Seriale

Tar - premiera chyba jest dziś w nocy, więc jutro będzie do pobrania, jak tłumacze nie zaspali to powinny być wieczorem, ewentualnie we wtorek. Na SoA czeka się do wieczora i już są. No a w poniedizałek, z tego co się orientuje będzie już na FOX więc albo się uwiną albo lektor będzie przed napisami :)
 
Ano faktycznie. :-) Tak by the way, czytacie też komiks TWD? Można gdzieś dostać go w spolszczonej wersji czy nikt go nie przetłumaczył?
 
Jutro startuje nowy serial, zobaczcie jaka fabuła :D Brak słów. Trzeba mieć łeb żeby takie coś napisać.



Set in Miami, the series details the surprising and unforeseen events that take place in the life of Jane Villanueva, a hard-working, religious young Latina woman whose family tradition and a vow to save her virginity until her marriage to a detective is shattered when a doctor accidentally artificially inseminates her by mistake during a checkup. And to make matters worse, the biological donor is a married man, a former playboy and cancer survivor who is not only the new owner of the hotel where Jane works, but was also her former teenage crush.
 
Watahę za 10 minut będę miał. Ciekawe czy wciągnie :-)



@down



A i polecam grę The Walking Dead podzieloną na sezony. Nieciężka, ale fajnie przejść, trochę zręcznościówka, trochę łamigłówka z naszym wpływem na to z kim jakie relacje będziemy mieć ;-)
 
komiks TWD wydany jest po Polsku, można kupić w Empiku np albo na Chomiku ;)







Wataha nieźle się zapowiada, o ile nie spieprzą następnych odcinków. ale póki co na duży plus na tle Polskich produkcji.
 
Sezon drugi Banshee skończony. Z niecierpliowścią czekam na trzeci sezon, któy ma niby być w 2k15 roku. Bo po takim finale, na pewno będzie się działo! Momentami, przy zabójstwach czy epizodzie z motocyklami, miałem przed oczyma tą zajebistość, która była obecna również w SoA. Dużo akcji i jak już wcześniej podkreślałem, piękne kobiety (aż ciężko mi powiedzieć, która najlepsza - Nola, Rebbecka, Ana czy policjantka). Fajna historyjka, fajny motyw, spoko aktorzy. Nie wiem czemu, ale bardzo mi się podoba w serialach taki motyw z mieszaniem języków, np. tak jak tutaj - głównie angielski, ale były też momenty z ukraińskim. To tak jak w Peaky Blinders kozacko pasował tamtejszy ich akcent. Serial polecam każdemu, jest bitka. Tak jak ktoś wcześniej pisał, jak nie będziesz brał tego aż tak poważnie, ze "tamten dostał, pownien już nie żyć, a nadal się biją", to na pewno się spodoba.



Po wczorajszym dniu bez internetu, mam za sobą już prawie cały sezon 1 Wikingów i też jest kozak.
 
Ale gafa, ja myślałem, że ta Wataha to ta inaczej Horda, która wciąż odkładana jest z różnych względów. Ten polski film o zombie, a tu sensacją się okazał :D No, ale może i Watahę pośledzę, co szkodzi ;-)
 
TWD S05E01







Z napisami







360p



http://tb7.pl/pobierz/af8e3239648d71acfc623389bcf0c846/The.Walking.Dead.S05E01.PL.SUBBED.HDTV.XviD.M4RULEK.avi



480p



http://tb7.pl/pobierz/de13e35108ed78edae47b85292f67fb6/The.Walking.Dead.S05E01.PLSUBBED.480p.HDTV.XviD.AC3.H3Q.avi



720p



http://tb7.pl/pobierz/868d201378869fcccbc0be2a198c4570/The.Walking.Dead.S05E01.PLSUBBED.720p.HDTV.XviD.AC3.H3Q.avi







Wataha miodzio, czekam na kolejne odcinki. A teraz Zombiaki!
 
Haha :-) Hang, gdzie taką perełkę znalazłeś? Jane the Virgin - taki nosi tytuł to dzieło? Nie ogarniam skąd Ci scenarzyści biorą pomysł na ten serial xD
 
No mi też pierwszy odcinek całkiem się podobał. Tylko trochę już pozapominałem co się działo w poprzednim sezonie.
 
Powrót pewnej osoby po koncowych napisach był dla mnie największą bombą, póki co nowy sezon TWD dobrze się zaczął.
 
A ja obejrzę premierę TWD dziś na FOXie. :-) Ale po tym co piszecie jeszcze bardziej czekam na ten sezon, oby serio tak jak zapowiadali był najlepszy.
 
Właśnie dobrze, że Olos napisał bo ja w trakcie napisów końcowych wyłączyłem i bym tego nie ogarnął :-)
 
Nic nie zaspojlerowałem @MMAteusz, zaspiolerowałbym jakbym napisał kto to. Jesli lubisz fanpage TWD na FB to oni już zaspoilerowali tak, ze bardziej się nie da wrzucajac zdjecie.
 
zaraz odpalam TWD



seriale które obejrzałem TWD, True Detecitv, The Strain, House of Card, Gra o Tron, Fargo, Vikings, Peaky Blinders



ma ktoś coś jeszcze dobrego? polecam wszystkie te seriale, oprócz The Strain, no TWD czasami zamula, ale tyle już to oglądam, że ciężko mi przestać
 
Back
Top