Sig-betting.

zwierzyne z 4-2 goscia sobie robia, spierdulac, w zadnego Mira nie wejde. :cowboy: mam juz Lee na ta gale, ten Manhoef jedynie kusi w tym momencie. @Puczi wiesz jakie sa oddsy na ta walke?
 
BigFoot z Frankiem walczą nie na tej, a następnej gali przecież (Lee teraz).
Kursy ~1.40 - 3.00.
 
To jakaś paranoja, znowu się zmienił przeciwnik.
Zatem mój zakład
Mason Fowler (wiewiór) vs ktokolwiek inny.
 
Bisping (Solaris) vs. Dolloway (Puczi)

@edit: haha. To może ze mną o awatar, z Notoriousem o sygne? ;)
 
To walka już pewna?
Też chętnie postawię na Frankiego, jeśli znajdzie się inny szaleniec gotów grać :)

Frankie (Puczi) - Faber (?)
 
To walka już pewna?
Też chętnie postawię na Frankiego, jeśli znajdzie się inny szaleniec gotów grać :)

Frankie (Puczi) - Faber (?)

nie, bardziej fantasymatchmaking w tym momencie. oj mam nadzieje na catchweight 140 czy nawet wage 135 i szanse Urijah IMO wzrosna. :)
 
To walka już pewna?
Też chętnie postawię na Frankiego, jeśli znajdzie się inny szaleniec gotów grać :)

Frankie (Puczi) - Faber (?)
A co mi tam Faber wygrywa z wszystkimi prócz mistrzów, bardzo ciężka i ciekawa walka, właściwie to mógłbym grać obu - Frankie (Puczi) - Faber (mateusz19191010)
Sygna czy avek?
Racja Franki także przegrywa jak już to z mistrzami. Mega walka będzie, czekam z niecierpliwością.
 
Jeszcze nie, ale faworytem będzie Esparza.
Zły temat, na przyszłość pytaj w zakładach.
 
teraz mnie naszlo:

moze zrobmy jakies ustalenia co do przelicznika kurs - punkty? IMO troche niesprawiedliwe jest stawiac wielkiego underdoga przeciwko faworytowi i wynosic z tego tyle samo punktow co za trafienie Conora z Siverem (przyklad na mnie).

IMO jesli kurs na przeciwnika jest 2.5-4 = 2punkty, 4+ = 3 punkty. co myslicie?
 
Jakie punkty? Jaka liga? To już nie można się założyć dla czystej przyjemności zakładu? Czy nie można już zagrać w pokera na pieniądze czysto towarzysko? Żadnych punktów, niech żyje przyjemność z tego rodzaju rozrywki!
 
A nie lepiej zamiast tych punktów - zliczyć rekordy każdego gracza i aktualizować tu np. co miesiąc? Zabawa przyjemna, nie traci nic wtedy, a liczenie punktów może trochę uprzykrzyć.
 
A nie lepiej zamiast tych punktów - zliczyć rekordy każdego gracza i aktualizować tu np. co miesiąc? Zabawa przyjemna, nie traci nic wtedy, a liczenie punktów może trochę uprzykrzyć.

no mi chodzilo o 'punkty' do rekordu czyli jesli wytypujesz poprawnie underdoga ktorego kurs ma 2.5-4 to Twoj rekord bedzie 2-4.

to luzna propozycja, po prostu coraz wiecej betow 'naciagajacych' z wielkimi underdogami ktore IMO nie sa do konca 'sprawiedliwe', tak jak moj z Conorem, ale jak chcecie. :)
 
Liczenie wygranej razy dwa, nie, w tej grze nie o to chodzi. Tu jest jasno powiedziane ile masz wygranych, a ile przegranych, potem by się zamęt zrobił, że masz rekord 2 - 4, wyzwań podjętych 5. A o Conorku się nie wypowiadam, jebany Denis nie potrafiący nic zrobić w tamtej walce.
 
A czy nie bardziej sprawiedliwym jest poczucie przyjemności z przegranej i obalenia wspólnie flaszki? Czy bardziej sprawiedliwie jest dostać za to trzy punkty? Wolę pierwsze rozwiązanie, czy to o flaszkę czy o przyjemność oglądania zakazanej mordy w swoim podpisie, nie bądźmy perfidnie wypunktowywani.
 
okejo.

Marlon Moraes (baju) - Josh Hill (?)

Max Holloway (baju) - Cole Miller (?)

Neil Magny (baju) - Kiichi Kunimoto (?)

i tutaj ogien:

Alistar Overeem (baju) - Roy Nelson (?)

COME AT ME BRO
 
Back
Top