SKRILL do zakładów bukmacherskich

"Opłata za wypłate gotówki kartą przedpłaconą Skrill MasterCard zostanie zmieniona na 1,75%. Uwaga: opłata ta naliczana jest od wypłacanej kwoty, która może obejmować opłatę za korzystanie z bankomatu pobieraną przez operatora bankomatu.

Opłata ta dotyczy osób, które wypłacają gotówkę kartą przedpłaconą Skrill MasterCard. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony dotyczącej opłat na której można znaleźć szczegółowe informacje.

Zmiana ta zostanie wprowadzona 17 marca 2016 roku.

Użytkownicy, którzy nie akceptują tej zmiany, mogą bezpłatnie anulować kartę przed terminem wprowadzenia zmiany. Na naszej stronie dotyczącej opłat można znaleźć informacje o innych metodach wypłaty. W każdej chwili można zamknąć konto, kontaktując się z zespołem Obsługi Klienta.

Dziękujemy za korzystanie z serwisu Skrill.

Z poważaniem,
Zespół Skrill"

To kartą już chyba odpada wypłacanie. Jak radzicie wypłacić pieniądze ze Skrilla? Na konto bankowe ktoś wypłacał?
 
Moze ktos bedzie w stanie odpowiedziec na to pytanie - kategoria SKRILL/Unibet.

Mianowicie, kiedy zakladalem konto na Unibecie pierwszej wplaty dokonalem ze pomoca przelewy24, jako ze hajsu juz sie uzbieralo troche chce czesc wyplacic. W tym celu zalozylem sobie SKRILLa. Tak jak polecil @SCStunner chcialem wplacic minimum ze SKRILLa na Unibet a pozniej z Unibetu na SKRILLa, a z tego co widze nawet metody zlozenia depozytu nie mam dostepnej przez SKRILLA? Mial ktos tak? Jakies komentarze? Wychodzi na to ze jak wplacalem przez konto to juz nie moge doplacic przez SKRILLa a musze przez konto, a co jezeli milabym juz zamkniete konto z ktorego pierwotnie wplacalem?
 
Moze ktos bedzie w stanie odpowiedziec na to pytanie - kategoria SKRILL/Unibet.

Mianowicie, kiedy zakladalem konto na Unibecie pierwszej wplaty dokonalem ze pomoca przelewy24, jako ze hajsu juz sie uzbieralo troche chce czesc wyplacic. W tym celu zalozylem sobie SKRILLa. Tak jak polecil @SCStunner chcialem wplacic minimum ze SKRILLa na Unibet a pozniej z Unibetu na SKRILLa, a z tego co widze nawet metody zlozenia depozytu nie mam dostepnej przez SKRILLA? Mial ktos tak? Jakies komentarze? Wychodzi na to ze jak wplacalem przez konto to juz nie moge doplacic przez SKRILLa a musze przez konto, a co jezeli milabym juz zamkniete konto z ktorego pierwotnie wplacalem?
Możesz założyć Neteller i tam przelać kase z unibetu, a potem z neteller na skrill tylko, że prowizja takiego przelewu z net do skrill to 1.9% z tego co pamiętam.
Bo bezpośredniego przelewu z unibetu na konto bankowe rozumiem, że chcesz uniknąć?
 
Możesz założyć Neteller i tam przelać kase z unibetu, a potem z neteller na skrill tylko, że prowizja takiego przelewu z net do skrill to 1.9% z tego co pamiętam.
Bo bezpośredniego przelewu z unibetu na konto bankowe rozumiem, że chcesz uniknąć?

Dlatego zalozylem tego SKRILLA zeby juz nie przelewac na konto i w rezultacie uniknac wszelkim podejrzen skarbowki. Jak poczytalem na forach to nie bylo problemow na linii UNIBET/SKRILL
 
Dlatego zalozylem tego SKRILLA zeby juz nie przelewac na konto i w rezultacie uniknac wszelkim podejrzen skarbowki. Jak poczytalem na forach to nie bylo problemow na linii UNIBET/SKRILL
U mnie też nie da rady przelać z uni na skrill, więc jak mówię albo z unibetu na neteller i potem na skrill (prowizja 1.9%) albo zmiana buka.
Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł.
 
@Wolf postaw dychę na jakiś zakład - nawet lajw - i powinno być dobrze. Sam założyłem skrilla jakoś tydzień temu, wpłaciłem 40 ze skrilla na uni, postawiłem 10 i wypłaciłem 250 bez problemu.
 
A jak to nie macie możliwości z uni na skrilla i odwrotnie? Dziwne... Chyba że łączycie się przez telefon czy inaczej mobilnie. Wtedy i ja nie mam takiej możliwości ale jak z kompa to już jest ok!
 
