skandal remis Celiński Fijałka

mamamma

Oplot Challenge
Welterweight
Czy organizatorzy MMA ATTACK wyprostują niesłuszny remis przy zdecydowanym zwycięstwie Celińskiego? Cebula pokazał klasę,był szybki skuteczny silniejszy i lepszy.Wszyscy widzieli.Nawet jego trener przyznał,że Celińskiego są 2 rundy.W 3 rundzie był tylko nieskuteczny parter Fijałki.A może Sztanga o ile ma honor przyzna publicznie,że przegrał z Celińskim.A może w MMA ATTACK kupuje się walki?A może MMA ATTACK to już kabaret?
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
"przy zdecydowanym zwycięstwie Celińskiego?"Ile walk MMA widziałeś? 3?Przejebałeś na Ozdobie czy jak?To była dobra walka, z różnymi argumentami z obu stron i można było ją widzieć różnie, z pozycji fotela przed TV, krzesełka w Spodku jak i spod klatki.
 

herrflick

M-1 Global
Heavyweight
W moich oczach tez wygral to Celinski ale remis jest jak najbardziej do przelkniecia.Jakiegos wielkiego przekretu nie widze.
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
1 runda 10-102 runda 10-9 Celiński3 runda 10-9 FijałkaPrzynajmniej ja tak to widziałem, a jak ktoś jest z Olsztyna to pewnie 1 rundę punktował 10-9 dla Celińskiego.
 

mnih

ONE FC
Middleweight
Jedyna rzecz, która była zdecydowana w tym pojedynku to kiepskie przygotowanie Sztangi.
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Skandalem to bylo jak trener tysiaclecia krzyczal do Jotki "jest dobrze" po ewidentnie przegranej rundzie :)
 

mnih

ONE FC
Middleweight
Czepianie się na siłę. Między rundami zawodnik nie potrzebuje racjonalnego i obiektywnego sprawozdania ze swoich poczynań tylko podpowiedzi i motywacji do dalszego wysiłku. Wiele można zarzucić Oknińskiego, ale nie to, że jest "złym duchem" w narożniku.
 

spontan

ONE FC
Bantamweight
jak zwykle teorie spiskowe ...szybciej podejrzewałbym ustawioną walke koksa z pizda...albo decyzje jotki gdzie nijak nie mogłem znaleźć argumentów na jego zwycięstwo
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
Ja postawiałem w typerze na Velickovica. Dla mnie Jotko przegrał 1 i 2 rundę, a 3 niech nawet wygrał te 10-8 to i tak wychodzi mi remis. Widocznie sędziowie widziali to trochę inaczej.
 

mnih

ONE FC
Middleweight
Ja nie widziałem zwycięstwa Velickovica w drugiej rundzie. Mam nadzieję, że już od rana gala będzie do pobrania.Poza tym, gdyby Jotko nie wygłupiał się w wyjazdy do Brazylii tylko pracował wyłącznie z Mirkiem to nie byłoby niedomówień.
 

kgb

Oplot Challenge
Heavyweight
Jak jeszcze Sztanga vs Celinski rozumiem, tak wg. mnie Jotko swojej walki nie wygrał. I ten wywiad po walce 'zobaczyliście prawdziwego Krzyśka'... :O
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
Słowa Yoshiego idealnie pasują w tym temacie.

Skandal skandali, a nawet pomieszanie z poplątaniem! Spisek masoński co najmniej! Proponowałbym się przyjrzeć tym sędziom i sprawdzić, czy trenowali kiedykolwiek zawodowo MMA i czy mają zaświadczenia wydane przez jedynego słusznego trenera?
 

vaicavalo

KSW
Light Heavyweight
Celiński vs Fijałka
1 runda 10:9 Celiński
2 runda 10:9 Celiński
3 runda remis

dla mnie 30:28 Celiński

Jotko vs Velickovic
1 runda 10:9 Velickovic
2 runda remis
3 runda 10:8 Jotko

29:28 dla Jotki jak dla mnie
 

Halny

KSW
Middleweight
Dla mnie:Celiński vs Fijałka (10-9, 10-9, 9-10) 29-28Jotko vs Velickovic (9-10, 9-10, 10-8) 28-28
 

damianancelotti

Maximum FC
Bantamweight
Ja tak samo jak Born, jeśli chodzi o walkę Grabowskiego. Jeśli chodzi o Celińskiego to widzxiałem jego wygraną 29-28, a Jotko remis 28-28.
 
Top