Seriale

@krolik



Chcesz wszystkie odcniki 10 sezonu naraz do pobrania ? Moge Ci przerobić na linki premium



e: Tak nawiasem to jeśli ktoś chce coś na szybko pobrac to pisać, idą święta i dają promocyjne GB to wykorzstania :-)
 
Voranek - miałbym dwa linki, jakbyś miał czas i ochotę to słać na jakiegoś maila czy tutaj wrzucić na chwilę? Z góry dzięki :)
 
http://rapidgator.net/file/dea1953bac905df5f654a8363fed3fe0/Luther.S03E02.DVDRip.XviD-HAGGiS.rar.html



http://rapidgator.net/file/07b64092d17a5f638095594d8472e35b/Luther.S03E04.DVDRip.XviD-HAGGiS.rar.html







Dzięki :)
 
Dobry odcinek The Walking Dead IMO. Trochę dziwne zakończenie, bo jak dla mnie mogliby pokazać chociaż, czy córka Ricka przeżyła, czy faktycznie zombie miały się czym chwilowo zajadać. Mimo wszystko chyba najlepszy odcinek jak do tej pory.


By the way, zastanawiam się czy obejrzeć "Wikingowie", znajomy strasznie polecał. Widział ktoś? Jakieś opinie na ten temat?
 
By the way, zastanawiam się czy obejrzeć "Wikingowie", znajomy strasznie polecał. Widział ktoś? Jakieś opinie na ten temat?


Widział. Było pisane kilka razy w temacie, że warto.
 
Walking Dead S04E8 ratuje póki co nudny sezon, szkoda że na kolejny odcinek trzeba będzie czekać do lutego
 
Obejrzałem Peaky Blinders - CO ZA ROZPIERDOL! Lata 20 XIX wiecznej Anglii.. cudo! Fantastyczny klimat w tym serialu, nie mogę się doczekać drugiego sezonu.
 
Jak macie problemy z pobieraniem seriali, to znam fajne forum gdzie stuff wrzucany jest tylko na serwery bez limitów a jak czegoś nie ma, to wystarczy napisać prośbę. Rejestracja jest zamknięta i nie chcę też robić żadnej reklamy, więc jak ktos chce, to mogę wysłać zapa na maila :-)



//



Oglądałem wczoraj kolejny odcinek how i met your mother, ten serial stacza się coraz bardziej, a szkoda. Jak się dowiedziałęm ,że ma być spin-off "how i met your father", to całkiem mi ręce opadły :x
 
Dobra, mam chwilę przerwy więc coś o serialach:



Oglądane z chęcią:



1. Gra o tron - chyba nie trzeba przedstawiać. Najlepszy serial ostatnich lat.



2. Hannibal - jest ogień, psychopaci i psychatrzy (czasami jedno i drugie naraz), wykwintne dania i makabryczne zbrodnie. Smak psuje jedynie marny główny śledczy. Mimo tego 9/10 i czekam na kolejny sezon.



3. Arrow - dla miłośników nieskomplikowanych motywów komiksowych. Trochę przerysowywują na chama z Batmana, ale serial bardzo mi pasuje (może poza drewnianą panią prawnik). Jak jest Ras'al'Ghul - jest zabawa 8,5/10 :D.



4. Spartakus - wszystkie sezony poza drugim (Zemsta) są udane. Polecam obejrzeć również prequel Gods of Arena. Szkoda, że to koniec 9/10.



5. Death Note - nigdy nie przypuszczałem, że mogę się zakochać w japońskim ustrojstwie. Motyw przewodni zajebisty. Kto nie oglądał - ten musi 10/10.



Porzucone:



1. Breaking Bad - nie wiem, dlaczego jest taki fenomenalny. Ja wytrzymałem tylko 3 odcinki i dałem sobie spokój,



2. House - gdzieś między drugim a trzecim sezonem przestał mnie zupełnie kręcić.



3. Wikingowie - niby wszystko ok, ale czegoś mi tam brakowało. Po połowie pierwszego sezonu odpuściłem. Ale warto spróbować, może wam podpasuje.



