Seriale

Kadr z nadchodzącego polskiego serialu zombie-postapo "Horda"



1620449_327738910734209_8434888330234474088_n.jpg




jaram się :D
 
Mam pytanie odnośnie South Parka. Jak widziałem, dwa ostatnie seozny były w innym stylu, postaci były już takie 3d i ogólnie chujowe (na pewno w ostatnim sezonie tak było). Czy kolejny sezon będzie taki sam? Czy wrócą już do takich rysunków, jak większość poczatkowych sezonów? Ja zastrzymałem sie na 5 sezonie.
 
Arlovski, serio wchodzisz do tego tematu tak rzadko, że nie widzisz, że ten serial jest zachwalany i polecany na każdym kroku? :D
 
Jestem po dwóch odcinkach True Detektywa. Wygląda smakowicie. Będzie lepiej?




















Nie na każdym, mnie znudził pierwszy odcinek, ale może kiedyś do niego wrócę.






nic lepszego od tego serialu jeszcze nikt nie nakręcił
 
True Detective>>>>inne seriale jakie widziałem.



Szkoda tylko, że chcą zepsuć drugi sezon takimi aktorami jak Farell i Keira Kcoś z "Piratów z Karaibów". Chyba, że jakoś wymuszą na nich dobrą grę.



Skończyłem wczoraj, a właściwie dzisiaj drugą serię The Killing. Intensywniejsza od pierwszego sezonu, wyjaśnienie morderstwa bardzo dobre. Jakieś tam bzdurki po drodze się znalazły, ale całość oceniam bardzo pozytywnie. Liczę, że dwa następne sezony równie dobre.
 
Detektyw jest zupełnie inny niż reszta seriali, ciężko w ogóle porównywac, ale na pewno warto obejrzeć. Dużo tego nie ma. Nie będę nic spoilował, a tylko tak jest sens napisać "czy warto dalej". Tak czy inaczej warto, aż tyle czasu człowiek "nie zmarnuje" ;-)
 
True Detective to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem. Szkoda, że w drugim sezonie zmiana obsady jest, bo McConaughey to geniusz aktorstwa. Polecam.
 
Bolt, trzeci sezon The Killing to mistrzostwo świata, takie serialowy Se7en, do tego fenomenalny Peter Sarsgaard, który swoją rolą dosłownie urywa jajca.
 
o - Killing zakończyłem po drugiej serii, bo tu któryś mówił kiedyś, że trzecia to kupa. Muszę więc wrócić i obejrzeć, bo rekomendacja Gambita to najlepsza rekomendacja
 
Co do kadru który wrzuciłem wyżej - chodzi o to, że powstaje polski film w klimatach STALKERA ! :) Jak narazie, Panowie zbierają funduszę i każdy może wpłacić parę groszy :)



 
Freeman, wiesz, ja się "zakochałem" w The Killing praktycznie od początku przymykając oczy na niemałe niedociągnięcia scenariusza czy rozwleczony wątek Rosie Larsen. Deszczowe Seattle kupiło mnie całkowicie, do tego chemia między Linden i Holderem sprawiły, że świetnie oglądało się ten serial już przez te dwa pierwsze sezony. Wskrzeszenie The Killing sprawiło, że trzeci sezon to jedna zamknięta historia - świetna historia. Zresztą epizod 3x10 to wg mnie jeden z najbardziej emocjonujących odcinków w serialach ogólnie, z "nowych" chyba tylko Ozymandias z BB może się z nim równać.
 
Chyba ze mnie smutny człowiek, ale mógłbym w Seattle z "THe Killing" mieszkać. O ile by mnie nie zabijali, hihi.
 
Seattle miasto Grunge, Bruce'a Lee czy Jimiego ja tam chętnie bym się wybrał.







I na dodatek ładny wulkan i jeziorka :)
 
Obejrzałem tego Detektywa i gdzie te :epickie: momenty? Owszem fajny ale oglądałem go głównie dla dwójki głównych bohaterów.
 
Wczoraj obejrzałem słynny odcinek 3x08 Californication i leżałem poskładany ze śmiechu - mistrzostwo świata :D
 
Oglądał już ktoś może -- > http://www.filmweb.pl/serial/Gotham-2014-706905 jeśli tak to warto, czy coś w stylu Arrow ?
 
Back
Top