Seriale

Upierałbym się że Półczłowiek jest najzajebistszy. To oczywiste.







Zwłasza, że nie miział się z chłopcami:-)
 
to wiadomo, wsrod 'regularnych' to karzeł wygrywa lecz Oberryn był kims świeżym i w sumie zasial lekki rozpierdol w king's landing co moglo sie podobac. co jak co, ale charakter postaci aktor oddal swietnie. oszczedzili scen z chlopcami wiec who cares. :)
 
Oberyn był spoko, ale nie łapię aż takiego spustu nad jego osobą w serialu. Chyba obowiązuje zasada jak z artystami, gdy umierają to każdy sobie przypomina jacy byli zajebiście :-) Oczywiście mówię to półserio, bo zanim się rozkręciła jego postać to już wszyscy tutaj pisali,że jest przekotem.



@Masu



+10, sam to chciałem napisać.
 
Byłby lepszą postacią jakby ubił Górę samemu nie ginąc :D Ale impact miał i wydawało się, że namiesza bardziej. No i patrząc pod kątem gry aktorskiej to trzeba chłopa docenić, bo widzowi wydaje się, że postać była charakterystyczna i dobrze odegrana jednak. Dziwić się można, że gość na żywo nie lubi zabijać i "bzykać" obu płci...ale pewnie jednak nie, dlatego szacun za aktorstwo :D
 
Możliwe spojler GOT:















Tak się zastanawiam czy Jon Snow to nie jest syn Lyanny Stark, która umierając powierzyła Nedowi sekret, którego on nigdy nie wyjawił. Po rebeli wrócił do Winterfell z bękartem i nigdy nie chciał powiedzieć o jego matce. Jak wiemy Eddard był bardzo honorowym człowiekiem i dziwne, że zdradził swoją żonę, która dopiero co urodziła mu pierworodnego syna. Oficjalnie matka Jona pochodzi z Dorne, a tam przecież Lyanna umarła. Może w ten sposób chciał ochronić życię Jona bo Robert chciał śmierci wszystkich potomków Targarynów. Warto dodać, że Lyanna umarła być może po porodzie.
 
SPOILER GOT



Książkowy, ale to tylko domysły, zero fabuły







Więc Rhaegar (ogień) i Lyanna (lód) = Azor Ahai



zresztą tych teorii jest w ciul i jeszcze więcej, a na smokach ktoś latać musi xD



Tu też jest fajna



http://comeonhitme.wordpress.com/2013/07/31/game-of-thrones-jon-snow-will-lead-the-army-of-white-walkers-against-daenerys-targaryen-and-her-dragons/



Jak kogoś to iteresuje to poleam stronkę



http://asoiaf.westeros.org
 
Zawiera spoilery GOT - spoilery w chuj, nie zaglądać żeby potem nie było









A jakie to ma znaczenie?




Możliwe, że największe dla całego serialu




na smokach ktoś latać musi


Jak już tak jedziemy po całości, to moim zdaniem 3 Targs'ów będzie jechać na smokach - ciotka i dwóch bratanków, synów Raeghara
 
Już nie moge poprzedniego edytować. Mógłby kto wrzucić link do Watchers on the wall? Na wrzko nie ma jeszcze dobrze ściągalnych wersji (tylko premium), a mógłbym do popołudnia jeszcze ściągnąć?
 
Odcinek zajebisty, świetnie to zrobili ale w sumie bylem strasznie podjarany aby obejrzec dalsze losy Tyriona wiec troche mam niesmak, mimo tego ze bylo bardzo dobrze lel
 
A mnie odcinek nie powalił na kolana ale na finał sezonu czekam jak pojebany :O Szkoda, że dopiero za tydzień po pracy będę mógł obejrzeća nie z rana przed ;/
 
Panowie ktoś to widział? Bo słyszałem skrajne opinie i nie wiem czy warto się zabierać:



http://www.filmweb.pl/serial/Power-2014-696155
 
Jakoś średnio mi się podobał ten odcinek GOT..



Spoiler z książki, ale nie wpływa na fabułę serialu (jeśli ktoś jest oglądał wszystkie odcinki):











w książce motyw z Ygritte był moim zdaniem fajniej przedstawiony. Z tego co pamiętam, to Jon znalazł jej martwe ciało przebite strzałą i ciągle prześladowało go to, że to strzała wystrzelona przez niego ją zabiła..
 
SPOJELRY Z KSIĄŻKI!!!



Pany, dość dawno czytałem książki i coś mi się kojarzy że oni przecież jakiegoś olbrzyma mieli potem na Murze? Ale to chyba późniejsza bitwa niż ta z serialu teraz czy coś kompletnie przekręciłem?
 
ODPOWIEDŹ DO MOJSO



Chodzi ci chyba o tą bitwę. Bo pamiętam, że olbrzym wpierdolił się w bramę muru, utknął tam, oni zawalili przejście i dzięki temu ochronili wejście.
 
SPOJLERY!!!



Aaa dziękówka, bo coś mi świtało, jakby oni go potem trzymali właśnie u siebie itp i go karmili itp., ale nie byłem pewien czy coś mi się pojebało czy co.
 
SPOILERY (Z SERIALU, nie z książki)!



.



.



.



O co chodziło z tym na końcu Jonowi? Poszedł sam napierdalać się z kilkudziesięcioma tysiącami dzikich?



.



.



.



.
 
Hubi --- SPOJLERY Z SERIALU:



przecież powiedział, że ma zamiar dopaść Manca bo tylko on jednoczy wsztstkich Dzikich
 
SPOILERY Z SERIALU



.



.



Kuźwa pomieszało mi się z tym, którego już schwytali(w sensie,że złapali Mance'a). Bardzo mądry Jon, uderza sam w tłum dzikich... nie spoilerujcie czy mu się uda :)



.



.



.



.
 
Dziewiąty odcinek GoT był tym razem najgorszym w sezonie. Poświęcenie pierwszych 15 minut na wątek dziewictwa Sama :-) are you fucking kidding me !!!

na finał sezonu czekam jak pojebany :O


Ja też, mam nadzieję, że finał urwie dupsko. A to dwa powody



lena-headey-stoneheart.jpg




golden_turd_2014.jpg




:-)
 
Spojler ksiązka















Z tego co pamiętam to teraz powinien zrobić porządek czyli w ostatnim odcinku.















Koniec.
 
Oj tam narzekacie bitwa była przednia i za mało akcji było w tym sezonie.



A tak poza tym to Mance to spoko człowiek i ma swoje powody, żeby walczyć z wronami.







Właśnie się dowiedziałem niechcący o co chodzi z tym sercem z kamieni i wypowiem się za tydzień co sądze o tym.
 
Wiadomo, że ma, ale to też jest w ciul głupie, że twórcy GoT marnują czas na jakieś durne zapychacze a Juliusz Cezar tfu Mance Rayder nie dostaje nawet minuty ekranowej.
 
A ja się pytam ile czasu dostał w tym sezonie Walder Frey albo Balon Greyjoy?







Odpowiedź : ZERO.







12 odcinków na sezon byłoby optymalne według mnie.
 
Jestem lekko rozczarowany, cały odcinek na Murze. Będą musieli zapierdalać jak głupi w finale. Przystań + Mur + Arya + Danuta (po chuj). Jeśli dołążą do tego Kamienne:-)(nie szukać w necie, kto nie rozumie spoilera! :-)), to ten odcinek mógłby mieć i półtorej godziny.







@ Ellendil, GoT Książka!



Na Freya bym nie liczył, w książce też go ni ma za bardzo. A Balon... chyba został przeklęty przez Stannisa. :-)
 
Back
Top