Skoki Narciarskie

Stoch dziś ładnie poskakał. Mam nadzieje, że w tcs zaczną się zwycięstwa w tym sezonie z jego strony :)
 
Dlaczego od lat nie potrafią ogarnąć realizacji TV na mistrzostwach? Raz są oceny za styl, raz nie ma. Czasem się pojawi pozycja, czasem nie.
Co roku jest to samo. Organizacja zawodów też żenująco słaba, pół widowni niedostępne, brak live score'a itd.

Stoch dziś ładnie poskakał. Mam nadzieje, że w tcs zaczną się zwycięstwa w tym sezonie z jego strony :)
Jakby Stoch wygrał w Oberstdorfie to będzie pierwszym zawodnikiem w historii, który wygrałby sześć konkursów TCS z rzędu.
 
Co roku jest to samo. Organizacja zawodów też żenująco słaba, pół widowni niedostępne, brak live score'a itd.
Z tą widownią stawiam, że nie zgłosili konkursu jako imprezy masowej i mogą wpuścić do 999osób bez zbędnej organizacji.

Ciekawe jest też to, że najlepsza 7ka skakała z 16 rozbiegu, a pozostali z 22. Nie było kadry B co prawda, ale problemy z pokonaniem 100, czy 110m z 22 rozbiegu przy dobrym wietrze to jednak weryfikacja aktualnego stanu zaplecza.
 
Z tą widownią stawiam, że nie zgłosili konkursu jako imprezy masowej i mogą wpuścić do 999osób bez zbędnej organizacji.

Ciekawe jest też to, że najlepsza 7ka skakała z 16 rozbiegu, a pozostali z 22. Nie było kadry B co prawda, ale problemy z pokonaniem 100, czy 110m z 22 rozbiegu przy dobrym wietrze to jednak weryfikacja aktualnego stanu zaplecza.
Zgłosili imprezę masową, tylko z niewiadomych przyczyn próbowali upchnąć wszystkich na jednej trybunie...

A co do stanu zaplecza to wiadomo jak to wygląda, więc trzeba szukać pozytywów - Olek Zniszczoł nawiązał kontakt z kadrą A, fajnie zaprezentował się Juroszek, no i frekwencja ciut wyższa.
 
Zgłosili imprezę masową, tylko z niewiadomych przyczyn próbowali upchnąć wszystkich na jednej trybunie...
Pamiętam jak kiedyś byłem na MP i nie zgłosili jako masowej i też tylko jedna trybuna była dostępna. Zawsze są jakieś organizacjyjne wpadki na tych mistrzostwach.
 
Pamiętam jak kiedyś byłem na MP i nie zgłosili jako masowej i też tylko jedna trybuna była dostępna. Zawsze są jakieś organizacjyjne wpadki na tych mistrzostwach.
Tak, dwa lata temu nie zgłosili. Tym razem chyba nie spodziewali się, że przyjdzie tyle osób, więc odśnieżyli tylko jedną dolną trybunę, a jak się okazało, że się kibice nie mieszczą to zaczęli odśnieżać te górne... No dramat organizacyjny, nie pierwszy raz PZN się tak "popisuje".
 
Dzisiaj zaczynamy prawdziwe skakanie. Pełne trybuny, wyjątkowej klasy pogoda i prawie codziennie zawody - 67. Turniej Czterech Skoczni :bleed:
 
Maciej Kot i jego poszukiwania formy
giphy.gif
 
Żyła - Forfang
Stoch - Peier
Kubacki - Hlava
Zniszczoł - Klimov
Hula - Hayboeck
Wolny - Hoffmann
 
Back
Top