Seriale

Dobre to The Walking Dead? Ja zobaczyłem tylko 1 sezon i dałem blocka na jakiś czas, a ponoć drugi sezon jest jeszcze słabszy ... mimo to serial bije wszelkie rekordy popularności na kablówkach, więc być może warto wrócić ...
 
@Gambit



Dzisiejszy odcinek bez rewelacji, ale serial ogólnie warty obejrzenia.
 
Ten serial jest dziwny... Bohaterowie są bezjajeczni, irytujący, bywa tez tak, że jakiś gówniany wątek ciągnie się przez kilka odcinków, nuda wylewa się z ekranu a mimo to oglądałem 2 sezony i jutro pewnie obejrzę pierwszy odcinek 3.



Jednego niemożna odmówić, jak dla mnie ma klimat ten serial. Lubie tematyke zombie i mi się to podoba. Nie potrafię tego wyjaśnić :D



Nie czytałem komiksu, więc przynajmniej niedenerwuje się nieścisłościami między jednym i drugim.
 
Całkiem spoko. Przy Walking Dead czy Sons Of Anarchy wysiada,ale mysle,że warto oglądać.
 
@Zlatan sciagaj bo warto.Ja gdy pierwszy raz zobaczylem okladke i przecztytalem recenzje to szczerze mowiac sobie odpuscilem.Myslalem,ze to kolejny film w klimacie"fantasy",za ktorym nie przepadam.Ktoregos dnia (niedawno) postanowilem jednak "pozyczyc"sobie dwa odcinki,po pierwszym wiedzialem juz,ze obejrze dwa sezony.GOT to mistrzostwo swiata,serial wymiata 10/10.Nigdy nie sadzilem,ze serial o takiej"tematcyce" jest w stanie tak bardzo mnie wciagnac.



@Yagiel sa gusta i guscicki wg mnie to oba seriale,ktore wymieniles nie umywaja sie do GOT SOA odpuscilem po 2 sezonie,Walking Dead dobry ale nie wybitny
 
Gambit:



2x01 - dobry odcinek



2x02 - 2x07 - cienizna oprócz końcówki 2x07



2x08 - 2x13 - duża poprawa i ostatnie odcinki są dobre



3x01 - dobry odcinek



Zlatan:



pierwszy sezon lepszy niż drugi, ale ogólnie bardzo dobry
 
Rowniez nie zgadzam sie w zadnym wypadku z Yagielem, ogladam oba wymienione przez ciebie seriale i oceniam je maksymalnie na 8/10. Gdzie GoT to kolejno 1 sezon 10/10, a drugi 9/10. Dodatkowo pierwszy sezon skusil mnie do przeczytania wszystkich czesci sagi, ksiazki wchlonalem zaskakujacy szybko i przesiaknalem klimatem Westeros :-)



Sa oczywiscie, tez tego minusy. Dlatego tez drugi sezon serialu, wydawal mi sie gorszy. Czesto wylapywalem, mase bledow, niescislosci zwiazane z oryginalem, glupie zmiany fabularne itp.



Oczywiscie, mimo to goraco polecam, zarowno serial jak i cala sage o "Piesni Ognia i Lodu" :-)
 
Dlatego ja najpierw obejrzę wszystkie sezony serialu, a potem dopiero zacznę czytać całą sagę. :D GoT for life!
 
GoT to serial bardzo dobry, jednak z wadami, do książki się nie umywa, zresztą jak większość literackich ekranizacji ...
 
sciagnalem cala serie w formacie mkv i mam problem, mianowicie gdy odtwarzam nie slysze rozmow, reszta wszystko ok. Slysze inne efekty tylko nie rozmowy. Moze to byc problem z kodekami ?
 
jakim playerem odtwarzasz? Spróbuj Dziobas Rar Player'em ... ale dziwna sprawa, ze niby dzwięk jest, a nie ma dialogów ...
 
Ogląda ktoś Falling Skies? ("Wrogie Niebo")


Serial chyba może pasować tym, którzy lubią The Walking Dead, którego co prawda nie oglądałem, ale podobne realia - cywilizacja zniszczona i grupka ludzi, która przeżyła próbuje stawiać opór po inwazji kosmitów.

Mi się bardzo podoba, nie jestem jakimś znawcą ani amatorem seriali, bo oprócz tego oglądałem jeszcze Game of Thrones, Terra Nova, Legend of the Seeker i kiedyś bardzo lubiłem nasz polski serial Sfora no i pierwsze trzy sezony Czasu Honoru.
 
prawdopodobnie jest to wina kodeka Ac3, serial odpala Ci się dźwiękiem 5.1, a dialogi masz ustawione na głośnik Center i dlatego ich nie słychać. Możliwe, że przestawienie na 2.0 by pomogło i ruszyłoby w AllPlayerze ...
 
Obejrzalem 1 serie Gry o Tron i oceniam to na zasłużone 10/10. Strasznie sie wkrecilem w to. Szkoda ze nie czytalem przed ogladaniem ksiazki. Moze jeszcze nie za pozno by nadrobic zaleglosci ;>
 
Kto oglądał ostatnio epizod Sons of Anarchy to wie może co to za muza w tle leciała w ostatniej scenie, gdy Jax gadał z Gemmą?
 
oglądałem ok dobry , ale coś z nowych hamerykanckych , cos lekko trillerowego? nie dexter :D
 
oglądał ktoś Londyńczyków ? aż dziwne, że nie powstał 3 sezon bo bardzo przyjemnie się oglądało i nie było debilne jak inne ich produkcje



odcinki online na stronie tvp http://www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/londynczycy/odcinki-i-seria
 
Oglądałem kiedyś 1 sezon i jakoś zapomniałem o 2. Dzięki za przypomnienie elson
 
ja z seriali kryminalnych mogę ci polecić Wallandera. Tylko ten serial który robiło BBC.
 
@TTauzen



najlepszy kryminalny wg mnie pomijając "Świętą Trójcę" z USA to Shadow Line, ale jak rzeczywiście chcesz coś amerykańskiego to zajebiste jest The Killing, podsunąłbym też kapitalne Terriers :]
 
Back
Top