Sig-betting.

@gojilla :D

janusz_lawrynowicz_oryginal.jpg
 
@Szady
Z racji, że miało być łagodnie, a ja nie znalazłem sceny ze śmiercią Tarantino jako GIF, ani ładnej HBomby na GIF(Kombinację Bisping-Fedor-Shogun) masz kitajca, bo lubię kitajców.
dlaszadego.gif
 
Że niby ja bym był wstanie wbijać szpile moim przyjaciołom z MMARocks/Cohones?!? To jest niedorzeczne! Jestem przekonany, że Miszon po prostu lubi kitajców a w szczególności Kiichiego Kunimoto.

PRAWDA @Miszon??
 
@baju piękne wdzianko, masz moje wsparcie :D!

ahahah, dzieki. :D gdyby Alex wygral z AJ'em to by pewnie 'bolalo' bardziej, ale w tym momencie to on oddalil sie od tytulu gigantycznie - jeszcze niech go zestawia z Cormierem, a wtedy ucieszy mnie nawet moj (jesli zawalcza ze soba to raczej Szwecja bedzie jeszcze bardziej smutna) 'ironiczny' avek, lol.
 
@koper czyli za tydzien zakladasz moja sygne czy jak to robimy? :D moze chcesz Wojtka Solarisa w avka przyjac, a ode mnie dostac inne znakomite zdjecie polskiego Ariela do sygny? <3
 
Mir vs. Bigfoot <maryjan>, wchodzi ktoś ? : ) można np dwa lub więcej typów ? nie chcę włazić na 1-szą stronę i czytać, mam mod leń wgrany dziś : )
 
Hej, a co ze mną? Przecież już mamy zakład w którym ja postawiłem przeciwko Tobie na Manuwę.

Ode mnie:
Ildemar Alcantara (Wiewiór) vs Richardson Moreira ()
Andy Enz (Wiewiór) vs Thiago Santos ()
A to nie mogę tak?
 
@koper czyli za tydzien zakladasz moja sygne czy jak to robimy? :D moze chcesz Wojtka Solarisa w avka przyjac, a ode mnie dostac inne znakomite zdjecie polskiego Ariela do sygny? <3
@Solaris @baju
Jesli obydwu panom odpowiada propozycja to mozemy tak zrobic. Musze siasc przy kompie to ogarne.
 
Zemsta muchy zmrozi wasze serca. Dzis zamontuje jak tylko malzonka mnie wpusci na lapka na dobre;).
 
Back
Top