Seriale

SPOILER WATAHY i LOVE/HATE

Nie wiem czego Wy się spodziewaliście po zakończeniu Watahy :P To nie S-F jak w True Detective :P Czas honoru też się kończy, Powstanie upada, ale też "było do przewidzenia" ;-) Swoją drogą z końcówki odcinka wydaje mi się, że 2 sezon miał ktoś w głowie, ale czy będzie...? Czy Rebrov jednak może przeżył? Sądziłem, że i Grzywa się zastrzelił, a tak to nie wiem po co strzelał, gdy Rebrov już poszedł po ich dialogu.

Dla fanów Love/Hate (Scurvol i...?)

"Love/Hate - Sezon 6
w produkcji - planowana data rozpoczęcia emisji: nieznana" :-D

A i Kingdom jak widzę planuje na tą chwilę 3 sezony, git! Choć pewnie i tak w stylu amerykańskim na koniec 1 bądź całości sezonów będzie walka "o Lisę" między Alveyem a Ryanem ;-)))

Zabieram się za TWD.
 
Bardzo mnie cieszy to,ze 6 sezon LOVE/HATE jest w planach.Mysle,ze maja punkt zaczepienia w osobie Frana,bardzo podoba mi sie ta postac:-)
 
SPOILER LOVE/HATE



No lubię postać Frana przyznam, choć niełatwe relacje miał z otoczeniem. Nidge mu szmulę posuwał, a i okaleczył w końcu. Przyjaciel go "sprzedał. W zasadzie nie ma nikogo komu mógłby zaufać...poza psami ;-)



No i Tommy mam nadzieję, że jednak się "odwarzywi" i zacznie coś działać. Poza nimi to w sumie co, Elmo i Aido zostali...
 
Jak mają się Simpsonowie do South Parku? Tego pierwszego tak na prawdę jeszcze nie oglądałem (chyba że za dzieciaka co nie za bardzo pamiętam), mocno śmiesznie jest?
 
Całkiem inny rodzaj humoru, bardziej powszechny, a nie spuszczanie się na twarz i stawianie klocków. To taka bardziej seria humorystyczno-obyczajowa. Jak szukasz coś podobnego do SP to spróbuj Family Guy.
 
Nie to, ze szukam czegoś innego, z ciekawości zapytałem. Jestem w 6 sezonie i planuję kiedyś ukończyć serię SP. Ale coś tam widizałem ostatnio o simpsonach i właśnie stąd moje pytanie było.
 
Dupy ten trailer nie urywa. Pewno zobacze pierwsze odcinki, ale nie wygląda to za specjalnie.
 
Pany, a idzie obejrzeć gdzieś Walking Dead na fonie, online?



Bo bym się walnął do łóżka ładnie.
 
Nowy odcinek TWD ciekawy. W następnym pewnie powrót do ekipy Ricka, bo dawno ich na ekranie nie było. Trochę kiepsko, bo jak dla mnie mogliby podzielić odcinek i wrzucić tam wątek grupy Ricka i losy Maggie i Glenna z tymi pozostałymi.
 
Ja wolę jednak żeby odcinek poświęcony był w całości jednemu wątkowi jak już. Podoba mi się że akcja zaczyna wracać do miasta bo to bieganie po lasach czy małych prowincjonalnych miasteczkach już mnie zaczynało nudzić.
 
dopiero teraz obejrzałem ostatni odcinek 18 sezonu SP.



ja pierdole, dawno nie było tak kozackiego odcinka TO JEST JAK GTA! :-)



piękne.
 
Panowie, a ktos się orientuje jak to jest z The Walking Dead z komiksem? Dalej na bieżąco jest wydwany, czy już koniec i wiadomo, jak fabuła powinna się rozwinąć/skończyć?
 
Ja wolę jednak żeby odcinek poświęcony był w całości jednemu wątkowi jak już. Podoba mi się że akcja zaczyna wracać do miasta bo to bieganie po lasach czy małych prowincjonalnych miasteczkach już mnie zaczynało nudzić.
A mnie z kolei lekko irytuje, jak na wątek grupy Ricka czekamy od kilku odcinków.
Ciekawe też na jak długo wrócą do tego miasta... i czy Morgan odegra tutaj jakąś znaczącą rolę. :-)
 
Swoją drogą z końcówki odcinka wydaje mi się, że 2 sezon miał ktoś w głowie


wataha pierwotnie byla planowana jako serial "kejsowy" w kazdym odcinku jedna sprawa, scenariusz zostal przeriobony i zmodyfikowany pod wymogi hbo.
 
Ostatnio była premiera nowego zeszytu z komiksami, ale jak sam twórca powiedział, że zna już zakończenie, ale jeszcze to będzie się ciągło kij wie ile.







Trailer następnego odcinka TWD wskazuje, że będą wszystkie grupy na ekranie.
 
Panowie oglądaliście serial Forever?? trafiłem przypadkowo i chciałbym przeczytać waszą opinię zanim się zabiorę, szczególnie, że dzięki niektórym użytkownikom obejrzałem m.in. peaky blinders.
 
No właśnie miałem się pytać, czy to przedostatni odcinek, czy zostao jeszcze kilka. Dzieje się, szkoda mi nektórych ludzi. Ale tak, najlepszy odcinek tego sezonu, liczę, że w kolejnych dwóch będzie jeszcze lepiej. Mam w głowie tyle rozwiazań jak skończy się serial, a pewnie będzie jeszcze inne niż myślałem.
 
Amerykanie mają zrimejkować Luthera. Powodzenia...


Smuteczek. Ale za to w przyszłym toku dla BBC mają być zrobione dwa godzinne odcinki przygód tego prawilnego, londyńskiego Luthera.
 
O to jest super wiadomość.



Jeśli chodzi o rimejk to nie zakładam, że będzie on totalnie do dupy. Ale Luther jest po prostu tak zajebisty, ze nie ma sensu robić go od nowa.



Kingdom super odcinek, chyba obejrze sezon jeszcze raz z napisami.
 
Kolejny dobry odcinek South Parku. Wprawdzie poszli mocno w absurd, ale w tym odcinku Randy przeszedł sam siebie.
 
Back
Top