SKRILL do zakładów bukmacherskich

Solaris

UFC
Middleweight
Pytania do używających Skrilla, m.in. @kiras @SCStunner :
Czy istnieje możliwość wpłaty do bukmachera normalnie z konta bankowego, a potem wypłaty na Skrill? Czy Betsafe i Unibet go bezproblemowo obsługują? Ile czeka się na przysłanie karty? Ile trwa wpłata z konta na skrill/wypłata od buka na skrill? Czy weryfikacja konta jest skomplikowana? Ile wynoszą opłaty - płaci się coś za kartę / wypłaty?
 
Pytania do używających Skrilla @kiras @SCStunner :
Czy istnieje możliwość wpłaty do bukmachera normalnie z konta bankowego, a potem wypłaty na Skrill? Czy Betsafe i Unibet go bezproblemowo obsługują? Ile czeka się na przysłanie karty? Ile trwa wpłata z konta na skrill/wypłata od buka na skrill? Czy weryfikacja konta jest skomplikowana?
Solar ja Ci odpowiem
możesz wpłacić do buka z konta bankowego to chyba oczywiste, z wypłatą do skrilla bywa różnie
ja z unibetem czy betssonem nie miałem problemu, ale za to z betclickiem czy expektem już tak
w betclicku i expekcie jak wpłacisz z konta bankowego to musisz wypłacić na konto bankowe pierwsze pieniadze, pozniej juz jeden chuj
na przyslanie karty czekalem z 2 tyg
z konta bankowego na skrill nie pamieta, z buka i do buka bardzo szybko
nie jest skomplikowana
 
Z konta bankowego na skrill 2-5 dni... więc lepiej wpłacić przez przelewy24 i kasa jest od razu ale płaci się prowizję 0,9% czyli od każdej stówki 90 groszy. Do buka wpłata od razu. Wypłata to tak jak Szady napisał.
Weryfikacja konta skrill nie musi być o ile pamiętam ale masz bardzo małe limity. Weryfikuje się dowodem i poszło mi to bardzo szybko...
Karta kosztuje rocznie 10 euro. Zresztą tu masz wszystko napisane: https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/
 
Pytania do używających Skrilla, m.in. @kiras @SCStunner :
Czy istnieje możliwość wpłaty do bukmachera normalnie z konta bankowego, a potem wypłaty na Skrill? Czy Betsafe i Unibet go bezproblemowo obsługują? Ile czeka się na przysłanie karty? Ile trwa wpłata z konta na skrill/wypłata od buka na skrill? Czy weryfikacja konta jest skomplikowana? Ile wynoszą opłaty - płaci się coś za kartę / wypłaty?
nie zawsze się da wpłacić z konta a później wypłacić na skrill. wpłać przez przelewy24 albo trustly na skrilla a później z niego do buka i nie będzie problemów.


Wpłata praktycznie w ciągu 10 sekund. Wypłata różnie - od godziny do dwóch dni.

na pinnacle to i w 5 minut potrafią wypłacić. chyba najszybszy buk jeśli chodzi o wypłaty.
 
Pytania do używających Skrilla, m.in. @kiras @SCStunner :
Czy istnieje możliwość wpłaty do bukmachera normalnie z konta bankowego, a potem wypłaty na Skrill? Czy Betsafe i Unibet go bezproblemowo obsługują? Ile czeka się na przysłanie karty? Ile trwa wpłata z konta na skrill/wypłata od buka na skrill? Czy weryfikacja konta jest skomplikowana? Ile wynoszą opłaty - płaci się coś za kartę / wypłaty?
@Szady dobra mordeczka wszystko dobrze wyjaśniła :applause:
Ogólnie skrill przydaje się bardzo.Za karte czy za konto płaci się rocznie 8 euro czy 10 jeśli nic nie pojebałem.Ja karty póki co nie wyrabiałem bo konto służy mi generalnie do celów bukmacherskich.
 
Tylko te ich prowizje i limity. Już 2 razy przy wypłacaniu $$$ sprawa musiała być wyjaśniana drogą mailową przez pracownika, mówię to u kwotach niedużych, by zaczęły wzbudzać podejrzenia, rzędu 1000-1500zł.
 
Tylko te ich prowizje i limity. Już 2 razy przy wypłacaniu $$$ sprawa musiała być wyjaśniana drogą mailową przez pracownika, mówię to u kwotach niedużych, by zaczęły wzbudzać podejrzenia, rzędu 1000-1500zł.
znaczy co chcieli konkretnie od Ciebie ? zresztą o jakie podejrzenia niby miało chodzić. przecież oni z naszym urzędem skarbowym nie mają nic wspólnego :P
 
A bo to muszą z naszym urzędem wyłącznie mieć jakiś związek :).
Pytali o ogóły.
 
Dorzuce swoje 3 grosze odnośnie Unibet, bo najwięcej z nich korzystam:
Pytania do używających Skrilla, :
Czy istnieje możliwość wpłaty do bukmachera normalnie z konta bankowego, a potem wypłaty na Skrill?
Przy wpłacie wybierz Skrill i przekieruje Cię na przelewy24, czyli zrobisz wpłatę z konta bankowego, ale przez Skrill.
Potem nie ma problemu z wypłatą na Skrill.

