Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Ja nie używałem, ale z tego co na KFD pisali, to na 3-dniowy rozkład lepszy jest push&pull+legs a tradycyjny push&pull tylko na trening 4x w tygodniu.
 
elo, trenuje ~pół roku mma 3x w tyg (KB, BJJ, ZAPAS) Chciałbym podciągnąć się siłowo. Myślę, żeby dołożyć 2x w tyg trening biegowy:

okresl sobie jakis dystans np 70-100m
- wlaczasz stoper na 5min
- biegniesz sprintem, powrót trucht
- 1 minuta przerwy miedzy rundami
- powtórz x3
i z 2x w tyg kompleks sztangowy np https://www.youtube.com/watch?v=SRpPHlDUC0Y.
Co myślicie?
 
Dzisiaj kupiłem sobie za dyszkę taki bajer w Biedronce



images




Słyszałem że ćwiczenia z tym są dobre na mieśnie brzucha. Próbował ktoś i może coś się wypowiedzieć?
 
koleczko jest dobre a nawet bardzo dobre, ale trudne i trzeba trzymac nienaganna technike. Dziala w zasadzie nja prawie cala tasme przednia, mocno na zginacze bioder, miesnie zebate, brzuch. Lubie dorzucac do obwodow w srodku serie koleczka wlasnie.
 
no wlasnie, jak ja widze to urzadzonko to mi sie tylko z technika i poziomem trudnosci kojarzy. w biedrze Janusze kupia i beda probowac jezdzyc jak na monocyklu czy inne cudowne rozwiazanie. MARKETING!
 
Pisalem juz w HP, ale napisze i tutaj moze nie zginie w tlumie postow. Zna ktos jakis europejski sklep internetowy, ktory sprzedaje pasy INZERA?
 
Panowie, kolano obiłem i wode mam. Sporty walki odpuszczam narazie, ale wie ktoś jak to się ma do przysiadów/martwego ciągu ? Robić czy też lepiej odpuścić? Dodam, że nic nie boli.
 
maniak chyba nie ma lekarza sportowego na forumie...







na logikę chyba głupi pomysł obciążać
 
Woda w kolanie to już jest zmiana w Twoim ciele, na razie bólu nie czujesz ale moze lepiej odwiedzić jakiegoś lekarza, a nie próbować czy przysiady bedą miały jakis skutek bo może być gorzej.:-)
 
Podrzuciłby ktoś jakiś kalkulator, czy coś, jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne wg wagi, wzrostu , i tego czy chcę przybierać czy redukować? ( tak btw. chce redukować, ćwiczę 3x w tygodniu siłowo, 2x bieganie i 1x basen)
 
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie albo kalkulator vitalmax w excelu do ściągnięcia z neta po wpisaniu w google.
 
te kalkulatory na potreningu to o kant dupy potłuc...



waga ciała x24 * 1,2 lub 1,3 lub 1,4 zależnie od tego ile treningów tygodniowo, w Twoim wypadku dałbym razy 1,3 jeżeli masz siedzącą pracę/szkołę
 
Wiadomo, że nie można się tego trzymać w ciemno, bo najlepiej znaleźć swoje zapotrzebowanie metodą prób i błędów oraz obserwując efekty tydzień po tygodniu i rotować ilością kcal. Jak już tak czepiamy się szczegółów to te wyliczenia, które podałeś też super nie są, bo według nich powinienem jeść 3000 kcal dziennie:-) przy takiej ilości prędzej nabrałbym kg niż stracił
 
JESC. nie wplywa. jesli bilans sie w ciagu dnia zgodzi to nie przytyjesz grama.



ja przy wadze 83 (teraz pewnie podskoczylem do 85 pewnie :C) przy parametrze 1.2 na redukcje mam tak rozpisane:



2390,4kcal



W 298,8



B 179,28



T 53,12



procentowo 50/30/20.



z pliku excel sciagnietego z kfd czy tam sfd. wystarczy troche poszukac.







