Skoki Narciarskie

Trening- Tande
Kwalifikacje - Tande
1 seria - Tande
2 seria - Tande
sztos ma tu formę Norweg, tylko jakiś kataklizm zabierze mu tytuł.
 
Od tego sezonu oficjalnie Babiarz jest najgorszym komentatorem świata. Kurwa zawsze był przyjebany, ale w tym sezonie przechodzi samego siebie.
Natomiast Rafał Kot to jest najmocniejszy punkt TVP. Bardzo dobrze się go słucha.
 
Mimo wszystko jednak należy zaznaczyć ten wiatr. Tande i Freitag mieli najgorsze warunku. Ponad 0,6m/s gorzej niż podczas skoku Kamila. Nie wygląda mi na spadek formy tej dwójki.
 
Jest mały niedosyt, ale patrząc realistycznie to srebro jest zajebistym wynikiem. Skończy się pierdolenie, że Stoch nie potrafi latać.

Teraz czas na drużynówkę, brąz i srebro w zasięgu naszej kadry.
 
Jest mały niedosyt, ale patrząc realistycznie to srebro jest zajebistym wynikiem. Skończy się pierdolenie, że Stoch nie potrafi latać.

Teraz czas na drużynówkę, brąz i srebro w zasięgu naszej kadry.
Ja nie liczyłem na żaden medal więc jestem mega usatysfakcjonowany tym wynikiem.
 
Kurde, fajnie, że jest medal, a z drugiej strony czuję niedosyt, szczególnie po tym jak Tande zachowywał się po "końcowym gwizdku". On chyba dalej nie trzyma ciśnienia i kto wie co by się stało w IV serii... A jutro, o ile pogoda pozwoli to lecimy po srebro, no chyba, że wiatr się włączy do rywalizacji.
 
Panowie gdzie w necie można obejrzeć skoki? W TV będę miał możliwość dopiero jakoś o 16:30 i nie chciałbym przegapić.
 
Back
Top