Seriale

Jestem po pierwszym sezonie Shamelles i biorę się za kolejne.



Kozacki serial, niby wydaje sie komedią, tutaj jakiś humor, podśmiechujki, podobnie jak w Breaking Bad, jednak jest sporo momentów gdzie dochodzi do nas, że to dramat. Są śmieszne odcinki, ale są też poważne, gdzie wszystkie problemy bohaterów wychodzą na jaw. To jest własnie dziwne - widzisz kradnących ludzi, jebiących się nastolatów, w BB robienie mety, i inne rzeczy, na które w normalnym życiu ostro byś najechał, a tu jest to ukazane tak, że podchodzisz do tego z uśmiechem[strike] na uszach chciałem pisać,[/strike] na ustach. A potem przychdzą momenty ciężkie, gdzie właśnie dochodzi do nas, ze mimo iż jest śmiesznie, to oni mają na prawdę ciężko. Nie będę pisał już co z czym, zeby nie spoierować.



Mimo, że obejrzałem dopiero pierwszy z czterech sezonów to wiem, że serial jest kapitalny i warty obejrzenia. No i Fiona to fajna kobitka :)
 
oglądaj dalej Shameless bo powiem Ci, że będzie tylko lepiej :D ja już nie mogę się doczekać na powrót rodziny Gallagher'ów mimo, że w całej serii jest jeden ciągnący się wątek, który mnie osobiście denerwuje ale to może bez spoilerów i jak będziesz już na bieżąco to powiem
 
nie wiem o czym pisaliscie ostatnio i w sumie nie chce mi sie nadrabiac, bo moje glowne seriale nie wychodza, ALE - sciagnalem sobie sezon pierwszy Arrow dosyc dawno i wczoraj zaczalem ogladac - kurwa, jak na 24odcinkowy*40minut (co nie jest zaleta IMO) to jest naprawde... wciagajacy. troche sie wkrecam, CW dalo rade.
 
Serio Arrow? Na poprzedniej stronie było pisane, że to jest bajka, a ja od siebie dodałem, że fajne laski grają. Jak już pisałem, Arrow jest na końcu mojej długiej listy "Do obejrzenia", więc kiedyś go obejrzę, jednak są lepsze seriale.
 
Oryginalnego nie widziałem, jedynie kawałek i zauważyłem, że dialogi bardzo podobne, więc wolałem angielską wersję. Klimacik mega zajebisty, szaro, ponuro, deszczowo. Takie rzeczy tylko w AMC :-)







EDIT: Arrow można obejrzeć, odcinki kończą się tak, że chce się obejrzeć kolejny, ale to nadal tylko bajka i nic poza akcją (i intrygą uuuu) tam nie ma.
 
jasne, ze sa, ale co zrobic midernie gdy te wszystkie seriale sie juz zjadlo? :c



po prostu mialem bardzo male oczekiwania, a teraz zapierdalam na drazku prawie jak Arrow, hahah. #wczujsiewrole #bajkitezsafajne #kasiaiasia
 
Klimacik mega zajebisty, szaro, ponuro, deszczowo.


Właśnie na to liczę :) Z tego co doczytałem to od pewnego momentu duńska i amerykańska wersja się rozjeżdżają mimo tego samego punktu wyjścia dla sezonu, także wpierw niech pójdzie hamburger edition.
 
"Luthera" mam za sobą, a "The Shadow Line" czeka na zbadanie, ale dzięki za polecanki :)
 
Ale ja nie mówię, że to źle. To jeden z moich ulubionych seriali. Chciałem go wcześniej polecić, ale nie sądziłem, że baju go nie widział.
 
@Gambit



Sory, że teraz odpisuję dopiero.



Utopia fajna? dla mnie genialna ! serial w angielskim stylu, cała historia dla mnie zaskakująca i nie sztampowa. Sezony są krótkie bo po 6 odcinków, na prawdę polecam ten serial, a i świetna muzyka !
 
10616027_1013355262023965_1410856503369526308_n.jpg
 
@Masutatsu







Mi końcówka T.D. się podobała i nie wiem czemu się miała nie podobać.







Ja teraz nadrabiam Hannibala i TWD. Oba seriale dobrze się ogląda. Obejrzałem też pare odcinków z Twin Peaks, Fargo, Sherlocka i Outlast, ale jeszcze mnie nie wciągało.
 
ja polecam Peaky Blinders, leżał trochę na dysku i wreszcie się za niego zabrałem, póki co 1 sezon, 6 odcinków także szybko można oglądnąc a klimat bardzo fajny
 
Back
Top