Siła i sprawność zawodników sportów walki

Trenuje od 2 do 3 razy w tygodniu klatka,plecy barki,ramiona a nogi raczej bieganiem : gra w piłke i inne sporty,boje sie narażać kolana na duze ciezary cwicząc na sztandze
 
Wiadomo na dłuzszą mete spowalnia ,lecz przez prawidłowe wykonywanie niektórych cwiczen zwiekszyła mi sie dynamika i znacznie siła
 
renuje od 2 do 3 razy w tygodniu klatka,plecy barki,ramiona a nogi raczej bieganiem : gra w piłke i inne sporty,boje sie narażać kolana na duze ciezary cwicząc na sztandze.


Właśnie o to miałem pytać, bo masz przedramiona jak łydki, bez urazy :)
 
Barki i klatka wyciskania wszelkiego rodzaju preferuje robic wolnymi ciezarami
 
Co to za zawodnik ? Polak ? To chyba jakiś amator z zapuchniętą od sterydów buzią
 
Sorry to nie sterydy ,trenuje sporty silowe juz 9 lat na przemian z boksem i judo ,poprostu wytrenowalem swoje ciało ,przystosowalem do dużych obciążeń ,stosuje sie do w miare dobrej diety pije duzo carbo i używam kreatyny,tylko to
 
To jest temat sila sprawnosc zawodników mma : dodałem te filmy aby porównac mniejwiecej jak to u mnie wygląda,kazdy moze dodac cos od siebie ,chyba w regulaminie sie nie zabrania tego prawda?
 
Trenując sporty walki potrafie z siebie wydobyc troche powera na silowni,podnosząc nie malo ton żelastwa ,daje mi to dużo pozytywnych rzeczy ,wcale nie spowalnia a wrecz odwrotnie ,jestem bardziej dynamiczny ,mam lepsze ciosy proste
 
Poprzednich postow nie czytalem, ale czy ktos widzial moze przypadkiem trening silowy Damiana Janikowskiego? A pytanie zrodzilo sie po mozliwosci sparowania z nim i musze przyznac po rza ktorys, ze silny jak kuń ten zawodnik jest.
 
Ale tak samo mnie to zwisa czy ciebie to interesuje czy nie,poprostu dodałem to od siebie
 
1545638_780601728646933_2271709978478540243_n.jpg
 
Zamknąć mordy i nie spamować tu. Tu wrzucamy materiały odnosnie zawodników jak i amatorów.



@Kazuya jakie rekordy?



Szpila progres widoczny fest
 
Rekordy:



W formie życiowej wyciskanie na ławce płaskiej 187,5 kg



Barki wyciskanie sztangi siedzac z oparciem 110 kg x 10 lub 135 kg na raz z zapasem



Martwy ciąg po 2 mieisacach treningu 200 kg ale balem sie o plecy i zaprzestałem



Przysiad 137,5 kg x 3 powt.takze zaprzestalem dosc szybko ,praktycznie nogi nie podnosily duzych ciezarów,boje sie o kolana ,wole biegac ,preferuje aktywnosc dla nóg bez przysiadów



Triceps na łamanej leżąc chwytem szerokim 80 kg x 6 powt



Gorny skos wyciskanie 160 kg



Dolnego nie robie
 
Chyba ktoś ma ból dupy, że Kazuya nie okazał się 13 letnim fanem Belforta, który był 2 razy w życiu na siłce, tylko jest silniejszy niż 95% tego forum :-)
 
Kazuya propsy, pieroleniem się nie przejmuj, zawsze się znajdą tacy którym coś nie pasuje ;)
 
Jak dla mnie to wrzut Kazui jest przykladem pozytywnego osobistego materialu na tym forum, widac ze chlopak cos robi i sa tego efekty ( i nie ejst to zabawa w modelarstwo czy enigmatyczne terningi w pokoju/piwnicy), thebesciakiem w tym temacie jest dla mnie Malina i jego start w mma.
 
W zawodach mieszanych sztuk walki nie startowałem ,,jesli chodzi o wyciskanie sztangi czy zawody siłowe lub piłka nozna to wygrywałem u siebie wojewódzkie w roznych miastach na podlasiu
 
Kazuya kawał tura, wyniki b.dobre. Czuję się jak leszcz trochę (klatka). Ja bym na Twoim miejscu zaczął nogi tyrać, bo jest nieco nieproporcjonalnie, no chyba, że nie zależy Ci na wyglądzie.
 
Wiem Comber ale ja nie stawiam na wizualia, genetycznie nogi mam niczego sopie ,są proporcjonalne , spasione:) takze niema jakis niedoskonalosci ,bardzo jestem przewrażliwiony na punkcie kolan gdyż u mnie w miescie chlopaki trenujący trójbuj siłowy zawodowo ,poniszczyli sobie kolana stawy i kręgosłupy ,wszelkiej masci kontuzje.Staram sie dobierac ciezary ostrożnie i niektore cwiczenia robie małymi ciezarami ,wole rozciągac bardziej luznymi cwiczeniami niz nakladac dużo
 
Jak nie brwi zawodniczki to wyciskanie forumowicza. Zawsze się trzeba do czegoś przypierdolić:-)
 
Back
Top