Seriale

Gotham - narazie jak dla mnie zawód. Liczyłem po zapowiedziach, że serial powali mnie na kolana. Gdybym nie wiedział, że to uniwersum Batmana to bym już zrezygnował. Miasto wygląda na posprzatane, sporo scen jest przy jasnym świetle, postacie bardziej komiczne niż groźne. Zobaczymy jak będzie, ale narazie szykuje się porażka sezonu-czekam na Constantine
 
Oficjalnie Fincher robi rimejk Utopii dla HBO - Łoooo kurwa :-)



Jak uwielbiam Reznora to ciężko mi będzie usłyszeć muzyke inną niż oryginalna



 
Jest zapowiedziany drugi sezon Gomorry?







W SoA ostatni odcinek skończył się masakrą czyli zaczyna się akcja, szkoda tylko pewnej blondyny ;/
 
Ktoś pamięta, że za 24h premiera drugiego sezonu Peaky Blinders? Było tu kilku zwolenników tego serialu :)
 
Ja się cały czas nadal męczę z Homeland (to już/dopiero S2E9), obejrzę trzeci i biorę sie za inne seriale. Vikings, Banshee, GoT. A do nadrobienia mam najnowsze odcinki SoA, TBBT i pewnie niedługo innych seriali. Czekam chyba, aż PB przeleci całe i obejrzę za jednym razem (moze i jeszcze raz 1 sezon), bo serial jest mega.
 
https://www.youtube.com/watch?v=5Krz-dyD-UQ&list=UU67f2Qf7FYhtoUIF4Sf29cA&index=6







Jak ktoś nie widział zajebiste.
 
Staram się nigdy tego nie pisać, ale OMG !!!

http://tvline.com/2014/10/03/twin-peaks-reboot-david-lynch-new-series/

• When two separate events occur simultaneously pertaining to the same object of inquiry we must always pay strict attention! •
• Special Agent Dale Cooper
 
Kolejny dzień, a tu ani napisów pl ani angielskich ułatwiających oglądanie do Peaky Blinders, co jest? Nikt tego nie ogląda by przetłumaczono ?;-|
 
Gambit masz u mnie piwo:-)







Niech wam nikt nie wmówi że jest lepszy serial niż Twin Peaks #ciąglebojesięboba
 
No można, można, ale zwłaszcza w nieaktualnych czasowo serialach często używają słów/slangu, którego zrozumienie ułatwiłby chociaż "scenariuszowy" schemat napisów :P I tak się dziwię, że na Hatak ani słowa o tłumaczeniu tego. Wolą się jakimiś masowymi produkcjami o ogranych fabułach zajmować :P



Wiele seriali oglądam po angielsku, bo czekanie na te napisy to czasem pare dni (potem dogrywam PL do kolekcji), ale szkoda, że akurat ten serial będę musiał, bo szkoda by było nie zrozumieć choć jednego dialogu ;-)
 
Haven robi napisy do PB, zresztą teraz wielu tłumaczy zdrowo się wkurzyło na n24 i ten ich program, który wprowadzili.


A co do Peaky Blinders to nowy sezon wystartował bardzo mocno, no może oprócz wg mnie tandetnego początku, no i znowu muzycznie jest kapitalnie.
 
A ja od siebie polecę serial The Knick. Początki nowoczesnej medycyny z perspektywy uzależnionego od kokosów lekarza. Poza wątkiem lekarza-czarnucha, który absolutnie nie miał prawa istnieć na początku XX w (akcja serialu toczy się w ju es ej) to wszystko wygląda naprawdę przyzwoicie. Na chwilę obecną jest 8 odcinków.
 
12 października premiera piątego sezonu The Walking Dead. Ktoś ogląda? Bo ja osobiście ten serial lubię, a najnowszy sezon ma być rzekomo najlepszym z dotychczasowych.



#Edit: Przymasowałem do średniej. :-)
 
Ja również, a obecnie oglądam Z nation, 4 odcinek. Nie jest źle, choć był tak jechany ten ich producent, wciąga coraz bardziej przyznam, a i efekty wydają mi się lepsze niż po 1 odcinku ;-)
 
Grzechu, no zapowiedzieli, że w kolejnych odcinkach będzie Z-Nado :-D Chyba jakieś tornado przeszło i powciągało zombie i rozrzuca je pewnie niefartownie dla głównych bohaterów ;-))) Nieco przesada, ale 4 odcinek był okej, nie odbiegał od normy filmu/serialu o tej tematyce. Mógłby równie dobrze być jednym z odcinków TWD, jakby zamienić głównych bohaterów z tymi z TWD. Choć w Z nation jednak więcej wątków humorystycznych niż w "poważnym" TWD.
 
TWD też obejrzę. Najlepszy moment to historia więzienia, oczyszczanie go itd. O wiele lepsze to niż farma. Ale serial ma wiele niedoróbek. Zobaczymy jak 5 sezon.
 
Back
Top