Sig-betting.

Chciałbym tylko gorąco zachęcić wszystkich sigbeciarzy do wpisywania swoich rekordów w sygnatury. Wystarczy tak: 4 - 3. Zainteresowani będą wiedzieć, o co chodzi. Zmiana rekordu w sygnaturze zajmuje parę sekund po każdym rozstrzygnięciu, a jakby faktycznie naszła nas fantazja, żeby robić podsumowania za parę tygodni czy miesięcy lub ukoronować mistrzów:yahoo:, to będzie to wielkie ułatwienie.

No chyba, że znajdzie się jakiś jeleń lub bezrobotny, który na ochotnika będzie ślęczał nad Excelem i przekopywał się przez kilkanaście - kilkadziesiąt stron tematu dla naszej frajdy. Ja od razu mówię, ze raczej nie będę miał czasu na takie coś.

@baju Nie wiem, czy jest sens komplikować sprawy przelicznikami. W końcu w prawdziwym świecie underdog też dostaje tylko jedno oczko więcej po stronie wygranych w rekordzie. Co do obstawiania pewniaków, to przecież wchodzimy w zakłady dobrowolnie. Jak ktoś napompuje rekord łatwymi zwycięstwami, to będzie miał reputację "cancrushera":lol: tudzież pogromcy ogórów.
 
w prawdziwym swiecie dostaje jedno oczko, ale jego 'notowania' rosna w chuj. dobra, niewazne. :)

moj rekord to 4-2 w tym momencie. (ale Cerrone nie powinien sie liczyc :cry:)
 
Raz musze śmierć. Jak ktoś chce wejść, to ja wierzę w cios Melvina lądujący w pierwszej rundzie.

Shlemenko (x) - Manhoef (koper).
 
Kevin Lee (Szady) - Michel Prazeres (?)
O sygnę na tydzień.
Biorę Prazeres to pogromca Taisumova.

Mam na tę galę dwie walki
Benson Henderson(mateusz19191010) vs. Brandon Thatch(mmammag)
Kevin Lee (Szady) vs. Michel Prazeres (mateusz19191010) o sygne
@mmammag my mamy o sygne czy avek?
 
@Wewiur

19702uhgdov9.jpg
 
Back
Top