Seriale

Co do 8 sezonu HIMYM ten niedosyt na samym końcu odcinka. Ale przyznam że dobre otwarcie sezonu zrobili ;)
 
Mam ogromnego wkurwa na ludzi którzy spoilerują nie oznaczjąc tego, ile razy już w życiu przejechałem się na takich postach. Jak Martin wydał DwD to na pół roku miałem zamiar odłączyć sobie internet, żaby nie dowiedzieć się zakończenia zanim wydadzą Taniec w Polsce, niestety mimu usilnych starań nie udało mi się.



HIMYM słabe, mam nadzieję, że to już ostatni sezon, a takiego The Office żałuję.chociaż też ma tendencję spadkową.



Na to czekam i odgryzam paznokcie ... jest nawet i Chael :]



 
M.J. - Nic Ci się nie stanie jak napiszesz UWAGA SPOILER!!! Zauważ że żaden z nas którzy oglądali już 3 odcinek nie pokusił się o zdradzanie szczegółów oprócz Ciebie. Nie psuj zabawy innym.
 
MJ ma szczęscie, że widziałem ten odcinek przed przeczytaniem posta... Ogólnie przydała by się opcja wrzuciania w spoiler tekstu, który pojawia się dopiero po rozwinięciu.
 
Ok sorry chłopaki to tak z rozpędu zaraz po oglądnięciu odcinka i jeszcze w przypływie emocji. Won't happen again!
 
Oglada ktos The Fringe ?



Obejrzalem wlasnie Pilot pierwszej serii i wydaje sie ok .Warto w to wejsc ?
 
My tu gadu gadu, a nie wiem czy ktoś polecał najlepszy polski serial erver







275.jpg
 
Pitbull był mega, szczególnie 1 sezon :)



herrflick



Jak ci się podobało kiedyś Archiwym - X to Fringe będzie wpytkę :)



Poza tym robi to koleś od LOST wiec poziom produkcji jest na wysokim poziomie, mi się podobał
 
Archiwum X ma się tak do Fringe jak Pitbull do 13 Posterunku :).



A co do kolesia od Losta to tylko wyreżyserował pilota i przykleił nazwisko, bo jego studio produkuje.
 
Mi Fringe w ogóle nie podeszło, może dlatego, że jakoś przestały rajcować mnie wszelkiego rodzaju procedurale gdzie każdy odcinek to inna historia z głownym wątkiem daleko w tle, podobnie było z ponoć dobrym Person of Interest....



Co do kolesi od Losta to mam na nich wyjebane od czasu jak Lindelof wziął się za scenariusz do Promka.
 
Ogląda ktoś "American Horror Story" ?


Myślałem, ze to bedzie jakaś szmira a wkręciłem sie w ten serial maksymalnie. Jestem juz po 2 sezonie i nie moge sie doczekać nowego :)



Defthomas ja jestem mega fanem The X Files i serial Fringe to dla mnie totalna porażka. W Archiwum ten klimat, tajemniczość, genialna fabuła i aktorstwo jest nie do zastąpienia. Olbrzymia przepaść dzieli te dwa seriale.
 
Rzeczywiscie jeden sezon. Sciagnalem jakas dziwną wersje : Po 6 odcinków w każdym sezonie i podpisane łącznie jako dwa. W każdym badz razie serial bardzo dobry, momentami miałem problem żeby skumać o co chodzi. Muzyka rewelacyjna, jeden utwór jest chyba sciagniety z "Draculi" . Pod koniec też brakuje mi ducha pokojówki w wersji młodszej :)



Visu oglądasz ten serial?
 
Tak, ogladalem. O ile poczatek sezonu byl serio fajny i ciekawy, to jednak z czasem ulatywal z niego zupelnie klimat horroru i tajemniczosci, na dodatek mnie zakonczenie nie porwalo w ogole. Ogladalem dosc dawno, wiec teraz tak zbytnio nie chce sie meczyc i przypominac sobie wszystkich plusow i minusow. Ocenilem go na 8/10 i bede ogladal drugi sezon (ktory wychodzi za kilkanascie dni). "Zakonny psychiatryk" lepiej rzutuje na start niz nawiedzony dom, mam nadzieje, ze zrobia z niego dobry uzytek :-)
 
Wychodzi na to, że trzeci sezon GoT skończy się takim cliffhangerem przy którym akcja z Boromirem to pikuś :]



Ostatnio Don't Trust the Bitch in Apartment 23, siedem odcinków całkiem fajnego serialu komediowego, który wywoływał u mnie szczery uśmiech na twarzy, a przy dzisiejszych produkcjach to rzadkość.
 
Zaczął ktoś oglądać 3 sezon "Zakazanego Imperium" ? Jak wrażenia?


Drugi sezon był zajebisty, nie wiem czy ściągać od razu czy czekać do końca roku aż będą dostępne wszystkie odcinki
 
Back
Top