Shaparenko

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Muszę się zapytać bo nie wytrzymam. Czy tylko mi się wydaje czy tak walka jest ustawiona? obejrzałem jeszcze raz ważenie, ona się porusza jak modelka a nie jak zawodnik jakichkolwiek sztuk walki. Zakłada ręce na boki, postura do zdjęcia pochylona do tyłu, nawet pięści nie umie zacisnąć. Nie wierzę że KSW nie zorientowałoby się że ta osoba to nie zawodnik MMA. Coś mi tu śmierdzi na kilometr, ten szbko nabity rekord.



https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=asZ7t5hbiyo



Ona się bije gorzej niż dziewczyny z żulerskiej dzielnicy ;/
 
Wcześniej nie widziałem jej walk, ale to co jest na tym filmiku to gorzej niż tragedia...
 
Pani Porczyk też prawdopodobnie nic nie potrafi poza usmiechem do kamery, więc szanse są wyrównane. O dziwo to po stronie Ukrainki jest uroda i może nie powinienem tego pisać, ale Polka, oczywiście w mojej opinii, zasługuje na tytuł największego babo-chłopa w polskim MMA. Nie ma już w tym kraju ładniejszych celebrytek? ;)
 
Słuchaj ona ma 18 lat , i do tego 5 walk wygrnaych przez poddanie więc nie zdziwiłbym się jakby stójki to ona w życiu nie robiła.
 
tumblr_inline_ms37ktD7UL1qz4rgp.gif
 
Mówicie, że K&L olewają hardkorowych fanów. A może ta Irina jest właśnie ukłonem w stronę tych hardkorowych fanów? Nic prawie o niej nie wiadomo więc hardkorowi fani muszą grzebać w otchłaniach internetu w poszukiwaniu informacji co być może lubią. Do tego ma jedynie 18 lat i jest ładna ( Średnio. Ale pomińmy to. Przynajmniej figura dobra). Tak czy siak poruszenie w światku hardkorowym spore. :-)
 
pozycja przy ster downie bym sie nie sugerował, pyza też dziwnie uklada cialo i rece ;)



maxresdefault.jpg
 
Po ważeniu faworyzuję Porczyk. Przygotowania z weteranką UFC, widać, że zadziorna i zmotywowana. Fizycznie i atletycznie też będzie miała przewagę. WAR Kamila! :-)
 
Obejrzałem tą walkę, i te słowa mi się ścineły mi się na usta, "Matko Polko :-)", ona wygląda jakby tak naprawdę nigdy nie trenowała(no chyba że rekreacyjnie), stójka zero, a postawy i ruchów już nie skomentuje, jedyne co ma dobrę to figura i ciało ale to nie walczy......



Inna sprawa że Porczyk też za wiele nie potrafi, poza napinaniem bicka i szczerzeniem się do kamery...
 
Porczyk wygląda na bardziej wysportowaną, myślę że kondycyjnie też jest lepsza i dzięki temu wygra.
 
Wiadomo, że Karolina by ją poskładała, ale Porczyk? Wydaje mi się, że walka jest naprawdę wyrównana z lekkim wskazaniem na Ukrainkę.
 
https://www.youtube.com/watch?v=42cAI3dLVfE, jeszcze takie coś udało mi się znaleść z nią.



Inna sprawa że tym samym kanale są filmiki z udziałem "najlepszego "HW ever Nikity Krylova, przypadek nie sondze?
 
Nie używałbym słowa "ustawiona" odnośnie tej walki... faktem jest, że poziom sportowy Ukrainki pozostawia wiele do życzenia i nie zdziwi mnie żadne rozstrzygnięcie.

Po ważeniu faworyzuję Porczyk. Przygotowania z weteranką UFC, widać, że zadziorna i zmotywowana. Fizycznie i atletycznie też będzie miała przewagę. WAR Kamila!
lol.gif


Sam nie wierzę, ale muszę się z tym zgodzić. Nawet kasa poszła na Porczyk :P
 
KSW jest bez wątpienia organizacją numer jeden na polskim rynku, ale pod względem maksymalnej żenady to "walka" Ozdoby z Koksem zajmuje pierwsze miejsce, Kawulski z Lewandowskim postanowili coś z tym zrobić i zestawili tą "walkę".
 
Też mi się wydaje że to najgorsza walka na KSW ever.



Jutro też chyba postawie kase na Porczyk:)
 
@pem1990



Juras napisał że ta Shaparenko to przedewszystkim dobra kickbokserka. :-) Według mnie Porczyk wygra siłowo.
 
@Arteck



I co jesteś już bogaty :D? jasnowidzu?







Ps mówiłem że ta Shaparenko to jakiś wał
 
Z jej fb :)



Swoją drogą, muszę się przyznać, ale sprawdzałem w necie czy nie ma z nią jakiś filmów :D
 
Back
Top