Shaparenko

Czy te co mijasz po drodze do sklepu są takie temperamentne? Irinka mogłaby fajnie stawiać opór :D
 
1476334_421907881272161_1822974720_n.jpg




iD8jSzEa99Bp.jpg
 
Komentarz z wp na temat walki Porczyk - Shaparenko

A co podtrzymuje takie wiązadło? Głowę z resztą ciało-korpusu? Poza tym Porczyk wyszła na chamówę bo pobiła reprezentantkę kraju uciśnionego, który rzekomo mamy wspierać a nie bić ich przedstawicieli. Od tego są Rosjanie, ty nieokrzesana wieśniaro
 
Widocznei reprezentacja Polski w piłkę nożną wiedziałą o planach Putina ze sporym wyprzedzeniem.
 
Nie sądziłem, że temat o tej pani rozciągnie się do 3 stron. Fotki w gaciach i jest odpowiedź dlaczego zyskała tylu fanów:D



Detektywi jebani, skąd wy to macie?























I nie macie fotek bez gaci :-)?
 
Fejsbuk! Arlovski, fejsbuk! Nie, fotek bez gaci nie posiadamy, a przynajmniej ja nie mam.
 
Ze względu na to, że Iryna ma 18 lat wrzucam:







Teraz trzeba tylko znaleźć pozostałe 3 osiemnastki :-)
 
hehe dajcie jej spokój,fajna duperka i tego sie trzymajmy,a ustawka czy nie ustawka to jebie mnie to ;) śliczniusia jest
 
jeszcze trochę pomęczymy temat Iriny i może np playboy się zreflektuje i ją zaprosi?
 
W miare ładna i co najwazniejsze ,,kobieca kobieta,, , ale z całym szacunkiem pupy to ona praktycznie nie ma ...:-)
 
@Yagiel.

Nie
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-






ccc23c296de0062ffeb408b6ab1678216db95ea04e1b28afc2079637096715f1.jpg
 
jutro niech Kaczka wstawi ekskluzywny wywiad z Iriną, a nie jakiś Bąsów przepytuje:-)



a tak poważnie to ktoś musi zostać znajomym Iriny na fb i dotrzeć do większej ilości zdjęć:-)
 
Back
Top