Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

#Scott
Ja bym poleciał w ten deseń:

A:
podrzut hantla jednorącz 5x5
siad tylni 5x5
wycisk leżąc 5x5
wiosło 5x5

B:
zarzut sztangi 5x5
mc 5x5
podciąganie 5x5
dipsy 5x5


Jeżeli dodatek do SW to 2x w tyg powinno wystarczyć. Ciężar w granicach 85-90% maksymalnego ciężaru.
Podoba mi się :OK::penn:
 
Panowie, mam problem z kręgosłupem podczas ćwiczenia barków, odpada więc wyciskanie żołnierskie. Prośba o jakiś fajny trening na bary (masa), który będzie zawierał wyciskanie w siadzie, które najbardziej lubię.

Siedzac obciaza jeszcze bardziej kregoslup. Jak boli znajdz przyczyne i ja wyeliminuj. 90% osób, które narzeka na bol kregoslupa w wycisku w gore lamie krzywizne ciala i kaleczy technike. Zmniejsz ciezar, popraw technike. Sprawdz ulozenie miednicy, napnij poslady i brzuch.
18341755_610386019167885_3584748412922266928_n.jpg
 
Siedzac obciaza jeszcze bardziej kregoslup. Jak boli znajdz przyczyne i ja wyeliminuj. 90% osób, które narzeka na bol kregoslupa w wycisku w gore lamie krzywizne ciala i kaleczy technike. Zmniejsz ciezar, popraw technike. Sprawdz ulozenie miednicy, napnij poslady i brzuch.
18341755_610386019167885_3584748412922266928_n.jpg
dużo osób nie jest mobilnych na tyle, aby prawidłowo wykonywać niektóre ćwiczenia, stabilizacja całego ciała to podstawa.
PS. Seba Kot na propsie :D
 
A to nie tylko od mobilizacji zależy, dużo osób jebie hiperlordoze, bo ma hipermobilność, jak np ja, jak jest się takim przypadkiem polecam wewalić planki różnego rodzaju do treningu. Ja już sporo nimi naprawiłem, choć jeszcze idealnie nie jest
 
A to nie tylko od mobilizacji zależy, dużo osób jebie hiperlordoze, bo ma hipermobilność, jak np ja, jak jest się takim przypadkiem polecam wewalić planki różnego rodzaju do treningu. Ja już sporo nimi naprawiłem, choć jeszcze idealnie nie jest

Jako osoba, która ma hipermobilność chyba w każdym stawie, to polecam udać się mimo wszystko do dobrego fizjoterapeuty.
 
Jako osoba, która ma hipermobilność chyba w każdym stawie, to polecam udać się mimo wszystko do dobrego fizjoterapeuty.
Ja jestem troszkę w opozycji do kreatyny. Jak będziesz stosował to próbuj cyklicznie raz jedną raz drugą wyczujesz która bardziej się sprawdza u Ciebie. Powodzenia
 
No chyba nie bardzo. Chyba, że kupujesz gdzieś ekstremalnie tanio. 1kg zwykłego mono idzie kupić za 40zł.
Chodzi mi o stosunek ceny do ilości porcji a nie do gramatury, bo surowiec chiński zarówno HCl jak i mono kosztuje prawie tyle samo w różnicy ok 1-2 dolarów przy paru kg.
Mono jest popularniejsze, lepiej dostępne jako surowiec i nie smakuje tak chujowo jak HCl, stąd wciąż wszelkie firmy tworzące suplementy wybierają lepiej znaną formę kreatyny.
Mówię o cenie surowca nie o finalnym produkcie który ląduje na półkach sklepowych - bo tu masz rację mono jest tanie jak barszcz
 
Ja to powiem, tak o ile kreatynę mozna jeszcze brać i coś tam po niej czuć, tak kurwa reszta, bcaa, glutaminy chuje, muje dzikie węże chuja dają ja przynajmniej nie widzę, żadnej kompletnie różnicy.....
 
Ja to powiem, tak o ile kreatynę mozna jeszcze brać i coś tam po niej czuć, tak kurwa reszta, bcaa, glutaminy chuje, muje dzikie węże chuja dają ja przynajmniej nie widzę, żadnej kompletnie różnicy.....

No bo tak jest, jest szereg badan, ktore czarno na bialym pokazuja, ze 3/4 nie dziala. Jest praktycznie garstka suplementow, ktore w znaczacy sposob dzialaja, tym bardziej u sportowcow amatorow.
 
Mi styka kompleks witamin i minerałów + jakieś wpc, na reszte mi szkoda hajsu wole sobie fajną bluzę kupić czy zainwestować w jakieś nowe rękawice :P
 
Mi styka kompleks witamin i minerałów + jakieś wpc, na reszte mi szkoda hajsu wole sobie fajną bluzę kupić czy zainwestować w jakieś nowe rękawice :P
szkoda hajsu na komleks witamin.Juz lepiej kupić oodzielnie np. cynk,magnez #wSumietosienieznamaletakslyszalem:fjedzia:
 
szkoda hajsu na komleks witamin.Juz lepiej kupić oodzielnie np. cynk,magnez #wSumietosienieznamaletakslyszalem:fjedzia:

Kompleks z 20-30zł, a samo np. zma 2 dyszki, więc chyba nie wyszło by drożej, a ja nie jestem zawodowcem żeby się aż tak w to wczuwać :D
 
szkoda hajsu na komleks witamin.Juz lepiej kupić oodzielnie np. cynk,magnez #wSumietosienieznamaletakslyszalem:fjedzia:

Jak weźmiesz Olimp Multiple Sport to jest chyba najbardziej opłacalna i najbardziej naładowana witaminami opcja, także pod względem ekonomicznym wychodzi najlepiej. Pytanie czy komuś potrzebne takie dawki są jeżeli nie trenuje zawodowo. Tzn. przydają się jak ktoś lubi poimprezować i chce szybko uzupełnić niedobory w organizmie :D
 
Ja nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że taki olimp to dobry wybór kompleksu witaminowego. Liczy się przyswajalność, dobra kompozycja i odpowiednia dawka wybranych witamin, a olimp nie odpowiada w/w standardom. Dobre zestawy oferuje NOW foods albo doctor's best, ale i cena jest stosunkowo większa. Moim zdaniem zawsze dobrze jest uzupełniać niedobory w organiźmie bo dzięki temu funkcjonuje u nas lepiej całe ciało, a dla osoby, która chociaż trochę poważniej traktuje trening powinno być to ważnym elementem.
 
Jestem laikiem w temacie :) moze powiele pytanie ale co sadzicie o calkowitej rezygnacji z odzywek bialkowych przy treningu silowym i dostarczaniu bialka tylko w jedzeniu?
 
Jestem laikiem w temacie :) moze powiele pytanie ale co sadzicie o calkowitej rezygnacji z odzywek bialkowych przy treningu silowym i dostarczaniu bialka tylko w jedzeniu?
Jak nie masz dużej masy mięśniowej , lubisz i masz czas gotować w dodatku bez problemu pochłaniasz codziennie mięso , ryby czy jaja to dlaczego nie
 
Jestem laikiem w temacie :) moze powiele pytanie ale co sadzicie o calkowitej rezygnacji z odzywek bialkowych przy treningu silowym i dostarczaniu bialka tylko w jedzeniu?
Odżywka jest jedynie substytutem jedzenia, więc jeśli jesteś w stanie dostarczyć makro składników ze standardowego pożywienia, wtedy rezygnacja jest uzasadniona.
 
Back
Top