Skoki Narciarskie

3,7 pkt różnicy tak gwoli ścisłości



Norwegia złożyła protest ale nic nie zdziałają.
 
421958_10151535673694903_1328553733_n.jpg




http://sport.tvp.pl/inne/zimowe/ms-val-di-fiemme/skoki-narciarskie/wideo/polacy-na-podium-ms-zobacz-radosc-naszych-skoczkow/10280781







no nie mogę, jak się ciesze! :D
 
MAMY BRĄZ PIĘNY DZIEN!!!! KOCHAM WAS, KOCHAM COHONES, KOCHAM SKOCZKOW, KOCHAM KRUCZKA !!
 
Wkurwiłem sie na wynik poszedłem pobiegać wracam i co ?:D i Mamy medal :D Ja jebie cieszę się jak małe dziecko ;d Kruczek dokonał niemożliwego wręcz z naszą kadrą no i brawa dla Kubackiego za dwa ładne równe skoki. Juhuhuuuu ;d
 
żałosne ocenianie skoków. Stoch za 135m dostaje noty 19,5x2 i 3x19. No ludzie bez przesady. Jak można za taki piękny skok nie dać 20, pomijam tych co dali 19 bo to juz wielka paranoja.







I tak Kamil jesteś wielki ;)
 
droni, przeciez tak jest zawsze, stoch i kot ladnie skacza, dostaja po od 17,5 do 19,5. w lahti jeden niemiec, nie pamietam ktory, ledwo co ustal skok, a dostal od jednego 19,5 i od dwoch 19.
 
Dla mnie najzabawniejsze było to,ze Jacobsenem miotało w powietrzu jak dziwką ,a dostał 18,5 i 19 za któryś skok, a za chwilę po nim skakał Kamil i dostał podobne oceny.
 
Nie przesadzajmy z tymi notami. Kamil z lekka w pierwszym skoku przysiadł (ale to minimalnie) Noty po 19 to nie żaden przekręt. W drugiej serii natomiast lądowanie bez zarzutu i dostał 3x19,5, tu pełna zgoda lecz 19 w tym przypadku troche zaniżone jesli już wchodzimy w szczegóły.



Co do not dla Jacobsena to kpina ale i tak mu to nic nie dało. To już nie pierwszy przypadek, że niektórzy zawodnicy są bardziej faworyzowani przez sędziów.
 
Voranek teraz mnie dobiłeś. Ten skok Stocha był idealny, świetny, pięknie wylądowany. Przypominam że Harada skacząc 135.5m został wzgnieciony w rozbieg, chociaż fakt to było 15 lat temu, ale Stoch nie od dziś pokazał że umię lądować przepięknie. Skok na 20 pkt tylko i wyłącznie, na prawdę 19,5 to już wg mnie zaniżone, ale 4x19.? żal. . .
 
Dobrze, że to nie ty oceniasz tylko sędziowie ...



Odjęcie było za ugięte kolano co nie zmienia faktu, że szacun dla Kamila za to lądowanie.

Skok na 20 pkt tylko i wyłącznie


Zacytuje ciebie "żal"



 
Ja bym się nie zdziwił jakby sędziowie mu dali 18,5. Lądowanie nie było najlepsze więc nie zasłużył w tym skoku na pewno na noty po 20. Nie zamierzam wdawać się w dyskusje więc na tym poście zakończe - to tylko moja opinia więc bez spiny.
 
Ja pierdziele, ale wezcie uwagę jaka odległośc była, na prawdę poczytajcie coś o skokach kiedyś itp. No na prawdę. Skocz 0,5 metra od tak wyśrubowanego rekordu. Lecąc tak pięknie w locie i w dodatku tak pięknie lądując, a on dostaje noty takie jak Freitag skaczący bodaj 123.5m. No ludzie!. To jest skok na 20 pkt. Tego zdania nie zmienie, nawet to jakieś lekkie ugięcie kolana. 8 metrów za HS na tej skoczni wylądowane telemarkiem - masakra.
 








A tutaj pewnie byście dali 18-19 pkt za styl



Bo mu narta odjechała. Też cos zrobil niesamowitego, na tej skoczni 137m takim telemarkiem, gdzie chociażby Gregor 2krotnie 134m lądował z ogromnymi kłopotami.
 
Zgłoś zażalenie do fis-u, że Stoch powinien wygrać z przewagą nie 10,9 a 13,9 (3x20=3pkt więcej) bo to jest bardzo istotne nie zważając na to, że Kamil znokautował dzisiaj rywali ...
 
Ale wyobraź sobie, gdyby miało być na styku? Nie czuł byś się rożzalony?. Ja osobiście chociażby w Bischo 13 czułem się w niedosycie. Albo Engelbergu 12.
 
Nie przesadzaj, nie dostał 18,żeby mieć takie żale wielkie, po prostu większość by dała 19,5.



I nie musimy nic czytać o skokach,ale co my wiemy...
 
Czułbym się, jak najbardziej ale ja tutaj nie widzę kontrowersji



O przekręcie można było mówić w skoku Uhrmanna



Lądowanie perfect, rekord skoczni, 6,5m od HS a jakie noty ...











@down skończył w sezonie 2010/2011r - po MŚ w Oslo
 
zakończył po konkursie drużynowym w Oslo 2011. Wtedy Uhrmann wylądował świetnie. Także zasłużył na 20tkę.
 
Pamiętam czasy, gdzie 20 zdarzaly się w każdym konkursie, gdzie styl i lądowanie zawodnika w dzisiejszych czasach sędziowie oceniliby może na 18.5 lub 19 :) Nie no Kamil trochę zachwial ten skok chociaz byl on daleki ale podobno odległości ma się pod uwagę nie brać Kolego Droni by wystawić notę ...
 
Back
Top