@Wolf postaw dychę na jakiś zakład - nawet lajw - i powinno być dobrze. Sam założyłem skrilla jakoś tydzień temu, wpłaciłem 40 ze skrilla na uni, postawiłem 10 i wypłaciłem 250 bez problemu.
No wlasnie mialem taki plan zeby podpiać konto skrilla do konta z unibetu tylko ze problemem jest to ze w unibecie nie mam mozliwosci dokonania depozytu ze skrilla co jest warunkiem. Pytalem na chacie to babka powiedziala ze w systemie oni widzi taka mozliwosc, to podeslalem printscreena i maja sie odezwac
 
No wlasnie mialem taki plan zeby podpiać konto skrilla do konta z unibetu tylko ze problemem jest to ze w unibecie nie mam mozliwosci dokonania depozytu ze skrilla co jest warunkiem. Pytalem na chacie to babka powiedziala ze w systemie oni widzi taka mozliwosc, to podeslalem printscreena i maja sie odezwac

Źle przeczytałem, myślałem, że nie możesz tylko wypłacić :< Powodzenia. A Skrilla propsuję tak, czy inaczej.
 
Moze ktos bedzie w stanie odpowiedziec na to pytanie - kategoria SKRILL/Unibet.

Mianowicie, kiedy zakladalem konto na Unibecie pierwszej wplaty dokonalem ze pomoca przelewy24, jako ze hajsu juz sie uzbieralo troche chce czesc wyplacic. W tym celu zalozylem sobie SKRILLa. Tak jak polecil @SCStunner chcialem wplacic minimum ze SKRILLa na Unibet a pozniej z Unibetu na SKRILLa, a z tego co widze nawet metody zlozenia depozytu nie mam dostepnej przez SKRILLA? Mial ktos tak? Jakies komentarze? Wychodzi na to ze jak wplacalem przez konto to juz nie moge doplacic przez SKRILLa a musze przez konto, a co jezeli milabym juz zamkniete konto z ktorego pierwotnie wplacalem?
Ja wpłacić na uni Skrillem nie mogę tylko z telefonu. Podrzucisz screeny?
 
Ja wpłacić na uni Skrillem nie mogę tylko z telefonu. Podrzucisz screeny?
Faktycznie, problem tkwil w tym ze logowalem sie na Unibeta z telefonu, a tam taka opcja nie byla widoczna. Dzieki za pomoc Panowie
 
dostałem nową kartę Skrill moneybookers
Nie wiem czy to chwilowa promocja, ale nie pobierają opłat żadnych, 2x wyciągałem hajs i 0 prowizji :))
 

Attachments

  • skrill_card.png
    skrill_card.png
    165.4 KB · Views: 56
Podobno tą nową można płacić zbliżeniowo, ale jeszcze nowa mi nie przyszła.

Sami przysłali kartę, choć była do 2018roku ta stara, jest zbliżeniowa, bez prowizji za transakcje w sklepach itp i chyba choć nie wiem , bezprowizyjna z bankomatów - bo nie pobrało już 2x
Kartę należy aktywowac i odzyskać PIN bo nie przysyłają listownie, ale w bankomatach Mbank czy euronetu można zmienić PIN
 
dostałem nową kartę Skrill moneybookers
Nie wiem czy to chwilowa promocja, ale nie pobierają opłat żadnych, 2x wyciągałem hajs i 0 prowizji :))

Mam już od kilku dni - nie wiedziałem, że brak opłat, jaram się.
 
Mam już od kilku dni - nie wiedziałem, że brak opłat, jaram się.

Puczi sprawdź proszę przy okazji, bo ja zostawiłem sobie na wypłatę około 20zł(choć opłata to chyba 17,50) i dwukrotnie wypłacałem , a tu na koncie 40zyla sobie wisi.
I daj znać :)
 
Zero limitów? Można więcej niz 1k wypłacać dziennie z bankomatu teraz? aż mi się nie chce wierzyć, że nie ma tych 1.75% za wypłacanie :o o:
Może od jakiś dużych sum zaczynają się oplaty. Nie wiem ale póki co wygląda to wszystko zajebiście.

Jak chcesz wypłacać więcej niz 1k to im musisz skan dowodu wysłać.
 
z tego co ja wiem, minimum na 24h to 1070zł , i ruch na karcie to 4500 jakoś tak.
 
Może od jakiś dużych sum zaczynają się oplaty. Nie wiem ale póki co wygląda to wszystko zajebiście.

Jak chcesz wypłacać więcej niz 1k to im musisz skan dowodu wysłać.
Ze skanem dowodu też jest limit 250€ dziennie z bankomatów.

z tego co ja wiem, minimum na 24h to 1070zł , i ruch na karcie to 4500 jakoś tak.
No, czyli bez zmian.
Ale jeśli serio tej prowizji nie pobierają to jest dobrze.
 
Back
Top