Seriale

Nie ma sensu wyjaśniać, bo dostałbyś zbyt wiele spoilerów, a lepiej oglądać w ciemno. W każdym razie 1 sezon to sedno fabuły i tego co chciano ująć. No, ale później też się potrafi dziać...w więzieniu :) Tyle powiem, oglądaj, najlepiej w 4-6 dni całość maratonem ;)


Halny, to nie jestem sam hehe. Wczoraj S02E11 zaliczony, w sumie kompletnie nie wiem co się wydarzy a propos Monroe i w ogóle ta akcja nano-technologiczna przerasta moje wyobrażenie o co może biegać, ale to dobrze dla serialu ;-)
 
Scenarzystą i producentem Revolution jest facet, który jest reżyserem, scenarzystą i producentem Supernatural. Eric Kripke ma niezłą banię do wymyślania fabuły. Właściwie to on był jednym z dwóch elementów, które mnie przekonały, żeby zacząć oglądać ten serial. Drugi to klimat, seriali post-apo jest naprawdę mało. Ja jeszcze jedenastego odcinka nie oglądałem, może dzisiaj obejrzę. Jutro mi dojdą dwa kolejne odcinki innych seriali, ale zaczyna się weekend także można wszystko obejrzeć :D
 
np. wlasnie Skazany na smierc, czy jakies inne, miałyby wieksza popularnoś, gdyby były emitowane teraz, a nie te kilka lat temu.


jakoś taki stary się poczułem :-) wg mnie nie było w Polsce zagranicznego serialu, który miałby taką kampanię reklamową jak PB w Polsacie, chyba tylko Lostów na TVP1 można do tego porównać.Takie BB było puszczane w Polsacie w godzinach 23 - 24 jak nie później i serial w polskiej TV praktycznie przeszedł bez echa. Oczywiście przez te niecałe 10 lat dostęp do seriali czy filmów stał się łatwiejszy, ale wydaje mi się, że mania na Prison Breaka była znacznie większa niż chociażby na GoT obecnie. Co do samego serialu, to mogę śmiało powiedzieć, że to dzięki między innymi PB zaszczepiłem sobie bakcyla do seriali. Niestety, ale jak dla mnie mógł się skończyć na dwóch sezonach, ogólnie dałem sobie spokój na czwartym i tak jak w przypadku Lostów nie znam zakończenia tych produkcji xD Cholernie wkurza mnie "przeskakiwanie rekina" i sztuczne utrzymywanie seriali przy życiu - trzeba wiedzieć kiedy zejśc ze sceny niepokonanym i tu znowu mam na myśli fenomenalne, genialne i wspaniałe Breaking Bad :-)
 
Midern moim zdaniem w Prison Breaku drugi sezon był najlepszy szczególnie wątek ze skarbem ale nie będe ci spojlerował tak czy owak to mój ulubiony serial obok Dextera ....
 
Co do Revolution to jestem na bieżąco i czekam na najbliższy odcinek, który bedzie pod koniec stycznia:)
 
Prison Break sie skonczył kiedy Sarze głowa odrosła.

Ja oglądam Revolution, na początku nie byłem przekonany, ale potem mnie nieźle wciągnął ten serial :)


Jestem fanem post-apo w kazdej postaci ale poziom aktorstwa sprawił ze wytrzymałem tylko okolo 5 odcinkow potem shift +del.



Nie polecam.
 
Niezły serial z ogromnym potencjałem, niestety zmarnowanym, mimo wszystko przyjemnie się oglądało (lata temu :-))+



Friends 3x06 jest przegenialne :-)
 
Jericho było spoko, ale gorszego zakończenia serialu chyba nie dało się wymyśleć.



Ja nie wierzę, że ktos nie zna Prisona, dla mnie genialne. 2 pierwsze sezony to potęga, ale potem i tak mi się oglądało przyjemnie bo byłem mgea zajarany.



Revolution ogarne :) Detektywa też. Czekam na Horde, szkoda ze to tylko 15minutówki beda
 
Pierwszy sezon PB spoko, drugi był już dla mnie tak głupi, że go nie dokończyłem.



Dawać mi tu True Detective następne, już już!
 
Revolution 12 odcinek ma być dostępny 23.01, a 13 30.01 wg hataka ;)



Ja już czekam na 2 sezon Vikingów, końcowe odcinki 4 sezonu TWD lada chwila. Potem Gra o tron.



A głowa Sary...cóż, najwyraźniej to nie była jej głowa. Chyba nigdy tego zbyt dobrze nie pokazali ;D



Jericho mi jakoś umknęło :) Do post-apo trzebaby zaliczyć Defiance, ale i chyba Terranova. Był 1 sezon nawet na jedynce. Ogólnie nowy świat, bo bodajże na Ziemii tlenu zaczęło brakować(?), no ale problem jest taki, że żyje się wśród dinozaurów ;) W sumie dobrze wspominam ;)



Magic City skończyłem i żałuję, że to koniec i taki jakiś ten koniec :-/



Czas "zrobić" Peaky Blinders w wolnej chwili :)
 
Z post apokaliptycznych to niezły był Jeremiach z Lukiem Perry...







http://www.filmweb.pl/serial/Jeremiah-2002-98660
 
Yagiel



To dlatego że obcieli im kasę i chcieli skasować serial. Dlatego zakończenie było przyspieszone i generalnie kiepskie przy całkiem dobrym serialu
 
Jestem po 1 odcinku True Detective i zapowiada sie obiecujaco. Odcinek mial dosc mroczny klimat, ktory kojarzy mi sie z Miasteczkiem Twin Peaks. Aktorzy grajacy glownych bohaterow bardzo wysoka polka wiec moze byc tylko lepiej. Dodaje do listy obenie ogaldanych.



Z seriali ktore ogladalem/ogladam moge polecic (kolejnosc przypadkowa):



Oz, Rzym, The Wire, Breaking Bad, Prision Break, Lost, Pitbull, The Walking Dead, Supernatural, Americans, Elementary, Sherlock, Peaky Blinders, Dr House, Deadwood, Sons of Anarchy, The Big Bang Theory, Boardwalk Empire. Pewnie o kilku zapomnialem.
 
Linki od Voranka nie wiedzieć czemu mi nie działały, ale tak czy siak obejrzałem drugi odcinek TD. Łał.
 
Jest już dostępny pierwszy odcinek drugiego sezonu http://www.filmweb.pl/serial/The+Following-2013-655968
 
Musze zapełnić pustke po BB....SoA-Pytanie o ten serial.Czy on nie jest jakby przejaskrawiony? ile w nim realizmu?szukam coś na miare The Wire
 
Mi akurat SoA nie podeszło i odpuściłem po 3 odcinkach. Znalezienie serialu na miarę The Wire jest niemożliwe. Jeśli jeszcze nie widziałeś to polecam: Deadwood, Zakazane imperium, Rzym, Carnivale, OZ, Soprano
 
Black Sails ktoś już obejrzał? Czekam na napisy i w sumie mam jakieś tam oczekiwania. Starz robi dobre produkcje
 
Back
Top