Skoki Narciarskie

GDZIE ON WYLĄDOWAŁ


No jak wylądował to sam do siebie powiedziałem,że "pierdolony,ale poleciał" :beczka:
Dopierdolił z grubej rury jak Jakub Wolny,ale widać było, że na dole jest noszenie i jak ktoś to potrafi wykorzystać to można naprawdę dobre kilka metrów więcej ugrać.
 
Jak mnie wkurwia te faworyzowanie Krafta. Zawsze najlepsze noty, ciągle kogoś ruchają na notach za styl, a Kraft zawsze najwyższe. Już raz tak złoty medal Wellinger stracił, tutaj też Lanisek ładnie skoczył i wylądował, do tego dużo dalej ale noty oczywiście niższe musi mieć niż ten austriacki balas.
 
Skurwiel ale dojebał 155,5 metra i wygrana 31 pkt przewagi.

:tellmemore:
No Forfang dojebał do pieca z tą odległością.
Szkoda, że skaczący przed nim Zniszczoł nie wykorzystał warunków, bo z tego co pokazywała grafika to miał wiatr pod narty i skoczył 25,5 metra bliżej od Norwega :childcry:
 
Życiowa szansa Zniszczoła, 12,4 pkt przewagi, ale jeśli się spali jak to ma w zwyczaju to może zabraknąć nawet do podium.
 
Fartło się w pierwszej, w drugiej weryfikacja. 30 pkt po pierwszej potrzeba dla Zniszczoła żeby wygrał.
Trochę farta w pierwszej serii może i było, ale ostatnie skoki Zniszczoła nie były złe i podium wcale nie byłoby niczym zaskakującym.
Myślałem, że wczoraj wykorzystał limit pecha drugiej serii i dzisiaj z taką przewagą wygra,a w najgorszym przypadku i tak będzie podium,ale miałem z tyłu głowy, że może tego nie ogarnąć i niestety się sprawdziło.
Nie wiem,czy głowa nie zagrała,czy trafił na takie chujowe warunki,czy połączenie jednego i drugiego :childcry:
 
Trochę farta w pierwszej serii może i było, ale ostatnie skoki Zniszczoła nie były złe i podium wcale nie byłoby niczym zaskakującym.
Myślałem, że wczoraj wykorzystał limit pecha drugiej serii i dzisiaj z taką przewagą wygra,a w najgorszym przypadku i tak będzie podium,ale miałem z tyłu głowy, że może tego nie ogarnąć i niestety się sprawdziło.
Nie wiem,czy głowa nie zagrała,czy trafił na takie chujowe warunki,czy połączenie jednego i drugiego :childcry:
Po wyjściu z progu już było widać, że jest gorzej niż zazwyczaj, a lądowanie to była czysta panika.
 
Screenshot_2024-02-04-22-53-24-214~2.jpg

Wielki skoczek którego przerosła sława...
:siara:
 
Szkoda, kibicowałem mu w powrocie na szczyt. Szczególnie, że ten sezon nie jest jakiś zły. Bardzo dobrze stylistycznie latający zawodnik, dodatkowo swego czasu najlepszy telemark w tej grze. Do tej pory nie wiem jak on tutaj tak idealnie wylądował:


Screenshot_2024-02-06-22-53-21-031~2.jpg

Screenshot_2024-02-06-22-35-09-872~2.jpg

Screenshot_2024-02-06-22-35-39-754~2.jpg

Screenshot_2024-02-06-22-33-16-595~2.jpg

Bardzo dobre miał 3 lata 14,15,16 r, a ten 16 r to wręcz fenomenalny (15 wygranych w PŚ!!! TCS i MŚ w lotach) teraz prawie 32 lata najlepsze lata już za nim a ten sezon nie najgorszy czyli można kończyć, a nie rozmieniać się na drobne jak Primoż Peterka (2x PŚ) a kończył oficjalnie karierę w wieku 32 lat startując na Pucharach Kontynentalnych i FIS Cup :confused: :facepalm: bo w PŚ 2 lata wcześniej, wtedy się mocno zdziwiłem że on jeszcze skakał...
 
Dzisiaj wygrał Lovro Kos, który po pierwszej serii był szósty. Nie byłoby to nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wcale nie oddał jakiegoś dobrego drugiego skoku, bo za samą drugą serię też miał szósty rezultat xD

Ktoś oglądał, co tam się odjebało? Że potem wszyscy nagle tak spadli włącznie z Kraftem?
 
Back
Top