Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Słuchaj madralo chciałem ci pomóc a ty najzwyczjniej w świecie szukasz pretekstu żeby kogoś skrytykować . Ja mam 36 lat z których prawie 20 spędziłem na siłowni.Twoje pytanie było mega nie profesjonalne wręcz na poziomie 18 latka który macha hantelkami w piwnicy a ja bez spinki i bez udawania guru grzecznie chciałem podzielić się doświadczeniem.Do moich 255 kg na ławce dochodziłem latami często popełniając błędy i tych błędów chcę ćwiczącym oszczędzić. Głupawe teksty o proteinach i białku zachowaj dla chłopców o takiej samej wiedzy jak ty. Czytam te wasze wypociny o treningu siłowym , wspomaganiu , dopingu i chce mi się na zmianę śmiać i płakać.Jestem głupi że dyskutuję z 19 latkami o prawie zerowej wiedzy. Szkoda prądu na dyskusję. EOT.
 
Jak widać osobom które zapowietrzają się, gdy ktoś tylko wytknie im błędy i poprosi o wytłumaczenie, nie polecana jest jakakolwiek dyskusja. Więc nie marnuj już prądu,jeżeli masz zamiar się rzucać w takich błachych sprawach.
 
Panowie jaki trening pod sw na siłowni + chce troche przybrać na wadze. Jaki trening byłby najlepszy? Co do diety, powinienem dać rade :P.



Tytus znasz może jakiś plan pod tego typu cel?
 
Uwielbiam ludzi, którzy dostają pierdolca jak się podważy ich święty autorytet. To jest to "nabieranie pokory z wiekiem" o którym my, gówniarze, tak często słyszymy?
 
Hmm, na masę najlepszy jest split zazwyczaj,ale pod sztuki walki to bardziej Superserie. Wpisz w youtube GSP Weight training i tam będziesz miał bardzo dobre superserie pod sztuki walki, a jak będzie dobra dieta to i masa powinna iść do przodu.







P.S. Proponuję zmienić nazwę tematu na jakiś bardziej ogólny pokroju: Treningi-pytania.
 
Ja od siebie polecam klasyczny 5x5 na ćwiczeniach złożonych (martwy ciąg, przysiad, wyciskanie, wiosłowanie, podrzut).
 
@Keylock



To będzie chyba bardziej siła statyczna, a pod sztuki walki trzeba właśnie trochę więcej powtórzeń, na większej intensywności,żeby została siła dynamiczna wyrobiona+ masa.
 
Osobiscie wydaje mi się że zależy to od celu (powtórzenia) z tego co słyszałem lepiej użyć ćwiczeń dzieki którym pracuje wiele grup mięśniowych, no ale specem niejestem wiec chce poprostu sie upewnic.
 
Siły dynamicznej nie wyrobisz typowymi ćwiczeniami na siłkę i nie chodzi tu o ilość powtórzeń. 5x5 jest pod siłę (całego ciała), chcesz robić dynamikę - plyometria i trening stricte pod sztuki walki, jakieś gumy zapaśnicze itd. Na masę przede wszystkim dieta :)
 
rob fbw, jak zaczynasz to masa bedzie szla rowno, a i zakwasy nie beda ci utrudniac, po splicie bywa roznie
 
CBT1_Butane.jpg




Gdzieś czytałem że najlepszy na rynku, ponoć kosa w chuj...
 
kosa to clenbuterol.



spalacz - thermo speed. naprawde fajnie dziala, tylko jak bedziesz wpierdalal potem to efekt yoyo Cie przywita.



najlepszym spalaczem - ciezka praca na silowni + aeroby. :)
 
Samą siłownią nic nie zdziałasz, dieta to podstawa.



Już kiedyś o tym pisałem tutaj albo na forum, słyszałem że ponoć test na nietolerancję pokarmową to jeden z najlepszych sposobów na ustalenie odpowiedniej diety właśnie. Ale nie mam niestety bladego pojęcia jak taki test wykonać i gdzie, a szczerze mówiac przydałoby mi się jak nic hehe :P
 
Clenbuterol to już nie spalacz. :P Jest siłownia są i aeroby, dieta też jest, a efekty jakieś chujowe, wkurwiam się i muszę to przyspieszyć.



@up też by mi się przydało takie coś...
 
1. Odżywki i suplementy to 2 różne terminy. Ludzie używają tego wymiennie ale to nie są synonimy;] Jak ktoś bardzo chce to mogę wytłumaczyć.



2. Mam mini-problem. Używa ktoś skakanki? Generalnie nie rozgrzałem nóg/stóp przed treningiem i pod koniec skakania zaczęło Mnie boleć śródstopie ale, że nie chciałem być baba to po prostu delikatnie przerzuciłem ciężar na drugą nogę i teraz dokucza Mi i śródstopie i boli mięsień łydki...czy rozgrzewka powinna eliminować takie problemy w przyszłości czy problemem może być to, że skaczę w samych skarpetkach? A może 10-15min skakania przy wadze 97-98 to za duże obciążenie?
 
daj odpoczac stopom, przy takiej wadze taka skakanka to mocny 'wycisk'.



dieta wydawalo mi sie, ze jest czyms oczywistym. trzymanie michy to podstawa. ja w sumie nie trzymam sie jakos kurczowo, omijam slodycze szerokim lukiem, duzo ryzu, makaronu, kurczaka + serki wiejskie, twarogi, jajka. w sumie tak wyglada moje codzienne menu.



clen zajebiscie Ci 'to przyspieszy'. :-)
 
Jeżeli nie jesteś przystosowany do skakanki, to na początek 5 minut skakania Ci wystarczy żeby trochę podnieść tempreaturę ciała i potem rozgrzewasz wszystkie stawy itd. I nie skacz w skarpetkach, mnie też stopy bolały jak skakałem na skarpetach.



@Mort



Jaka dieta? Może jest zbyt podobna do poprzednich i dlatego tak dobrze nie działa?
 
Dzięki za pomoc.



Dokładnie wygląda to tak, że 1min skakania i 1min rozciągania łydek i tak 10 razy czyli efektywnego skakania jest 10min, całość trwa 20min i robię to na koniec treningu w ramach domowych aerobów. Następnym razem założę buty, dziś natomiast zrobię trening bez tych aerobów żeby nogi odpoczęły. Taki trening robię 3xtyg.
 
@Hubi, stosowałem moją dietę za długo, musiałem coś zmienić. Teraz jem/nie jem jest grana i jest giiit!
 
Dobra, niech jakiś mądry mi tu powie jak nabrać mięsa bez utraty dynamiki w stójce? xD



btw. polecam to sobie przeczytać, mi kiedyś otworzyło oczy: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862
 
Powolutku będziesz nabierał masy, to aż tak dynamiki nie stracisz, ale jak chcesz typowo masę zrobić to tak sie nie da. Ewentualnie bardzo dużo tarczuj :)
 
Nie no zobacz. Sprinterzy na 100m maja mega mase i dynamikę. A NIE KOKSUJĄ hahahahah bo jakby koksowaqli to by wpadli na testach.
 
Sorry za dubel. @Mort wielkie dzięki za linka. Co prawda z wieloma rzeczami już byłem uświadomiony, ale świetnie się to czyta.
 
Spoko, od poniedziałku zaczynam Bill Stara, w końcu może będą jakieś zakwaski!! :D
 
Back
Top