Skoki Narciarskie

Wydaje mi sie że za duze wymagania mamy w stosunku do Stocha, 4 miejsce zdobył a jest wielkie narzekanie z tego powodu. Wiem że nas przyzwyczaił do ciągłych zwyciestw podczas Turnieju Czterech Skoczni, ale trzeba sobie powiedziec otwarcie, że takie serię to jest ewenement. Dlatego też moim zdaniem ważne jest żeby krecil się w pierwszej 7 i odpalił dopiero w odpowiednim momencie na 100% :)
 
Jakby ktoś przegapił, to posłusznie donoszę, że dziś konkurs nietypowo o 10:20. Trwa już seria próbna.
 
Patrząc na wyniki serii próbnej, konkurs może być mocno loteryjny...
Warunki porównywalne do tych wczorajszych, jeden kierunek wiatru, różna siła. Pod koniec próbnej zaczęła się śnieżyca.
probpng_qnhneww.png


Już zacieram rączki na rywalizację Kot z Żyłą w Korei o czwarte miejsce.
 
Jebane parówy, kurwa wiatru nie ma a Ci obniżyli belkę, Stefan kiepsko, Ehh.
Piotrek tak dobrze stylowo nie skoczył baaardzo dawno. Piękny skok
 
Kamil nad Dawidem ma wielką przewagę. Walka o pierwsze miejsce powinna się rozgrywać tylko pomiędzy Stochem a Forfangiem. Pierwsza 10 wyglada rewelacyjnie. Jeżeli druga seria skończy się podobnie to Kamil powinien wyprzedzić Freitaga i Tande w klasyfikacjach, ale nie ma się co podpalać bo wiele może się wydarzyć. Szkoda Stefana, że trafił na takie warunki, nie miał nic do gadania co pokazał również skok Richarda. Szkoda też Kuby, tak mało brakło żeby zapunktować.
Mega jaranko przed drugą serią!!!
 
Jury bardzo chętnie obniża belkę, ale jak się warunki spierdolą to się nie garną do jej podniesienia. 4 w 10, szkoda, że Stefanka trochę wycięło... Kamila warunki wycięły na swojej skoczni, a Freitaga na swojej :D
 
Mimo wszystko cieszy postawa Wolnego. Czasem zapunktuje, kwalifikacje przeważnie przechodzi. Nie ma już takiej fatalnej postawy jaką prezentowali często zawodnicy, którzy mieli mniejszy status w naszej kadrze. Spełnia rolę zawodnika nr. 6 w kadrze.
 
Stefano tak powinien skoczyć w pierwszej serii bo to jest jego obecny poziom. Pięknie
Wydaje mi się ze tam warunki kręciły dość mocno a przeliczniki punktowe tego nie ogarniały. Zobacz ze zawodnicy jak skakali słabo to najczęściej po kołku pod rząd. To samo przeciez kilku Norwegów, Freitag itd.
 
Jasny chuj, Freitaga chcieli zabić. Wiadomo, że jest rywalizacja i jest konkurencją dla Kamila, ale zupełnie mnie nie cieszy taka sytuacja. Dramat w chuj.
 
Zdenerwowałem się bo to równie dobrze mógł być nasz zawodnik. Odjebali manianę straszną z tym zielonym światłem.

Trener też nie powinien puszczać Ryśka jak widział, że są takie chujowe warunki. Już była taka sytuacja, że Liegl nie puścił podopiecznego i go zdyskwalifikowali, ale przynajmniej uratował chłopu zdrowie.
 
Pięknie. Forfang mega mocny dzisiaj , nie ma co nawet dyskutować. W pierwszej serii najdalej a w drugiej tylko Stefan skoczył dalej od niego. Mamy mega mocną ekipę! Piękny konkurs. Trochę mi szkoda Adasia bo jemu nie było dane odnosić drużynowych sukcesów i cieszyć się z dobrych pozycji kolegów. Tutaj Panowie nakręcają siebie nawzajem i jest piękna energia.
 
Ale miał Kamil pecha w drugiej serii... Tylko -2 pkt, a Forfang -10. Ale kapitalny konkurs dla nas.
 
Kamil zgarnia też Willingen Five i 25tys. EURO oraz wraca na pozycję lidera:applause: Piotrek zaskakujący, ale brawo cała drużyna.
 
Back
Top