Seriale

Voranek, dokładnie miałem to samo. Ale obejrzałem seriale które poczatkowo chciałem, czyli GoT, Vikings, PB i kilka innych, a potem, gdy nie miałem już co oglądać, zacząłem Arrow i tak zostałem. Nigdzie mi się w sumie nie śpieszy z oglądaniem tego czy innych seriali.
 
Przyjaciół widywałem pojedyncze odcinki na CC czy TVN Siedem, ale całej serii nigdy nie widziałem. Pewnie mnie zbesztacie.
 
Przyjaciół widywałem pojedyncze odcinki na CC czy TVN Siedem, ale całej serii nigdy nie widziałem. Pewnie mnie zbesztacie.

Proponuję nadrobić te zaległości ;) Dla mnie najlepszy serial ever :)
Ja niczym specjalnym się nie wyróżnię, też oglądam Sons, The Walking Dead, GoT, Vikings, TBBT, Arrow i jeszcze pewnie coś by się znalazło. Jak myślicie będzie drugi sezon Watahy?
 
Wziąłem na warsztat te Kingdom. Napisy faktycznie jak tu pisał Masu/Born licho wychodzą : ) sam serial muszę powiedzieć że bez wystrzałowych akcji z terminatora ale nie to mi potrzebne. Poza pierdolnięciem w 1-szej minucie jak z kungfumastera w miarę poziom trzymię. Będę oglądał dalej ale czekam na napisy. W sumie to chyba jedyny serial z tematyką mma.
Zajebiście poczekać na całość sezonu, peaky blinders nr1 jak dla mnie na dziś
 
Śledzi tu ktoś jeszcze Supernatural? Kiedyś czytałem sporo komentarzy, a ostatnio cisza.

Co do ostatniego odcinka, to naszły mnie dwie myśli/dwa spostrzeżenia.
1. Na koniec serialu Castiel wróci do nieba, pozwalając swojemu naczyniu powrócić do rodziny. Ostatnia przygoda go poruszyła.
2. Sam robi dziwne miny. Serio :D Z braci to bardziej lubię Deana.

No i co do przedostatniego odcinka TWD (ostatni zaraz nadrabiam):
Kurde, Carol mnie jakoś wkurza. Nie wiem czym,a le nie lubię jej ogladać. A odcinek z Daryllem niestety nudny.
 
Top18tvf-3-web.jpg


Ja teraz wziąłem się za dość ciekawy i trochę nietypowy serial Top of the Lake. Świetna jakość produkcji, szczególnie polecam wersję 1080 :)

 
@defthomas nie wiem czy zauważyłeś w temacie, że ja i np. Scurvol staliśmy się fanami Love/Hate, więc wielkie dzięki raz jeszcze za polecenie! :D i czekamy na 6 sezon, choć już ch...wie z kim. Może Fran przetrwał, może Tommy się obudzi, bo Elmo i Aido sami w głównych rolach to trochę lipa ;-)
 
Ktoś tam wcześniej pisał, że Prison Break z każdym sezonem coraz słabsze. Wczoraj zacząłem 4 sezon i wciąż się jaram. Fakt, pierwszy sezon najlepszy, ale drugi i trzeci też trzymają poziom. I ten klimacik panamskiego więzienia.. :)
 
No właśnie Thai. Mi się 2 i 3 sezon też podobał, 4 już i mi mniej, choć wiem, że wielu stawia 1 sezon nad resztą określając ją jako słabą. Mają swoje uroki te sezony zdecydowanie.
 
A co do TWD to jakoś jak miałem 4 sezony na dysku i oglądałem po kilka odcinków z rzędu to bardziej się jarałem niż teraz. Nie wiem czy to przez to, że 5 sezon jest po prostu słabszy niż poprzednie czy dla tego, że tydzień trzeba czekać na każdy odcinek.
 
Wiem, ale jakoś nie jest mi z tego powodu mega smutno :D. Po skończeniu PB, może wezmę się za Dextera.
 
Ja pisałem o tym Prison Break zapewne. A za Dextera się bierz, do 3/4 sezonu miazga, potem nieco gorzej, ale seiral świetny.
 
Zdecydowanie zabieraj się za Dextera. Ja pamiętam byłem jeszcze bardziej zachwycony nim niz Prison Break'iem. Chciałoby sie wymazać z pamięci niektóre seriale i obejrzeć raz jeszcze nie znając fabuły ;) Dex jest u mnie na podium wśród najlepszych obejrzanych seriali
 
No u mnie też Dex jest na podium, właściwie to na pierwszym miejscu w rankingu na najbardziej ch***e zakończenie.
 
Jest coś nowego na rynku :D Na razie tylko 5 odcinków ale zapowiada się porządny serial.

The Missing

 
Back
Top