Seriale

Jak wrazenia po ostatnim odcinku TWD? Jak dla mnie troche to juz wszystko naciagane jest. Jak ktos jeszcze nie ogladal to lepiej niech nie wchodzi na oficjalny fanpage TWD bo zajebali tam mega spoiler.
 
@defthomas nie wiem czy zauważyłeś w temacie, że ja i np. Scurvol staliśmy się fanami Love/Hate, więc wielkie dzięki raz jeszcze za polecenie! :D i czekamy na 6 sezon, choć już ch...wie z kim. Może Fran przetrwał, może Tommy się obudzi, bo Elmo i Aido sami w głównych rolach to trochę lipa ;-)
Mysle,ze powinni pociagnac watek Frana bo sadze,ze przetrwal to zdarzenie z ostatniego odcinka.Fran moglby stac sie nowym glownym bohaterem gdyz wg mnie ta postac ma spory potencjal. Zauwazylem,ze sa juz pierwsze 4 odcinki ,drugiego sezonu brytyjskiego serialu The Fall,wiec zaraz wypozyczam.Dzieki za przypomnienie. Pierwszy sezon bardzo dobry,rowniez polecam.
 
Last edited by a moderator:
Mahonek napiszę, jeszcze raz bo być może nie zauważyłeś poprzedniego posta :)
Poratuj ostatnimi odcinkami do 4 serii SOA. Ostatni jaki mam na dysku to 11.
Prośba w chuj. Nigdzie nie mogę znaleźć takiej jakości.
 
Czy Gambit napisał tu przed chwilą post, który usunał, lub ktoś usunał, czy mi się coś z forum psuje?
 
Usunąłem bo myślałem, że mu chodzi o nowe odcinki, a tu o 4 serię. Musiałem też podać powód skasowania posta - napisałem kakao, dziwnie człowiek w stresie reaguje :]

@Mojso, ja pisałem, zresztą wspomniałem o tym na samej górze strony ...
 
Last edited:
Co do TWD - gosciu na koncu, to ten z pierwszego sezonu,ale dobrze kojarze,ze on byl pierwszym ktory porywal ludzi w Terminusie?

Co do glownej akcji tego odcinka - przykro:(

No i szkoda,ze na dalsza czesc sezonu trzeba czekac az 2 miesiace:(

Rick aktualnie chyba jest jednym z najwiekszych psycholi w serialu
 
To jest Morgan, u którego Rick zatrzymał się na jakiś czas w 1. sezonie. Nie porywał ludzi, bo nawet nie dotarł do terminusa. Lipa z tą przerwą zimową, niczym w polskiej ekstraklasie. Rok temu przez ro straciłem wątek.
 
TWD znowu dalo rade. Smutno mi sie zrobiło na końcu. Mogli to troche inaczej rozegrać. Lennie James który gra Morgana to dla mnie mistrz. Facet pojawił się w sumie w dwóch odcinkach i dwóch krótkich scenach, a wnosi tyle emocji co niektórzy w kilku epizodach. Licze, że jeśli nie w drugiej połowie sezonu 5 to w 6 będzie na stałe w serialu.
 
Dzień po moich urodzinach czyli 27 lutego 2015r pierwszy odcinek trzeciego sezonu House of Cards - jaram się, Wiedźmin 3 z przerawmi na HoC :)
 
Jakis czas temu obejrzalem pierwszy sezon American Horror Story. Pozostale sezony chyba sobie odpuszcze bo jakos mnie nie wciagnal ten serial. Ogólnie lubie horrory ale ten jest zbyt pokrecony jak dla mnie. W sumie to bardziej taki serial psychologiczny.
 
Last edited:
To jest Morgan, u którego Rick zatrzymał się na jakiś czas w 1. sezonie. Nie porywał ludzi, bo nawet nie dotarł do terminusa. Lipa z tą przerwą zimową, niczym w polskiej ekstraklasie. Rok temu przez ro straciłem wątek.

To kim byl ten murzyn ktory wiezil ekipe tych co potem zjedli noge Boba?
 
Też tego nie widziałem ;-) A kiedyś miał taki problem z zabiciem przemienionej żony, a jednak dotrwał do tych czasów jakoś i to w pojedynkę ;-)
 
ja oglądam też Z Nation
tematyka Zombie, chociaż ma słabą ocene na filmmweb, to szczerze bardziej mi się podoba niż TWD
w TWD akcja się wlecze nie miłosiernie, te dialogi to też masakra
w Z Nation chociaż liczba absurdów jest ogromna(tak jak w TWD) to można się pośmiać, a każdy odcinek to coś nowego
w TWD jeden temat ciągnie się przez cały sezon
plecam sprawdzić Z Nation jak ktoś szukać czegoś o Zombie i obejrzeć, chociaż kilka odcinków, bo z odcinka na odcinek jest lepiej
 
Alibaba, chyba tylko ja ogladam, ale jako fan zombie musiałem i przyznam, że się wkminiłem w ich losy ;-)
Zupełnie inna bajka, humorystyczna, ale czasem i to potrzebne...Zombie na fecie i viagrze w ostatnim odcinku :D
A wóż strażacki mieli szybciej niż w TWD - plagiat :D
 
Też tego nie widziałem ;-) A kiedyś miał taki problem z zabiciem przemienionej żony, a jednak dotrwał do tych czasów jakoś i to w pojedynkę ;-)

Na pewno nie jest to ten z odcinka w terminusie, który również pojawił się po napisach i był tym przez którego ekipa, która zjadła Boba zdziczała? Bo o ile pamiętam, ktoś na forum pisał,że to właśnie Morgan, a dla mnie za ciemno, żeby murzyna w ciemnym kontenerze rozpoznać :D
 
Dzień po moich urodzinach czyli 27 lutego 2015r pierwszy odcinek trzeciego sezonu House of Cards - jaram się, Wiedźmin 3 z przerawmi na HoC :)
House of Cards 10/10 IMO


EDIT:down mi na poczatku tez ciezko wchodzilo_Obejrzalem dwa odcinki i nawet odpuscilem ale pozniej postanowilem dac szanse serialowi i byla to dobra decyzja.Naprawde bardzo dobra produkcja ukazujaca prawdziwe oblicze polityki. NIE WAZNE JEST JAK BYLO NAPRAWDE WAZNY JEST PRZEKAZ MEDIALNY I CO LUDZIE MYSLA...-mysle,ze to zdanie opisuje dzisiejsza polityke.Politycy w wiekszosci maja malo wspolnego z ich medialnym wizerunkiem. (i nie tylko politycy,ogolnie media robia wode z mozgu)
 
Last edited by a moderator:
Mi jakoś HoC w ogóle nie podeszło. Nie mój klimat. Chociaż gra aktorska mistrzowska.

@Born2kill

A Ty się bierz w końcu za Breaking Bad :D
 
Back
Top