4. Agents of SHIELD - niedorobione dziecko Avengers. Dla mnie strata czasu.



5. Dracula - zaczynał się fajnie, a potem siadło.Nie bardzo czaję, o co tam w końcu biega. Poza tym sporo czasu poświęcone na wątek rodem z telenoweli....
 
Gusty są dziwne, dla mnie Gra o tron jest dość słaba, momentami aż za nudna (choc owczyiscie mowie to w perspektywnie Soa czy BB, ogolnie serial jest fajny i go ogladam ), natomiast BB to geniusz; D
 
Z GoT jest taki problem, że chujowo poprowadzono trzeci sezon, tzn. rozwleczono mało ciekawy kawałek książki. W kolejnym sezonie powinien być ogień, chyba że spartolą materiał. Bo druga połowa "Storm of Swords" jest mocna:-).
 
"Luthera" skończyłem. Owszem, są czasem bzdurne patenty (Bedlam Axis, niekonsekwencja w zachowaniu ostatniego przeciwnika Johna), ale serial bardzo mi się podobał i żałuję, że nie będzie więcej serii. Z drugiej strony przynajmniej nie zepsują dobrego wrażenia. Pierwszy sezon najlepszy.
 
Dosyć dobry SoA s6o12, spodziewałem się dwóch rozwiązań sytuacji, a proszę, zrobili jeszcze inaczej. Trochę problemów się zakończyło, następne się zaczynają. Jak dla mnie jest w miarę spoko :)
 
Najnowszy Supernatural - s9e9. Kurde, czegoś takiego się nie spodziewałem! Dobry, ale i smutny odcinek.



Co do BreakingBad, jestem jakoś w s2e2 i serial nadal nie trafia do mnie zbyt mocno. Teraz koniec oglądania i jazda na siłkę :)
 
Dzisiaj sobie myślałem jakie mogło by być zakończenie SoA - wpadło mi do głowy, że Jax dosaje kulke od Nero :P
 
Myślę, że serial skończy się dopiero na 7 sezonie albo i później. Yagiel, ciekawa teoria, mi się raczej wydaje, że klub zostanie rozwiazany, Jax znowu spiknie się z Tarą, wyjadą i wychowaja dzieci. Ale obym się mylił i żeby jakoś mnie zaskoczyli :)
 
To, że SoA skończy się na siódmym sezonie, jest niemal pewne. Czy będzie 8? Wolę zakończenie z klasą, niż przedłużanie w nieskończoność ...
 
Wiem o tym, że jeszcze (przynajmniej) jeden sezon, ale jestem przekonany,że będzie kosa z Nero i może być ostro.Tym bardziej, ze Nero trzyma z Gem, która kryje tajemnice przed Jaxem - a w końcu wszystko się wyda:]
 
Już to tu kiedyś pisałem (rok temu) :-)

Sutter w wielu wywiadach wspominał jak chce zakończyć historię SoA, czytałem też, że Sonsi czerpią mnóstwo motywów z Hamleta i cała historia zmierza do potwierdzenia prawa Murphy'ego.



Shitstorm is coming
 
Ja czytałem też, że jakiś czas po zakończneniu całego serialu, planują prequel SoA, czyli początki klubu, jego założenie itp. Jak dla mnie - moze byc ciekawie.
 
Będzie John, młody Clay, młoda Gem. Może być ciekawie, zobaczymy co wymyślą, jak to przejdzie.
 
NO takie oglądanie czegoś co wiesz jak się zakończy, może nie być już tak dobre jak SOA
 
Szkoda że to ostatni sezon. Niby nowe sezony to spadek formy serialu ale jakoś przyzwyczaiłem się do Hanka.
 
W każdym sezonie były fajne momenty, postacie zawsze charakterystyczne, a cały serial cenie sobię za to, że potrafił zaangażować mnie emocjonalnie :)
 
Back
Top