Skoki Narciarskie

hqdefault.jpg
 
Patrzac na to jak sie tvp spuszcza nad sukcesem Kamila pragne przypomniec, ze za chwile zacznie sie pierdolenie jak to zwyciesca TCS nigdy nie wygrywal pozniej olimpiady i ze chlopak moze przejsc do historii :rainbowvomit:
 
Patrzac na to jak sie tvp spuszcza nad sukcesem Kamila pragne przypomniec, ze za chwile zacznie sie pierdolenie jak to zwyciesca TCS nigdy nie wygrywal pozniej olimpiady i ze chlopak moze przejsc do historii :rainbowvomit:
Wkurwia mnie to wybieganie do igrzysk non stop, zaraz się szykują loty w kulm a póżniej mistrzostwa świata. A Ci dalej muszą piedolić tylko o igrzyskach, które Stoch już wygrał dwa razy.
 
Wkurwia mnie to wybieganie do igrzysk non stop, zaraz się szykują loty w kulm a póżniej mistrzostwa świata. A Ci dalej muszą piedolić tylko o igrzyskach, które Stoch już wygrał dwa razy.
Beda go chcieli zaglaskac jak Malysza swego czasu, ale Adas jest blisko ekipy to i dziennikarzy bedzie pewnie trzymal na dystans. Przynajmniej mam nadzieje...
 
moim zdaniem szczytowa forma jeszcze nie przyszla, widze duze rezerwy u Kamila, takze do igrzysk spokojnie

kazdy indywidualny medal bedzie sukcesem, fajnie jakby inne chlopaki doszli do regularnosci i ugrali zloto druzynowe :antonio:
 
@Cactus albo inna dobra dusza, jakby ktoś miał do pobrania serię dokumentów "Kamil Stoch: The untold story" co robi Eurosport to byłbym wdzięczny.
 
Słyszałem plotkę, że skok z I serii w Bischo Kamil spóźnił o... 1,4 metra :)
Nie wiem jak pierwszy, ale drugi skok na bank spóźnił ok. 1 metr. Kozak ma taką technikę na progu i takie czucie w powietrzu, że przejeżdża próg i mimo to leci daleko.
Słoweńcy odżyli na Kulm trochę. A sprawa zwycięstwa to moim zdaniem wewnętrzna sprawa Norwegów.
Ja jestem ciekaw jak się zaprezentują Polacy. Po kwali wszyscy zgodnie odpowiadali, że potraktowali dzień treningowo, tak żeby tylko się rozruszać.
 
No to lecimy z tematem. Nie wiem jak reszta ale ja zbyt wielkich oczekiwań odnośnie lotów nie mam względem naszej reprezentacji.
 
Pozdro z Tajlandii. W miare możliwości śledzę. Po wynikach serii treningowych na miejsce na podium bedzie ciezko. Rycha nie ma wiec mysle koszula Kamila zostanie zachowana
 
Ja też przy lotach nigdy nie nastawiam się na dobre pozycje naszych. Jeżeli się uda to zawsze pozytywne zaskoczenie ;) Już samo oglądanie lotów to wielka przyjemność.
 
"Włoch Alex Insam, przystojny, młody" - Babiarz.
Ehh na wielką próbę mnie w tym sezonie wystawiają.
 
Poza Norwegami to cała czołówka dała dupy. Generalnie to warunki były tragiczne dla top 10 PŚ i do tego po raz kolejny pokazało się jak bardzo niedopracowane są bonusy punktowe za wiatr
 
Stefan TeamLeader! :D
Piękne słowa powiedział tato Maćka Kota w studio:
KIBICE MAJĄ PRAWO OCENIAĆ I KRYTYKOWAĆ ZAWODNIKÓW BO ONI NIE SKACZĄ TYLKO DLA SIEBIE.
Uczyć się kurwie z mma.
 
Konkurs już przesunięty o 30 minut, wieje jak skurwesyn. Mogliby to odwołać w chuj a nie będą rozgrywać na siłę jedną serię. Lepiej dla naszych, mniej stracą w punktacji.
 
Back
Top