skandal remis Celiński Fijałka

mamamma

Oplot Challenge
Welterweight
Czy organizatorzy MMA ATTACK wyprostują niesłuszny remis przy zdecydowanym zwycięstwie Celińskiego? Cebula pokazał klasę,był szybki skuteczny silniejszy i lepszy.Wszyscy widzieli.Nawet jego trener przyznał,że Celińskiego są 2 rundy.W 3 rundzie był tylko nieskuteczny parter Fijałki.A może Sztanga o ile ma honor przyzna publicznie,że przegrał z Celińskim.A może w MMA ATTACK kupuje się walki?A może MMA ATTACK to już kabaret?

Born2kill

UFC
Heavyweight
"przy zdecydowanym zwycięstwie Celińskiego?"

Ile walk MMA widziałeś? 3?

Przejebałeś na Ozdobie czy jak?

To była dobra walka, z różnymi argumentami z obu stron i można było ją widzieć różnie, z pozycji fotela przed TV, krzesełka w Spodku jak i spod klatki.

herrflick

Bellator
Lightweight
W moich oczach tez wygral to Celinski ale remis jest jak najbardziej do przelkniecia.

Jakiegos wielkiego przekretu nie widze.

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
1 runda 10-10

2 runda 10-9 Celiński

3 runda 10-9 Fijałka

Przynajmniej ja tak to widziałem, a jak ktoś jest z Olsztyna to pewnie 1 rundę punktował 10-9 dla Celińskiego.

mnih

ONE FC
Heavyweight
Jedyna rzecz, która była zdecydowana w tym pojedynku to kiepskie przygotowanie Sztangi.

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Skandalem to bylo jak trener tysiaclecia krzyczal do Jotki "jest dobrze" po ewidentnie przegranej rundzie :)

mnih

ONE FC
Heavyweight
Czepianie się na siłę. Między rundami zawodnik nie potrzebuje racjonalnego i obiektywnego sprawozdania ze swoich poczynań tylko podpowiedzi i motywacji do dalszego wysiłku. Wiele można zarzucić Oknińskiego, ale nie to, że jest "złym duchem" w narożniku.

spontan

Legacy FC
Middleweight
jak zwykle teorie spiskowe ...

szybciej podejrzewałbym ustawioną walke koksa z pizda...

albo decyzje jotki gdzie nijak nie mogłem znaleźć argumentów na jego zwycięstwo

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
Ja postawiałem w typerze na Velickovica. Dla mnie Jotko przegrał 1 i 2 rundę, a 3 niech nawet wygrał te 10-8 to i tak wychodzi mi remis. Widocznie sędziowie widziali to trochę inaczej.

mnih

ONE FC
Heavyweight
Ja nie widziałem zwycięstwa Velickovica w drugiej rundzie. Mam nadzieję, że już od rana gala będzie do pobrania.

Poza tym, gdyby Jotko nie wygłupiał się w wyjazdy do Brazylii tylko pracował wyłącznie z Mirkiem to nie byłoby niedomówień.

kgb

Oplot Challenge
Heavyweight
Jak jeszcze Sztanga vs Celinski rozumiem, tak wg. mnie Jotko swojej walki nie wygrał. I ten wywiad po walce 'zobaczyliście prawdziwego Krzyśka'... :O

Ciosu Bombowiec

Bellator
Lightweight
Słowa Yoshiego idealnie pasują w tym temacie.

Skandal skandali, a nawet pomieszanie z poplątaniem! Spisek masoński co najmniej! Proponowałbym się przyjrzeć tym sędziom i sprawdzić, czy trenowali kiedykolwiek zawodowo MMA i czy mają zaświadczenia wydane przez jedynego słusznego trenera?

vaicavalo

KSW
Heavyweight
Celiński vs Fijałka
1 runda 10:9 Celiński
2 runda 10:9 Celiński
3 runda remis

dla mnie 30:28 Celiński

Jotko vs Velickovic
1 runda 10:9 Velickovic
2 runda remis
3 runda 10:8 Jotko

29:28 dla Jotki jak dla mnie

Halny

KSW
Light Heavyweight
Dla mnie:

Celiński vs Fijałka (10-9, 10-9, 9-10) 29-28

Jotko vs Velickovic (9-10, 9-10, 10-8) 28-28

damianancelotti

Maximum FC
Featherweight
Ja tak samo jak Born, jeśli chodzi o walkę Grabowskiego. Jeśli chodzi o Celińskiego to widzxiałem jego wygraną 29-28, a Jotko remis 28-28.