wrzucam to kolejny raz, ale tutaj Saker tlumaczy jak to rozpisane powinno byc. subskrybujcie chlopakow z WK, bo warto. :c
 
dlatego je się odpowiedni pułap a potem się zrzuca kalorie aż do czasu jak bedzie szlo pieknie :D no tak baju, ale dajmy na to zrzucisz 5 kg i na tym pułapie już nie będzie Ci facior spadał :D chyba, że będziesz odpowiednio zwiększał wydatek kaloryczny poprzez kolejne aktywności
 
wlasnie wiem, dlatego zamiar mam zaczac od 2.4k, a potem schodzic delikatnie, a nawet jesli nie to idzie lato - zawsze jakas aktywnosc aerobowa wyczaruje. zaczynam chyba biegac na silownie i z, bedzie wygodniej. 1.5km w jedna strone bodajze, cos tam zawsze zleci.



kurwa tylko ja sie jaram, ze bedzie tylko cieplej i zrzucamy!? :)



w excelu nawet jak wpisze sobie kolejne wagi to z miejsca oblicza mi ile teraz powinienem jesc. wygodnie i szybko.
 
ja teraz robię 5 treningów w tygodniu tylko, 3 siłówki i 2 sw :d ale od końca marca zwiększam dużo, dodatki takie jak roleczki itd :D bez tego z moją genetyką nie potnę :D



zapomniałem dodać: JARAM SIĘ RóWNIEŻ :D rolki roleczki! rolling :D
 
bedzie mozna wyjsc nawet na basket porzucac przed blok czy pobiegac za pilka z chlopakami, od razu inaczej. dobra miche trzymac i bedzie dobrze do lata. caly luty przejebalem, bo spedzalem w domu na wsi i tyle co cwiczylem to gryf i drazek, silownia i dieta odpuszczona, od marca wjezdzamy na obroty. :)



dla Justina chcesz sie pociac gejcu, co? zeby w zachwyt wpadl? <3



 
Dzięki Mort.



Obecnie ważę 93 , więc wychodzi z zapotrzebowania 2910 kalorii, na redukcję zacznę od obcięcia 300 więc około 2600 kalorii postaram się dostarczać. Dzisiaj wjebałem z 20 pączków, więc akurat jutro jest dobry czas na to by zacząć spalać tłuszczyk :-)
 
Witajcie Panowie. Czy ktoś z Was natknął się gdzieś na dobrą dietę, którą warto przeglądnąć zwiększającą poziom tłuszczów. Wszędzie tylko redukcja, a ja muszę przybrać tłuszczyku niestety. Z góry dzięki.
 
Tluszczyku ? I chcesz diete ? Wpierdzielaj to na co tylko najdzie Cie ochota w ilosci double i sukces gwarantowany.
 
Kurde nie zdążyłem wyedytować.
Właśnie idzie o to, że nie chciałbym wpaść w złe nawyki żywieniowe. Mój obecny poziom oscyluje około 2,4% tłuszczyku lecz z tego co widziałem to nigdy wyższym nie był. Wyszedł po zrobieniu testu, kalkulatory pokazują jeszcze mniejszą wartość. Jak widać jest trochu mało. A jak doliczę do tego treningi to wygląda tragicznie. Sam coś próbowałem zmieniać, ale niestety w tłuszcz nic mi nie chce iść. Stąd pytanie.
 
to sie nazywa good problem. :o



nawet nie mam pojecia co poradzic, haha. jestes w ogole zmasowany z takim % bodyfat'u czy chudzinka?
 
Nie chciałbym nic mówić, ale 2,4% tłuszczu to pierdolenie :-). O mężczyzn optimum jest między 10-15%, poniżej duchy raczej mało kto schodzi, poniżesz pięciu schodzą hardkorowi anorektycy, którzy... uciekli z Auschwitz.







.
 
Tez mysle, ze to pierdolenie 3% fatu nie sa w stanie utrzymac zawodnicy nawet na wysokim poziomie przez dluzszy czas.
 
Jak chcesz zwiększyć tłuszcz to po prostu musisz przymasować bo innej opcji nie ma ;p







Nabijaj dużo kalorii z tłuszczy (Orzechów, oliwy, migdałów, ser). Ja chciałbym być na 5-6 % bo nie lubię dużo jeść.
 
w ogole jakie tu % leca... musza byc z was albo dobre przeszczepy albo czyste miesnie.



Body-Fat-Infographic3.jpg




ja mam bodajze teraz cos kolo 13, sylwetka tez podobna, zobaczymy jak pojdzie do wakacji, chcialbym zbic pare kilo.
 
Back
Top