Seriale

Nie o Sherlocka mi chodzilo tylko o bardzo dobry serial Hannibal naprawdę polecam http://www.filmweb.pl/serial/Hannibal-2013-650378
 
TD od poczatku do konca mega. zastanawiam sie zeby jeszcze raz wszystko obejrzec. kurwa kozak.



Rust jedna z lepszych postaci jakie widzialem.



ogolnie to Carcosa i Yellow King sa dalej 'nieznane'? beda nastepne sezony? przejrzalem ostatnie strony z waszymi komentarzami, pewnie gdzies dalej sa na to odpowiedzi, ale mam dosyc klikania. :p
 
calkowicie inna historia? cos czytalem tu, ze aktorzy sie zmienia (chujowo!), ale ze cala historia bedzie inna? pozostawiaja tak to otwarte? omggg. :C
 
Obojętnie kto zagra główne role to i tak nie znajda duetu lepszego od Łudiego i Mefju, ale to nie obsada kolejnych sezonów trochę mnie martwi, ale fakt, że przestanie być to perfekcyjny twór duetu Fukunaga-Pizzolatto, a to właśnie oni stoją za sukcesem TD.
 
Ogląda ktoś to Helix? W sumie ciekawy pomysł, choć można to zrobić dobrze, a można źle ;-)



PS:"Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość... W dniu wczorajszym (14.03.) w wieku 57 lat zmarł nasz kolega Jarek, tworzący napisy pod pseudonimem jarmisz. Świetny tłumacz, dobry kolega, zawsze pomocny i służący radą.






Tłumaczył takie seriale jak: Ripper Street, Downton Abbey, Luther, The Firm, Falcón, Missing i wiele, wiele innych.


Cała Grupa Hatak składa jego rodzinie i bliskim najszczersze wyrazy współczucia."
 
Zaspoileruje trochę Banshee:







W finale 2 sezonu Todd Duffe dostaje łomot od tego wielkiego indiańca.
 
Fajna ta scena była Masu, mam nadzieję, że trochę pociągną dalej te walki w następnym sezonie.
 
Ja oglądam Helix i raczej zagorzałym zwolennikiem nie jestem. Pomysł rzeczywiście wydaje się fajny, ale z odcinka na odcinek mam coraz większe przekonanie, że nawet scenarzyści nie wiedzą co zrobić z tą historią. Pełno tu zwrotów akcji z tym, że niektóre wrzucane wybitnie na siłę. Jest sporo głupot typu wyłażenie na rzekomo zabójczy mróz w skarpetkach i zachowanie kulasów w stanie nienaruszonym;p Od pewnego momentu zaczyna się sporo dziać także jakoś to zawsze działa na korzyść. Serial miał potencjał, owszem, ale nie wycisnął z niego wszystkiego co mógł. W sumie czekam jak to się skończy, bo o drugim sezonie ani widu ani słychu.
 
Ja myślę że raczej indianin będzie miał kolejną rundkę z szeryfem, ale tym razem już do zgonu. Ciekaw jestem czy czerwonoskóry ma jakąś karierę za sobą. Zresztą, Banshee to serial w którym jest najwięcej MMA. Dziwie się tylko, że co oglądam film czy serial to porządny zawodnik MMA dostaje wpier... Mistrz nokaut od Stalonea czy De Niro, Cerrone w Justified a teraz Duffe. Coś chłopakom nie idzie w tym biznesie;)
 
Niewielu nadawałoby się aktorsko by grać główną rolę, dlatego po prostu grają kogoś kto nawet mógłby przyjąć jak poczciwy kaskader, aby jakoś to dobrze wyglądało ;-) Prawdziwą walkę ciężko imitować ;-) Rola Randy'ego w Expendables w porównaniu do pozostałych jest też strasznie marginesowa ;-)



Skąd w tym Banshee tyle MMA? Myślałem, że to historia o skazańcu i różnych ciemnych interesach po wyjściu ;-)
 
Skazaniec lubi się bić. W pierwszym sezonie np. z "mistrzem" mma w pół klatce. Ale głównie to sex i rzeźnia jak w Spartakusie:)
 
https://www.youtube.com/watch?v=jqRPaucl8r4



https://www.youtube.com/watch?v=buuC2IHqgCk



https://www.youtube.com/watch?v=9Ok3h8E42Qs



https://www.youtube.com/watch?v=2tXEYNlefC0



Trochę walk z Banshee tak jakby co :D
 
Born, nie widziałeś Banshee? Czysta epa, cholernie przerysowany serial, ale sprawia autentyczną frajdę.



