Skoki Narciarskie

16169DF6-787D-4F12-8859-5A636B3794CC.jpeg
 
Najlepszy skok Kubackiego w konkursie. Jest o co walczyć w drugiej serii, nawet o złoto choć kręci. Wydaje się, że lepiej trafić na wiatr w plecy pokroju tego miał Dawid przy udanej próbie. Punktowo wychodzi to lepiej

17 zawodnik w klasyfikacji ma 7,9 pkt traty do lidera Lol
 
Ciasno w czołówce jest niesamowicie,ale dzięki temu każde 0,5 metra,czy 0,5 punktu może zrobić robotę.
Kubacki dobre miejsce do ataku na podium,a Graneruda też bym wcale nie skreślał z tego 10 miejsca .
 
Szkoda, że ten Kraft ma taką przewagę po pierwszej serii, bo mógłby atakować złoto Piotrek. I skok idealnie wylądowany, aż dziwne że żaden chujek nie pokusił się dać 19,5..

Ja nic takiego nie pisałem, ktoś mi się na konto włamał.


A tak na poważnie, to po pierwszym słabszym skoku Piotrka pomyślałem, że dla niego to w sumie.. dobrze, bo na drugi skok wyjdzie z typową dla siebie pustką w głowie i skupi się tylko na dobrym skoku xD
 
Ostatnio naszym mocno sprzyja na normalnej skoczni, coś pięknego. Oby to nie był koniec medali na tej imprezie, na pewno w drużynówce jest szansa powalczyć.
 
Wiem, że strona, źródło to przeważnie gnój i ściek, ale ten artykuł w kontekście ostatnich wypowiedzi Małysza gdzieś w Internecie o damskiej reprezentacji to złoto
 
Wiem, że strona, źródło to przeważnie gnój i ściek, ale ten artykuł w kontekście ostatnich wypowiedzi Małysza gdzieś w Internecie o damskiej reprezentacji to złoto
No rzeczywiście dobry artykuł,który dobitnie pokazuje poprzez statystyki jak dramatycznie niski jest poziom naszych skoczkiń,tymbardziej, że od lat skoki to taki poniekąd sport narodowy.
Tutaj też bez zbędnych ogródek trochę słów o kobiecych skokach.
 
Back
Top