Siwy25_1
UFC Light Heavyweight
Ja bez faworyta.To tak jak w naszej piłkarskiej ekstraklasie
Ciekawi mnie czy Resovia kiedykolwiek się obudzi, czy będzie ciągle tkwić w takim marazmie jak teraz, bo w ostatnich latach mieli skład na finał co roku ale brakowało tam drużyny i jakiejś takiej woli walki.
Komuś konkretnemu kibicujesz w tej lidze?
Po paru latach przerwy od ligi wróciłem do oglądania i bardzo dobrze się bawię nie kibicując nikomu.
