświetlacz

Biorę pod uwagę telefon +abonament gdzieś u jakiegoś operatora albo opcję że sam kupuje telefon i potem na kartę
W sumie nie wiem, która opcja będzie oki.

Podpowiedzcie , co wybrać? Jakiegoś budżetu nie zakładam.
Na pewno jakiś internet , niech ma go tam troche, bo wiadomo jak dzieciaki dziś.

Ktoś, coś??

@mat ?
Dlaczego tylko Samsung? I dawaj kwotę, bo takie wróżenie jaka kwota jest dla Ciebie ok jest bez sensu.
 
Młodej sie Samsung podoba. A i kojarzę, że dobre fotki robi. Chodzi o model Samsung Galaxy J5 biały.

Nie mam pojęcia jaka kwota. Bo nie wiem, jak to jest, jak sie gdzieś jakiś abonament bierze łącznie z tym telefonem.
Ps. Coś nie tak z tym telefonem jest?
 
Młodej sie Samsung podoba. A i kojarzę, że dobre fotki robi. Chodzi o model Samsung Galaxy J5 biały.

Nie mam pojęcia jaka kwota. Bo nie wiem, jak to jest, jak sie gdzieś jakiś abonament bierze łącznie z tym telefonem.
Ps. Coś nie tak z tym telefonem jest?
Nie bierz abonamentów żadnych z telefonem razem.
J5 nie jest zły, dziecku wystarczy.
 
Młodej sie Samsung podoba. A i kojarzę, że dobre fotki robi. Chodzi o model Samsung Galaxy J5 biały.

Nie mam pojęcia jaka kwota. Bo nie wiem, jak to jest, jak sie gdzieś jakiś abonament bierze łącznie z tym telefonem.
Ps. Coś nie tak z tym telefonem jest?
Samsung jest ok tylko przepłacony troche. Tak jak @mat pisał, z żadnym abonamentem się nie opłaca. Weź telefon w sklepie normalnie i ofertę na kartę. przy abonamencie jesteś związany ze sztywną umową przez dwa lata a oferta co chwile sie poprawia.
 
https://ultragsm.pl/product-pol-1171-Samsung-Galaxy-J5-Bialy.html
Czemu tu tak tanio?? Gdzie tkwi haczyk??

Ale letefon w salonie jakimś i od razu do telefonu dają ofertę na kartę, czy ze stron w necie. Np. tej powyżej , a potem do jakiegoś salonu (właśnie, jakiego??) i dadzą ofertę na kartę?
W sumie młoda ma już kartę w Plusie

T jest 2 stówy drożej a pamięci wbudowanej 2x mniej
http://deluxury.pl/telefon-samsung-j500-galaxy-j5-8gb-bialy/4523

O chuj tu chodzi?
Są dwie werscje J5: star i nowa z tego roku, najczęściej zaznaczana przy nazwie (2016)
 
Back
Top