Seriale

SPOILER Kingdom



Masu, co z tym gay story w Kingdom? Ja słyszałem, że niestety ma coś być w tym temacie, ale nic się w sumie w 7 odcinku nie działo ;-)



Przewidywalne jednak było, że w końcu Alvey z Ryanem się pobiją. Dziwię się, że Alvey mu konferencję ustawia, bo widać, że mu odbija coraz bardziej ;]



Dziwna akcja z Meksykańcami, powinni siedzieć, skoro byli zawinięci, a tu nagle wpadają do domu i i tak nic nie robią tam w zasadzie?



KONIEC spoilera
 
@ridz oglądam bez napisów. Ogólnie w SP jest na tyle prosty język i mówią na tyle wyraźnie, że moim zdaniem to świetny serial na podciągnięcie języka. To mój pierwszy serial, który zacząłem oglądać bez napisów. W oryginale dochodzą dodatkowe smaczki, ponieważ często dochodzi gra słów, tak jak w tym odcinku.
 
Młodego? Przecież posuwał Tatianę ;-) Ten koleżka co podszedł w sklepie na geja wyglądał, ale on go spławił dość konkretnie ;-)
 
Obawiam się że w TV nowy odcinek będzie we wtorek.


Dopiero teraz zorientowałem się że Chibs ma te blizny "na stałe" :eek:
 
Jakby kogoś interesowało - pojawiły się napisy do trzeciego odcinka Kingdom.

Ja zaraz się biorę za nadrabianie innych seriali.
 
Niby w TV był wczoraj, ale coś na razie nigdzie nie ma Kingdom 8 odcinka?
W the 100 przerwa tygodniowa i myślałem, że i w tym serialu, ale niby nie.
 
No właśnie przez te święta to sam już się pogubiłem co ma przerwę w tym tygodniu a co nie, możliwe, że i Kingdom ma przerwę.
 
Dlatego latałem po jakichś amerykańskich serwisach i niby miało być emitowane wczorajszego dnia. Gdy właśnie "The 100" nie i faktycznie go nie ma, ale i Królestwa...Znając życie pewnie nie będzie :-/
A TWD ostatni odcinek w poniedziałek w tym roku...
 
W Grudniu nie będę miał już co oglądać bo wszystko się kończy :)

Ostatnio miałem się zabrać za Suits, ale nie jestem jeszcze w stanie.
 
Też mam ten "problem" ;-) Chyba nic nowego nie zacznę oglądać, więcej czasu na inne rzeczy będzie, ale szkoda trochę. Ostatnio ciężko było nadążyć, a teraz nie będzie wręcz za czym ;]
A jednak jest Kingdom S01E08!
PS: Fajnie, że można edytować tak stary już post :D a nie 10 minut tylko:)
 
Last edited:
Po ilu odcinkach rozkręca się na dobre te Sons of anarchy? bo nie mogę przejść przez 1 odcinek-postacie jakoś komicznie przerysowane
 
Po prostu oglądaj-to jeden z tych seriali, który prędzej czy później zaskakuje. Zaczyna się od polubienia piosenki z czołówki.
 
Tak jak piszą wyżej, nie zniechęcaj się i oglądaj, a sam nie wiesz kiedy Cię wciągnie.

Ja jestem po pierwszym sezonie Arrow. Tak jak mówiłem, na początku nie chciałem tego oglądac, ale zostawiłem na sam koniec listy i patrzę na to jak komiks. Fajnie się ogląda, ciekawa historyjka, nie czepiam się logiki (z wiadomych względów), no i jest Laurel, piękna kobieta. Podobało mi się zakończenie i jutro sie wezmę za drugi sezon.
 
Arrow bajeczka, zacząłem ale dość szybko się wycofałem. Może im dalej w serial to byłoby lepiej ? Nie wnikam, może kiedyś wróce.


Obecnie cisnę Most na d Sundem. Świetny serial, polecam!
Jak na Skandynawów zajebiście zrobiony, pomysł na scenariusz bardzo dobry. "Inny" ale godny uwagi i poklasku
 
Back
Top