Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Kupię tego Huaweia P9 Lite i liczę, że będę zadowolony. Chociaż ciężko, żebym nie był zadowolony jak przesiadam się ze zjebanej Lumii.
 
@Lisiok znajdujesz na ali telefon za 650. Ok, fajna oferta. A teraz tak, UC zatrzymuje paczke (a zatrzyma na 95 procent), kaze doplacic 149.5 i juz chyba nie jest tak kolorowo, nie? A dochodzi problem z gwarancja do tego.
 
@Lisiok znajdujesz na ali telefon za 650. Ok, fajna oferta. A teraz tak, UC zatrzymuje paczke (a zatrzyma na 95 procent), kaze doplacic 149.5 i juz chyba nie jest tak kolorowo, nie? A dochodzi problem z gwarancja do tego.
Z tym 95% to pojechales :lol: masa moich znajomych kupuje na ali i ja tez i tylo raz znajomemu zatrzymali telefon (akurat xiaomi wlasnie).
 
Z tym 95% to pojechales :lol: masa moich znajomych kupuje na ali i ja tez i tylo raz znajomemu zatrzymali telefon (akurat xiaomi wlasnie).

Ostatnio fiuty sprawdzaja czesciej zdecydowanie. Masa tzn ile? I co kupowali i za ile?
 
Jak ktos p9lite szuka to wiele sklepow ma promocje teraz i dodaja smartbanda za okolo 150zl gratis.
 
Ostatnio fiuty sprawdzaja czesciej zdecydowanie. Masa tzn ile? I co kupowali i za ile?
Dokladnych liczb Ci nie podam, glownie elektronike. Ja sam sciagalem kilka razy tylefony w tym raz 10 iphonow 4s, ktore pchnalem na allegro i tez przeszlo bez problemu.
 
Dokladnych liczb Ci nie podam, glownie elektronike. Ja sam sciagalem kilka razy tylefony w tym raz 10 iphonow 4s, ktore pchnalem na allegro i tez przeszlo bez problemu.
Ciekaw jestem glownie kiedy, bo czestsze trzepanie paczek sie zaczelo w tym roku.

Szukam tabletu dla syna. Max cena +/- 1300
Co do wymagań to:
-ekran full hd
-modem lte
- min. 2gb ramu
Znalazłem np coś takiego: http://www.mediaexpert.pl/tablety/t...gclsrc=aw.ds&dclid=CNDE7pWXnNACFdSPGAodE0gEcA
ale jeśli macie jakieś inne ciekawe typy, to chętnie rozważę :)
Daleko mi do apple fappera, ale w kategorii tablety japka sa bezkonkurencyjne, jesli chodzi o tabletowy content. Tylko najtanszy model to bylby mini 2 retina za ok. 1500 zl
 
nie lepiej lapka?
Odpada. Laptop i stacjonarny już mamy, a tablet jest nam bardzo potrzebny właśnie ze względu na syna.
Chciałbym żeby miał dobre parametry, bo chce na nim zainstalować oprogramowanie do rehabilitacji.
 
Kupiłem Huaweia P9 Lite i jestem strasznie zadowolony. Przesiadka z Lumii więc nieporównywalna różnica :happy dance:
 
Gotówka? Można wiedzieć ile?
nie wiem ile dał over ale w sklepach stacjonarnych to koszt około 1100 - 1200 zł i smartband A1 o wartości około 100-150 zł gratis. Sam obecnie mocno o nim myślałem bo szukam czegoś nowego ale jednak niemal na pewno wezmę coś od Xiaomi.
 
nie wiem ile dał over ale w sklepach stacjonarnych to koszt około 1100 - 1200 zł i smartband A1 o wartości około 100-150 zł gratis. Sam obecnie mocno o nim myślałem bo szukam czegoś nowego ale jednak niemal na pewno wezmę coś od Xiaomi.
Kupiłem w serwisie telefonów. Nowy, z gwarancją, rachunkiem (na 1199zł dlatego nie wiem czemu sprzedawali go za 1050), oryginalnym pudełkiem i tymi wszystkimi bzdetami.
Nie mogę się zarejestrować na snapie. Wpisuję mi nazwę i wyskakuje napis "wyszukiwanie", wyszukuje ze 3 minuty i nic.
 
Last edited:
@Lisiok znajdujesz na ali telefon za 650. Ok, fajna oferta. A teraz tak, UC zatrzymuje paczke (a zatrzyma na 95 procent), kaze doplacic 149.5 i juz chyba nie jest tak kolorowo, nie? A dochodzi problem z gwarancja do tego.
Tzn ja to opisałem na przykładzie kumpla który tak zamówił w zeszłym tygodniu. Według niego cło mu naliczyli w wysokości 23zł, gwarancję też jakąś na rok tam ma. Podpytam go jeszcze jaka ta gwarancja. Dzięki za pomoc :wink:
 
Tzn ja to opisałem na przykładzie kumpla który tak zamówił w zeszłym tygodniu. Według niego cło mu naliczyli w wysokości 23zł, gwarancję też jakąś na rok tam ma. Podpytam go jeszcze jaka ta gwarancja. Dzięki za pomoc :wink:
Z gwarancja z Ali proponuje uwazac i zajebiscie dokladnie czytac jej warunki. Jeden kom, ktory kupilem przyszedl z naklejka-hologramem naklejonym na obudowe. Badziewnie to wygladalo w chuj wiec zerwalem. Jak sie okazalo to zrywajac ja zlamalem warunki gwarancji...
 
Z gwarancja z Ali proponuje uwazac i zajebiscie dokladnie czytac jej warunki. Jeden kom, ktory kupilem przyszedl z naklejka-hologramem naklejonym na obudowe. Badziewnie to wygladalo w chuj wiec zerwalem. Jak sie okazalo to zrywajac ja zlamalem warunki gwarancji...
O widzisz, dzięki za info :)
 
No to ja też mam pytanie. Chce zrezygnować w prywatnego lapka bo otwieram go raz w miesiącu do płacenia rachunków i jest juz leciwy mocno a w jego miejsce chce kupić tablet. Generalnie tabletu potrzebuje do: płacenia rachunków, oglądania YT i Netflixa i czytania cohones (ew. innych stron internetowych też :DC:). Tablet musi mieć około 10 cali. Długo zastanawiałem się pomiędzy Ipad Air 2 a Samsungiem Galaxy TAB S2 i w chwili obecnej chyba wybieram Ipada ze względu na płynność działania, optymalizacje softa oraz wyniki benchmarków. Może ktoś polecić jeszcze coś innego w podobnej cenie ( +/- 2000zł)? Albo ma ktoś może jeden z tych tabletów i może napisać czy jest z niego zadowolony?
 
Styknie takie cuś? Jednak skłaniam sie do Garmina coraz bardziej...
https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/po-drogach/samochod/garmin-drive-50lmt/prod523253.html

A tu cały wybór urządzeń. Rozumiem, że cena rośnie tylko głównie dlatego, że dochodzi kamerka oraz rożnie przekątna wyświetlacza, tak?
Tu wszystkie modele:
https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/cOnTheRoad-cAutomotive-p1.html
Po co tak drogo? Nie lepiej kupić coś na windowsie żebyś mógl tam wgrac jakąkolwiek mape?
 
Back
Top