Seriale

tymczasem paramount co lipy nie odpierdala...
1779456421907.png

różno-gatunkuje równo te swoje seriale
 
Czyli tak, ale lekko.
Chodzi Ci o Grę o tron ? Bardzo mocno na tak. Pewnie już się naczytałeś że ostatnie sezony są słabsze. Bo faktycznie są. Ale ten serial itak jest warty obejrzenia.
Pierwsze 5 czy tam 6 sezonów jest zajebiste. Nie warto patrzeć przez pryzmat dwóch słabszych sezonów bo Gra o Tron to poprostu konieczność. Jak skończysz 1 sezon to już polecisz do samego końca.
 
Back
Top