Czy Betsafe i Unibet go bezproblemowo obsługują? Ile czeka się na przysłanie karty? Ile trwa wpłata z konta na skrill/wypłata od buka na skrill? Czy weryfikacja konta jest skomplikowana? Ile wynoszą opłaty - płaci się coś za kartę / wypłaty?
- Unibet napewno nie ma problemu ze Skrill.
- Na kartę Skrill czekałem ze 2 tygodnie, najpierw przyszedł chyba PIN, potem karta.
- Wpłata minutę. Wypłata do 48 godz. Ostatnio wypłacałem dwa razy w poniedziałek koło 8, po 16 pieniądze były już na Skrillu.
- Z weryfikacją nie ma żadnych problemów.
- Karta kosztuje 10€ na rok. Wypłata w bankomacie około 8 zł, dlatego najlepiej wypłacać jak najwięcej na raz (limit 1000 zł na dzień). Wypłata na konto bankowe kosztuje koło 12 zł. Płacenie kartą bez opłat.
 
Założyłem w końcu konto Skrill i przy próbie wpłaty na Unibecie, wybrałem opcję Skrill, potem w tym okienku Przelewy24 (nie mam jeszcze kasy na koncie w Skrill) i wyskoczyła mi kwota wpłaty o 40 złotych większa niż wpisana przeze mnie (domyślam się, że to jakaś prowizja). Teraz pytanie czy da się ją jakoś ominąć?
Koniec końców, standardowo wpłaciłem hajs z konta bankowego przez przelewy24 i klientka na czacie napisała mi, że trzeba wypłacać tą samą metodą, czyli nie da rady wypłacić sobie mamony na tego Skrilla?
 
Koniec końców, standardowo wpłaciłem hajs z konta bankowego przez przelewy24 i klientka na czacie napisała mi, że trzeba wypłacać tą samą metodą, czyli nie da rady wypłacić sobie mamony na tego Skrilla?
Nie da się. Chyba wszystkie buki chcą, żeby wypłacać tą samą metodą jaką się wpłaciło. A na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi, bo nie pamiętam jak to u mnie było. Możliwe, że tak duża prowizja jest przy tego typu wpłatach.
 
Nie da się. Chyba wszystkie buki chcą, żeby wypłacać tą samą metodą jaką się wpłaciło. A na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi, bo nie pamiętam jak to u mnie było. Możliwe, że tak duża prowizja jest przy tego typu wpłatach.
A pamiętasz może, czy jest jakaś prowizja przy wpłacie z konta bankowego na Skrilla (bez udziału bukmachera)?
 
A pamiętasz może, czy jest jakaś prowizja przy wpłacie z konta bankowego na Skrilla (bez udziału bukmachera)?
ja nic takiego nie miałem.

na pinakle prawie zawsze wpłacam przez przelewy24 a później jak Bóg da to wypłacam na skrilla.
 
Pytania do używających Skrilla, m.in. @kiras @SCStunner :
Czy istnieje możliwość wpłaty do bukmachera normalnie z konta bankowego, a potem wypłaty na Skrill? Czy Betsafe i Unibet go bezproblemowo obsługują? Ile czeka się na przysłanie karty? Ile trwa wpłata z konta na skrill/wypłata od buka na skrill? Czy weryfikacja konta jest skomplikowana? Ile wynoszą opłaty - płaci się coś za kartę / wypłaty?
ja na unibecie wplacalem z konta bankowego, a wyplacilem na skrilla o wiele wiecej, betsson tak samo
betclick, expekt wplacilem z bankowego i na skrilla nie chcieli mi wyplacic
lepiej sie dopytaj
na skrill wszystko idzie z automatu, kilka minut
 
Założyłem w końcu konto Skrill i przy próbie wpłaty na Unibecie, wybrałem opcję Skrill, potem w tym okienku Przelewy24 (nie mam jeszcze kasy na koncie w Skrill) i wyskoczyła mi kwota wpłaty o 40 złotych większa niż wpisana przeze mnie (domyślam się, że to jakaś prowizja). Teraz pytanie czy da się ją jakoś ominąć?
Koniec końców, standardowo wpłaciłem hajs z konta bankowego przez przelewy24 i klientka na czacie napisała mi, że trzeba wypłacać tą samą metodą, czyli nie da rady wypłacić sobie mamony na tego Skrilla?
Ja robiłem w ten sposób przy zmianie platformy z rachunków bankowych na Skrilla - mianowicie mając u buka (zadziałało chyba w betsafe i pinnacle, u innych nie próbowałem), hajsy, powiedzmy, że kilka tysięcy wpłacanych przelewami, dopłacałem 5 dych przez Skrilla, stawiałem kilka zakładów i wypłacałem całość na Skrilla. Gdy hajs wpłacony przelewem i Skrillem się miesza, system 'głupieje'. Pozdrawiam i życzę powodzenia :cowboy:
EDIT: A wcześniej support też twierdził, że nie da się wypłacić Skrillem hajsu wpłaconego przelewem. Nie da to się parasola w dupie otworzyć :>
 
Się trochę cykam skarbówki. Czy wypłacając od buka do skrilla A potem ze skrilla na konto bankowe to raczej już się nie powinni przypierdalac?
 
Się trochę cykam skarbówki. Czy wypłacając od buka do skrilla A potem ze skrilla na konto bankowe to raczej już się nie powinni przypierdalac?
Nie powinni bo tu jak ci udowodnią skąd masz kase?
Tylko opłata za przelew ze skrill na bankowe to 17zl dzis tyle płaciłem.
A jak masz oddzielny budżet z bukmacherki to chyba warto pomyśleć nad kartą skrill.
 
Się trochę cykam skarbówki. Czy wypłacając od buka do skrilla A potem ze skrilla na konto bankowe to raczej już się nie powinni przypierdalac?
a nie mozesz ze skrilla po prostu wyplacic w bankomacie? chyba prostsze i omija twoje konto bankowe
 
Back
Top