Seriale

Z koncem 2 sezonu jest koniec sprawy, w 3 zaczyna sie nowa sprawa i nie jest to juz zbyt porywajace ja juz jakis czas stoje na 8-mym odcinku i juz nie mam ochoty szczerze powiedziawszy go ruszac dalej
 
Who knows, a trzeci sezon też jest czystą zrzynką z duńskiej serii, czy autorskim pomysłem jankesów?



@down kolejny ulubiony powraca :)
 
This season, will the club survive? SOA premieres Tues, Sept. 10 at 10p on FX.







1231145_10151808546018291_384885440_n.jpg
 
Nadrobiłem 9 odcinek Dextera i naprawdę , cholernie mi się spodobał - nie zwracałem uwagi nawet na miłosne gadki Dextera.



BTW, promo 10 odcinka jest epickie. Mam nadzieję że showtime tego nie zjebie i zakończy serial z klasą.
 
Wczoraj zacząłem oglądać LOW WINTER SUN. Sezon niedawno ruszył. Są dopiero 4 odcinki. ja obejrzałem 3. Zachęcił mnie Mark Strong, jednak bez brytyjskiego akcentu heheh. Zapowiada się dosyć ciekawie chociaż obawiam się, że zaraz go zepsują. Lekko przypomina mi Luthera [co bym jednak zaraz nie był atakowany to lekko, leciutko, leciuteńko:)]. Sprawdzę cały sezon. Oglądałem też Hell on Wheels 1szy sezon ale jakoś mnie nie wciągnał. Jak to jest z kolejnymi? Warto obejrzeć?
 
haha to ten film na podstawie jakiegoś nędznego erotyka? Jax wiec co robi, może to nie Twilight, ale pewnie film dzięki hordom pryszczatych fanów zarobi grube miliony i nawet taki słaby akto jak on otworzy sobie drzwi do większej kasy.
 
Oglądaj, dla mnie jeden z ulubionych seriali komediowych, fakt, początek trochę przymula, ale drugi i trzeci sezon płakałem ze śmiechu.
 
Ja też mam wielkie nadzieje co do true detective, takie klimaty najbardziej lubię + niezawodne hbo


dzisiaj premiera 4 sezonu boardwalk empire
 
Jestem pod niesamowitym wrażeniem 10-tego odcinka Dextera. Czuć klimat finału ( tak btw na filmwebie sa już ponoć treści spoilerów ostatnich odcinków, ponoć sprawdzone w porównaniu do poprzednich , więc radze nie czytać).



Po komentarzach w internetach większośc osób ma odmienne do mnie zdanie, ale uważam że od odcinka odcinek 9 i 10 były świetne.
 
Podzielam opinię kolegi wyżej. W odniesieniu do całej serii, nie był to jakiś mega odcinek, ale wystarczyło, aby z automatu stać się najlepszym w sezonie (w pamiętnym czwartym epizodzie zapamiętałem tylko ostatni moment, reszta była słaba).. Koniec serii powinien być naprawdę konkretny.
 
ależ mnie rozdrażmiła końcówka nowego odcinka Breaking Bad! A dziś powracają Sons Of Anarchy ! ! !
 
O nawet nie wiedzial, ze dzis nowe sonsy.



Kiepski odcinek Dextera, nie czytalem spoilerow, wiec mam nadzieje, ze chociaz final mnie nie zawiedzie.



Co do Breaking Bad, mnie rowniez koncowka niesamowicie wkurwila...







SPOILER



Ekipa nazioli ktorej zabojstwa nie sa obce, nie moze trafic z podpartej, stacjonarnej broni w dwoch szerokich chlopow, mierzac do nich uprzednio z pol minuty. Do tego dodac kaliber jakiego uzywaja i wychodzi nam, doslownie star wars... Jak to Tj ujal na twitterze.



Magia odcinka prysla.
 
BB za kazdym odcinkiem mnie rozwala! Ten serial moglbym ogladac chyba bez konca, chodz nie ukrywam, ze smieszna byla scena gdzie na przeciwko siebie wymieniaja ogien policjanci i wyszkoleni killerzy i jakos nikt nie padl, chodz jestem ciekawy co dalej z Waltem i Pinkmanem
 
no końcówka urwana i strasznie mnie to poryło bo nie wiem czemu ale myślałem ze to ostatni odcinek:-) ale i tak szkoda, ze to ostatnia seria bo jednak serial kapitalny
 
SPOILER



http://i.imgur.com/isL9d2o.jpg



Jakby się uparł to można by pomyśleć, że faktycznie ciężko było ich trafić. Hank był schowany a jedynie Gomez był ledwo widoczy przez rodzinke Tooda. Bądź co bądź, zalatywało bajeczką. Z drugiej strony nie ma się dziwić. Chodzący Fring po wybuchu bez pół twarzy. :-) Kurde, dajta mi poniedziałek rano :-) Aż nie chce się wierzyć, że to jeszcze tylko 3 odcinki :-)
 
Spoiler











Napewno ? Hank był praktycznie cały czas zasłonięty. Może nie całościowo ale jednak. Zależy z jakiego miejsca jest ujęcie to inczaej widać



http://imgup.pl/di/O7OO/erwe.jpg
 
SPOILER







Walt w pierwszym odcinku tego sezonu wygląda jak Max Payne, aż mnie ciekawi jak do tego doszło :)



Voranek - w którymś ujęciu z lotu ptaka, o ile pamiętam stoją naprzeciwko ekipy Todda i w takiej pozycji zaczynają padać strzały :] Myślałem, że od razu będzie pozamiatane i wyrżną wszystkich a serial nabierze zwrotu, a tu powymijali kule a końcówka się urwała :) Dobrze, że jutro Sonsi ruszają, bo żałoba bo BB będzie konkretna.



Oglądam też Pod Kopułą - lekko się wkręciłem, no i rolę Big Jimma gra Hank z BB, lecz pozostali aktorzy i ich poziom jest momentami aż zaskakująco żenujący. W szczególności jeśli mowa o Angie. Sam Serial, po za nazwiskami i tematem, z ksiązką nie ma praktycznie nic współnego. Będzie sezon drugi, gdzie autorem pierwszego odcinka, o ile pamiętam, ma być gość od Krwawego Wesela z Gry o Tron :)
 
Back
Top