Skoki Narciarskie

Ja pierdole :-) Żyła ex aequo ze Schlierim na I miejscu !!



Kamil 4. Kruczek przesadził z tym obniżeniem o dwie belki.



Graty Panowie !



Stoch ma 71pkt straty do Bardala. Trzeba będzie odrabiać w Planicy gdzie odbędą się dwa konkursy indywidualne
 
Tego to ja sie nie spodziewalem, ale smiac mi sie chcialo masakra, brawo Piter, zasluzyles na to ;D
 
Niemogłem powstrzymać się ze śmiechu jak zobaczyłem końcowy rezultat ;d Piotrek zdecydowanie sobie zasłużył, jednak szkoda trochę Kamila, nie potrzebna manipulacja z belką.
 
Żyle się należało jak psom Różala obciąganie:-) najlepszy sezon, progresja od czasów Mateji i Skupnia kosmiczna:-):-)dla chłopaków, lejemy Austriaków i Niemców aż miło patrzeć w końcówce
 
- Jakieś świętowanie w planie jest?



- No pewnie ... głupio pytasz ... na razie musze się dostać jakoś do hotelu ... bo nie wiem gdzie jestem


:-)



Piotrek jest fenomenalny, a wywiady z nim jeszcze lepsze :]
 
hehe, niedługo w kinach film o piłkarzach z Wasylem w roli głównej, a mi sie wydaje, że powinni zrobić film o kadrze skoków z Piotrkiem w roli głównej :D do zioła była by to mordercza dawka śmiechu :D
 
Piotrek powinien dostać Narciarskiego Heraklesa za najbardziej pozytywną postać światka skoków narciarskich :-)



No kurde mistrz :-)
 
Szykuje się hitowy program. Piotrek rozwali system :-)



dsfsdfsdfsd.jpg
 
W Niedziele po ostatnim konkursie zabraknie chyba alkoholu :-)



Brawo Pioterk ! Świetny wynik :-)



Miejsca pozostałych Polaków : Kot 8, Stoch 11, Miętus i Kubacki nie wyszli do II serii
 
W Niedziele po ostatnim konkursie zabraknie chyba alkoholu


Jak Żyła zacznie każdemu stawiać falaszki to na pewno nie zabraknie.:-)



Ciekawe kiedy nagrywają program Wojewódzkiego, bo jak w poniedziałek to Żyła może być niedostepny...
 
Z tego co pamietam to chyba Wojewodzkiego nagrywaja w piatek, ale nie jestem pewny.. Ale byloby ciekawie jakby ta trojka Stoch, Żyla, Kot trzymala rowna stabilna forme przez caly sezon! Powoli stajemy sie potega skokow narciarskich :P Ja jeszcze pamietam konkursy kiedy jak W. Skupien kwalifikowal sie do 30 to byl to mega wyczyn a teraz... Polak na podium, 3 polakow w scislej czolowce i jeszcze niedosyt :P Powtorze sie jeszcze raz.. 40% to zasluga Lukasza Kruczka, 30% zasluga Adama Malysza i 25% to zasluga samych zawodnikow.. 5% zostalo dla innych trenerow m.in Jana Szturca, psychologow, fizjoterapeutow itp.. Zbedny balast wg mnie to Robert Mateja i Polo Tajner :)
 
Piękny sezon : ) jest fajny zespół, bez kompleksów zawodnicy, bawią się tym i świetnie wychodzi. Wielkie brawa.
 
Brawo Kamil 3 miejsce w generalce to według mnie jego największy sukces w tym sezonie, za rok trzeba wystartować wcześniej z formą i będzie lepiej.
 
Sezon bardzo udany dla polskich skoczków. Mistrzostwo Świata Stocha, brąz drużyny, 3 miejsce Kamila w klasyfikacji generalnej + zwycęstwa i miejsca na podium Stocha i Żyły. Gratulacje zimy Panowie i powodzenia w sezonie letnim :-)
 
Back
Top