skandal remis Celiński Fijałka

A idż pan w chuj. Nawet nie wiedziałeś, że Celiński zmienił kategorie z ciężkiej na półciężką, a piszesz, że obaj walczyli w średniej, w 84. Nie ośmieszaj się.



Nie siedziałeś pod klatką i nie jesteś sędzią punktowym, a tą 1 runde na 10-10 można tak samo uzasadnić jak rundy dla Błachowicza 10-8 na KSW. Dla mnie to była dobra walka, a że tobie się nie podobalo to nikt nic nie poradzi.
 
Skunx, chyba masz dziś zły humor. Celiński spasem? Sztanga trochę obrósł może, ale to też raczej mięśniak niż spaślak zdecydowanie. Spasiony na gali był jedynie Economou, ale i tak pokazał się bardzo dobrze i dał fajną, emocjonującą walkę z Damianem.



Oczywiście, że lżejsze kategorie są zwykle ciekawsze, ale nawet jak na LHW to zaprezentowali niezłe cardio i kilka wymian bylo po to by skończyć rywala, a nie popunktować i uciekać. Zupełnie inni rywale, Karol uderzał szybkimi seriami, nieporównywalnie do mocnych ciosów Sztangi, dlatego tak ciężko takie coś prawidłowo wspólnie wszystkim oceniać. Chodzenie na rywala, plus obalenie, opinia o tym co się działo w parterze, to wszystko jest na tyle elastyczne, że werdykt w żadną stronę jak i remis nie powinien dziwić kogoś kto widział chociaż z 200 walk MMA.
 
Wiedziałem tylko sie pomylilem. Nie muszę Ci sie tłumaczyc z tego. No oale skoro mnie złapałes za słowo to ok masz rację. Sztanga to super atleta, walczyl zajebiście. Ma mega kondycje i remis zasłuzony. A Tymek ma swietną stójkę a Grabowski rozniosl w pył Stavrosa a Drwal miał mega wymagającego przeciwnika. Zadowolony? Ogólnie Polacy górą- polska husaria, i wszyscy sie nas boją. Dla tego nie zobaczymy ich nigdy w UFC bo by zdominowali rynek. Zwłaszcza tatuazy i fikuśnych koszulek.
 
@ Born. Tak mam zły humor bo zmarnowałem wczoraj czas na tą żenadę. Nie mam nic do grubasów bo walka Nelsona mnie ubawiła wczoraj i jest ok. Wkurza mnie tylko ślepe zapatrzenie w ludzi którzy sa żałosni sportowo. Celiński wypadł ok i powinien wygrać.Widziałem kilka walk mma więc wynik mnie nie dziwi. Niech im będzie.
 
Jak się pomyliłeś - spoko, ale nie wiem skąd ten pojazd? Dla mnie gala lepsza niż KSW 22. Może wolisz szybkie skończenia w 1 rundzie, a ja należe do tych co wolą wyrównane walki. Jakby Escobar zakontraktował samych ogórków na 3 tygodnie przed galą to wszyscy Polacy by nie mieli problemów z odprawieniem przeciwników.



Czy to takie trudne do zrozumienia, że sędziowie punktowi siedziąc pod siatką podejmują czasami inne decyzje niż kibice siedzący przed telewizroem i oglądający w HD gale? Może widzieli 1 runde na remis i to jest jak najbardziej do uzasadnienia. Jak Chmielewski wygrał z Zikicem to Venom po obejrzeniu wideo z walki sam się dziwił, że dał tą walkę dla Antka.
 
Już nie bedę , wyżyłem się. Sorki. Miałem wybór - albo tutaj albo skopać żonę i psa. Zrozum.
 
Back
Top