https://www.youtube.com/watch?v=buuC2IHqgCk
 
Panowie, narobiliście mi smaka na to Banshee :D Po "Prison Break" szukałem innego więziennego serialu, bo "Oz" mi nie przypadło niestety do gustu. Widzę, że jest dużo bitki i innych rzeczy, dopiero 3 sezony, wiec nie czytam spoilerów i zabieram się w najbliższym czasie za oglądanie! :)
 
aż się dziwie, że nikt nie napisał ani słowa na temat dzisiejszego TWD bo akcja była tak mega chora ale nie będę w takim razie Wam spoilerował. Enjoy
 
Sory za post prawie pod postem. Własnie chciałem poruszyć The Walking Dead.



Nie oglądałeś TWD 4x14? Nie czytaj!



Od początku odcinek jakoś mi się nie podobał (zresztą, jak wszystkie ostatnimi czasy), kapryśne dziewczynki, Carol której nie trawię no i fabuła tego sezonu. Po części przewijałem nawet. Ale akurat gdy skończyłem przewijać, rozpoczęła się akcja z siostrobójczynią. Kurde, to dla mnie sory szok. "Poczekajcie, ona wróci". Ciężko mi uwierzyć, ze twórcy na to poszli. Chyba, ze chcieli się jakoś pozbyć dzieci? Siostra któa zabiła siostrę, żeby udowodnić, ze zombiaki nie są złe. Mocne. A potem zabicie tej drugiej przez Carol. Dobrze postąpiła? Sam nie wiem. Z jednej strony, gdyby dziewczyna nie zmieniła punktu widzenia, mogliby mieć poważne kłopoty. Z drugiej strony, z upływem czasu, dziewczyna pewnie by zaczęła zdawać sobie sprawę, co zrobiła własnej siostrze, jaką była suką i jakie błędy popełniła i pewnie by się albo zabiła, albo poprawiła. Aspektów realisyczności serialu nie poruszam, bo szkoda się znowu rozpisywac o tym samym



KONIEC SPOILERóW
 
The walking dead s04e14 - spoiler











Dlaczego chora ? Dobrze się stało, akcja w drugiej części odcinka dramatyczna ale według mnie potrzebna aby rozkręcić serial. Lizzie od początku mnie wkurwiała, psychopatka ma za swoje. Brawo Carol! Szkoda jedynie mi młodszej, wiedziała o co kaman i dawała sobie rade ale cóż ...Tyreese mnie pozytywnie zaskoczył, liczyłem na jakieś odejście i rozłączenie się z Carol po wyznaniu a tu masz :-) Z drugiej strony moze i lepiej się stało. Dojdą do miasteczka, spotkaja znajomych/rodzine, bedzie lepszy efekt. Zostały dwa odcinki, licze, że akcja nabierze ostro tęmpa bo jak na razie dość spokojnie są rozgrywane te odcinki. Poza kilkoma akcjami, które mogły się podobać, trzymały w napięciu to było ok, reszta zostawia wiele do życzenia. Pomysłów brak ? Dla mnie szczerze za dużo akcji o gadaniu o niczym, które nie wnoszą nic do serialu. Takie lanie wody, jedym się podoba drugim nie, osobiście wolę szybszą akcje. Dawać więcej zombi !!
 
Haha mahon dobry :-)



oh-children-its-dinnertime.gif




Ja własnie nadrabiam 13 i 14 ep TwD na FOXie, a ta akcja z siostrami była chyba podobna w komiksie, ale tam byli bliźniacy czy jakoś tak
 
Czas się przekonać, czy tak zachwalane "True Detective" rzeczywiście jest takie zajebiste i przypadnie mi do gustu ;)
 
Są gusta i guściki, ale ja osobiście nie czaję fenomenu tego serialu. Obejrzałem dwa odcinki i owszem nawet spoko, ale jakiś nadzwyczajny to dla mnie nie jest.
 
Odnośnie seriali jeszcze jakoś bardzo się nie zawiodłem (może tylko do "Breaking Bad", przynajmniej co do pierwszych sezonów), więc jestem pozytywnie nastawiony.


Obejrzałem już połowę pierwszego odcinka, zapowiada się nieźle :)
 
Back
Top