Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Tak do 5tys
I to samo poleć, ale mniejszy ekran 15-17’ i budżet do 8-9k
 

Ten Acer to gówno, TGP 80W to jest dziadostwo, mniej wydajne aniżeli niektóre 3060. Lepiej poszukać Legiona 5 albo 5 PRO, bo będzie i taniej i z lepszą wersją tej karty. @lugasek mistrz tak uczył i trzeba się do nauk stosować
 
Witam Panowie, nie wiem czy mogę w tym temacie zapytać, ale potrzebuje agregat prądotwórczy do użytku domowego. Znacie jakieś ciche agregaty w miarę nie hałasujące?
 
Jako, że mój Xiaomi powoli dogorywa, chyba najwyższa pora rozglądać się za nowym telefonem. Coś do 1,5k, najważniejsze to aparat i bateria. Jakieś pomysły?
 
@w4ar
W RTV Euro AGD z kodem 50ZL550 sa Samsungi (nie wiem czy inne marki) no i od Samsunga jest jeszcze cashback. Hodl czy brac cos?
 
@w4ar
W RTV Euro AGD z kodem 50ZL550 sa Samsungi (nie wiem czy inne marki) no i od Samsunga jest jeszcze cashback. Hodl czy brac cos?
Mówimy o tym?:

Jeśli ultra to można brać, ale i tak wyższa cena niż ostatnia, która wynosiła po wszystkich zniżkach 3700-3800 zł.

Jeśli S22 za 2800 zł - to zależy czy bateria Ci nie przeszkadza, bo podobno jest słaba. W innym wypadku to aktualnie jeden z nielicznych kompaktów. Telefon bardzo dobry/świetny, kompletny w każdym aspekcie oprócz wejścia mini jack, kart pamięci i wcześniej wymienionej baterii. Dodatkowo ma długie wsparcie.
 
@w4ar
W RTV Euro AGD z kodem 50ZL550 sa Samsungi (nie wiem czy inne marki) no i od Samsunga jest jeszcze cashback. Hodl czy brac cos?
@Dzihados jak nie teraz to kiedy? Wróciła podobno cena ok 3750 zł w oficjalnym sklepie samsunga na model s22 ultra. Jak coś pisz to sprobuje ogarnąć ten kod members na 5%.
 
Na letyshops jest jeszcze cashback 10% za zakupy na stronie samsunga przez 10h jeszcze
Powyższe 3750 za cały pakiet zniżek: 3% na stronie, 5% samsung members, 100 zł kod od samsunga, 800 zł cashback i zwrot letyshops lub Picodi.
 
Ma ktoś zegarek Garmin? Na chuj to komu? Fajnie wyglądają te drogie typu Fenix 7 albo Tactix 7 (dla HEHE komandosów), ale zastanawiam się czy mój stary apple watch (chyba trójka) nie jest bardziej uniwersalny, a przy tym jest z 5 razy tańszy. Do biegania, roweru, pływania sprawdza się znakomicie. Tętno, gps, liczenie kalorii, wszystko gra gitara. W basenie co prawda tętna nie mierzy, ale za to liczy przepłynięte długości. I domyślam się, że ten Garmin będzie miał to wszystko i to bardziej rozbudowane, ale dalej nie wiem na chuj to komu. Kusi mnie trochę, bo jestem gadżeciarzem i mam kilka zegarków, ale liczę, że ktoś mi przemówi do rozumu i napisze, żebym nie kupował tego gunwa.
 
Ma ktoś zegarek Garmin? Na chuj to komu? Fajnie wyglądają te drogie typu Fenix 7 albo Tactix 7 (dla HEHE komandosów), ale zastanawiam się czy mój stary apple watch (chyba trójka) nie jest bardziej uniwersalny, a przy tym jest z 5 razy tańszy. Do biegania, roweru, pływania sprawdza się znakomicie. Tętno, gps, liczenie kalorii, wszystko gra gitara. W basenie co prawda tętna nie mierzy, ale za to liczy przepłynięte długości. I domyślam się, że ten Garmin będzie miał to wszystko i to bardziej rozbudowane, ale dalej nie wiem na chuj to komu. Kusi mnie trochę, bo jestem gadżeciarzem i mam kilka zegarków, ale liczę, że ktoś mi przemówi do rozumu i napisze, żebym nie kupował tego gunwa.
Warto.
 
Ma ktoś zegarek Garmin? Na chuj to komu? Fajnie wyglądają te drogie typu Fenix 7 albo Tactix 7 (dla HEHE komandosów), ale zastanawiam się czy mój stary apple watch (chyba trójka) nie jest bardziej uniwersalny, a przy tym jest z 5 razy tańszy. Do biegania, roweru, pływania sprawdza się znakomicie. Tętno, gps, liczenie kalorii, wszystko gra gitara. W basenie co prawda tętna nie mierzy, ale za to liczy przepłynięte długości. I domyślam się, że ten Garmin będzie miał to wszystko i to bardziej rozbudowane, ale dalej nie wiem na chuj to komu. Kusi mnie trochę, bo jestem gadżeciarzem i mam kilka zegarków, ale liczę, że ktoś mi przemówi do rozumu i napisze, żebym nie kupował tego gunwa.
Miałem fenix 3hr, teraz 6x pro. Nie mam czasu na rozpisywanie: KUPUJ.
 
Póki co zrezygnowałem z Tactix Solar z kalkulatorem balistycznym za 7 koła, bo stwierdziłem, że snajperem nie będę, skoków na spadochronie też nie planuje. W ogóle on ma jakieś funkcje awiacyjne chuj wie po co, jak każdy samolot którym latasz ma swoje pewnie lepsze i podejrzewam, że tak samo z tą balistyką. Ten kogo by to interesowało ma oddzielny kalkulator balistyczny pewnie w chuj bardziej zaawansowany, więc to wszystko jakiś pic marketingowy jak dla mnie.

Także zostaje Fenix 7 solar, ale dalej nie widzę po co płacić za takie coś ~3,5 koła trochę. Zastanawiam się co on ma i czego będę używał, czego zwykły chujowy z wyglądu apple watch 3 nie ma. Na pewno na plus to, że bateria działa z 40 dni bez ładowania, ten apple to praktycznie codziennie muszę ładować, no może co 2 dni, ale używam go tylko do sportu. Garmin ma pulsoksymetr, ale na chuj mi to, jak wiem z definicji że mam powyżej 90% tlenu jako zdrowy człowiek. Więc na razie bateria i wygląd to jego przewaga, ale nie warta 2,5 koła. Fajna opcja jest nawigacja z zegarka, bo to by mi się przydawało czasami na rowerze bez sięgania po telefon, ale właśnie ściągnąłem google maps na apple watcha i będę sprawdzał czy mi nie da tego samego. Jednym słowem patrz wyżej.
 
Last edited:
Back
Top