Skoki Narciarskie

Obejrzałem sobie powtórki konkursów skoków z Pjongczang z tamtego roku. Przez niekorzystny wiatr jeden z konkursów przeniesiono na małą skocznię. I powiem, że to jest wielka różnica tam, gdy wieje pod narty, a gdy wieje z tyłu. Ależ sypało niespodziankami szczególnie na normalnej skoczni jak podwiewało pod narty, a potem jakie były spadki i awanse jak wiatr zaczynał gorzej wiać. Z perspektywy czasu jedne z lepszych konkursów. Co to się będzie działo jak zacznie kręcić jutro to nie chcę mówić, bo aż się boję.
 
Obejrzałem sobie powtórki konkursów skoków z Pjongczang z tamtego roku. Przez niekorzystny wiatr jeden z konkursów przeniesiono na małą skocznię. I powiem, że to jest wielka różnica tam, gdy wieje pod narty, a gdy wieje z tyłu. Ależ sypało niespodziankami szczególnie na normalnej skoczni jak podwiewało pod narty, a potem jakie były spadki i awanse jak wiatr zaczynał gorzej wiać. Z perspektywy czasu jedne z lepszych konkursów. Co to się będzie działo jak zacznie kręcić jutro to nie chcę mówić, bo aż się boję.
Wystarczy porównać sobie wczorajszą próbną z kwali. Forfang i Johansson najpierw trafili na lekki wiatr pod narty (3 i 4 miejsce), a jak w Q wiało równo w plecy - 13 i 19... Wieje tam strasznie, mam nadzieję, że chociaż będzie wiało równo (i w plecy :D).
 
Ludzie spita? Stoch zaraz rozkurwia jak ten facet żonie odbyt.
comment_pdJAZ4qL03k2pxB371bpcIs74aBavg7y.jpg
 
Jest bardzo dobrze , jedyna rotacja jaką dopuszczam w myślach przed 2 serią to ewentualna wymiana miejsc Stefana i Kamila , Hula rozbił bank w 1 skoku :applause:oby tylko nie spalił się psychicznie ...
Kamil też ładnie, ale co nie zagrało u Kubackiego to chuj wie, czy to warunki, czy jakiś błąd.
 
Załamać się można, tyle godzin czekania by na koniec przejebać o włos podium.

Na resztę konkursów już się nie napalam.
 
Szkoda Polaków... czasami ma się szczęście do warunków, czasami pecha i to też jest pewny urok tej dyscypliny, ten element nieprzewidywalności jednak to co zrobiono wczoraj z Ammannem to już przesada.
 
Kto w ogóle wpadł na pomysł, że lądowanie telemarkiem jest nagradzane.. ani to bezpieczne, ładne czy obiektywne. Skoki to skoki i każdy powinien skakać jakim stylem mu sie podoba oby skoczył jak najdalej (i ustał). Tak jak w skoku wzwyż, w dal czy o tyczce nieważne jak ważne są metry.
 
Kto w ogóle wpadł na pomysł, że lądowanie telemarkiem jest nagradzane.. ani to bezpieczne, ładne czy obiektywne. Skoki to skoki i każdy powinien skakać jakim stylem mu sie podoba oby skoczył jak najdalej (i ustał). Tak jak w skoku wzwyż, w dal czy o tyczce nieważne jak ważne są metry.
Muszą być noty, żeby łatwiej manipulować
 
Kto w ogóle wpadł na pomysł, że lądowanie telemarkiem jest nagradzane.. ani to bezpieczne, ładne czy obiektywne. Skoki to skoki i każdy powinien skakać jakim stylem mu sie podoba oby skoczył jak najdalej (i ustał). Tak jak w skoku wzwyż, w dal czy o tyczce nieważne jak ważne są metry.
kiedys sie z ziomkiem zastanawialismy jak wpadli na taki pomysl jak sport skoki, a tym bardziej na cos tak dziwnego jak telemark.
 
Back
Top