Shaparenko

Nestoor

BAMMA
Middleweight
Muszę się zapytać bo nie wytrzymam. Czy tylko mi się wydaje czy tak walka jest ustawiona? obejrzałem jeszcze raz ważenie, ona się porusza jak modelka a nie jak zawodnik jakichkolwiek sztuk walki. Zakłada ręce na boki, postura do zdjęcia pochylona do tyłu, nawet pięści nie umie zacisnąć. Nie wierzę że KSW nie zorientowałoby się że ta osoba to nie zawodnik MMA. Coś mi tu śmierdzi na kilometr, ten szbko nabity rekord.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=asZ7t5hbiyo

Ona się bije gorzej niż dziewczyny z żulerskiej dzielnicy ;/

Sledzik

Brutaal
Welterweight
Wcześniej nie widziałem jej walk, ale to co jest na tym filmiku to gorzej niż tragedia...

Pyrrus89

EFC Africa
Middleweight
Pani Porczyk też prawdopodobnie nic nie potrafi poza usmiechem do kamery, więc szanse są wyrównane. O dziwo to po stronie Ukrainki jest uroda i może nie powinienem tego pisać, ale Polka, oczywiście w mojej opinii, zasługuje na tytuł największego babo-chłopa w polskim MMA. Nie ma już w tym kraju ładniejszych celebrytek? ;)

pem1990

ONE FC
Heavyweight
Słuchaj ona ma 18 lat , i do tego 5 walk wygrnaych przez poddanie więc nie zdziwiłbym się jakby stójki to ona w życiu nie robiła.

ALIG8R

Maximum FC
Bantamweight
tumblr_inline_ms37ktD7UL1qz4rgp.gif

guteck

BAMMA
Featherweight
Mówicie, że K&L olewają hardkorowych fanów. A może ta Irina jest właśnie ukłonem w stronę tych hardkorowych fanów? Nic prawie o niej nie wiadomo więc hardkorowi fani muszą grzebać w otchłaniach internetu w poszukiwaniu informacji co być może lubią. Do tego ma jedynie 18 lat i jest ładna ( Średnio. Ale pomińmy to. Przynajmniej figura dobra). Tak czy siak poruszenie w światku hardkorowym spore. :-)

Fresh

UFC
Welterweight
pozycja przy ster downie bym sie nie sugerował, pyza też dziwnie uklada cialo i rece ;)

maxresdefault.jpg

Tsubasa

WSOF
Heavyweight
Po ważeniu faworyzuję Porczyk. Przygotowania z weteranką UFC, widać, że zadziorna i zmotywowana. Fizycznie i atletycznie też będzie miała przewagę. WAR Kamila! :-)

Yuuri

Brutaal
Welterweight
Obejrzałem tą walkę, i te słowa mi się ścineły mi się na usta, "Matko Polko :-)", ona wygląda jakby tak naprawdę nigdy nie trenowała(no chyba że rekreacyjnie), stójka zero, a postawy i ruchów już nie skomentuje, jedyne co ma dobrę to figura i ciało ale to nie walczy......

Inna sprawa że Porczyk też za wiele nie potrafi, poza napinaniem bicka i szczerzeniem się do kamery...

aqua

KSW
Featherweight
Porczyk wygląda na bardziej wysportowaną, myślę że kondycyjnie też jest lepsza i dzięki temu wygra.

Halny

KSW
Light Heavyweight
Wiadomo, że Karolina by ją poskładała, ale Porczyk? Wydaje mi się, że walka jest naprawdę wyrównana z lekkim wskazaniem na Ukrainkę.

Yuuri

Brutaal
Welterweight
https://www.youtube.com/watch?v=42cAI3dLVfE, jeszcze takie coś udało mi się znaleść z nią.

Inna sprawa że tym samym kanale są filmiki z udziałem "najlepszego "HW ever Nikity Krylova, przypadek nie sondze?

mmag

UFC
Strawweight
Nie używałbym słowa "ustawiona" odnośnie tej walki... faktem jest, że poziom sportowy Ukrainki pozostawia wiele do życzenia i nie zdziwi mnie żadne rozstrzygnięcie.

Po ważeniu faworyzuję Porczyk. Przygotowania z weteranką UFC, widać, że zadziorna i zmotywowana. Fizycznie i atletycznie też będzie miała przewagę. WAR Kamila!
lol.gif

Sam nie wierzę, ale muszę się z tym zgodzić. Nawet kasa poszła na Porczyk :P

Mineralny

Brutaal
Featherweight
KSW jest bez wątpienia organizacją numer jeden na polskim rynku, ale pod względem maksymalnej żenady to "walka" Ozdoby z Koksem zajmuje pierwsze miejsce, Kawulski z Lewandowskim postanowili coś z tym zrobić i zestawili tą "walkę".

Kukul24

Legacy FC
Middleweight
Też mi się wydaje że to najgorsza walka na KSW ever.

Jutro też chyba postawie kase na Porczyk:)

Mektator

Jungle Fight
Light Heavyweight
@pem1990

Juras napisał że ta Shaparenko to przedewszystkim dobra kickbokserka. :-) Według mnie Porczyk wygra siłowo.

Nestoor

BAMMA
Middleweight
@Arteck

I co jesteś już bogaty :D? jasnowidzu?

Ps mówiłem że ta Shaparenko to jakiś wał

Yagiel

UFC
Lightweight
Z jej fb :)

Swoją drogą, muszę się przyznać, ale sprawdzałem w necie czy nie ma z nią jakiś filmów :D