ninja
Vale Tudo Championship
tymczasem paramount co lipy nie odpierdala...MUDŻYN!
różno-gatunkuje równo te swoje seriale
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
tymczasem paramount co lipy nie odpierdala...MUDŻYN!
Pierwsze sezony mocarne. Później mocno w dół.Gra o tron: git czy kit?
Wylosowało się cztery miesiące wolnego.
Jak wyżej. Ten mem idealnie to oddajeGra o tron: git czy kit?
Wylosowało się cztery miesiące wolnego.
Oglądaj.Gra o tron: git czy kit?
Wylosowało się cztery miesiące wolnego.
A jakie gatunki lubisz?Czyli tak, ale lekko.
Alternatywa dla jakiegoś klimatu, a nie 10 sezonów. Ktoś może coś?![]()
Może być coś w stylu Gry o Tron, może być coś strasznego, ale godnego. Tylko nie sensacje typu Dexter ani żadne CSI i inne Miami. Mocne horrory, thrillery, cokolwiek, żeby zająć głowę.A jakie gatunki lubisz?
Black Sails. Są cztery sezony i całość jest zajebista.Czyli tak, ale lekko.
Alternatywa dla jakiegoś klimatu, a nie 10 sezonów. Ktoś może coś?![]()
Twin peaksMoże być coś w stylu Gry o Tron, może być coś strasznego, ale godnego. Tylko nie sensacje typu Dexter ani żadne CSI i inne Miami. Mocne horrory, thrillery, cokolwiek, żeby zająć głowę.
True Detective sezon pierwszy.Czyli tak, ale lekko.
Alternatywa dla jakiegoś klimatu, a nie 10 sezonów. Ktoś może coś?![]()
Black Mirror też zajebiste niektóre odcinkiBlack Sails
Twin peaks
Carnivale
Black mirror (pierwsze 3/4) sezony
Leftovers
Haunting of hill house
Terror
Severance
Dark
Devs
True Detective sezon pierwszy.
Fargo sezon drugi.
Midnight Gospel
Black Mirror też zajebiste niektóre odcinki
Black Sails. Są cztery sezony i całość jest zajebista.



Doczytałem. Jeśli chcesz thriller to Banshee jest zajebistą pozycją. I też cztery sezony.
Chodzi Ci o Grę o tron ? Bardzo mocno na tak. Pewnie już się naczytałeś że ostatnie sezony są słabsze. Bo faktycznie są. Ale ten serial itak jest warty obejrzenia.Czyli tak, ale lekko.
Bez Harrego ten serial nie ma sensu, reszta cuntów jest do odstrzelenia.Jeżeli to prawda to huj z nimi po huj będzie oglądać to dalej![]()
Strefa Gangsterów bez wielkiej gwiazdy. Aktor definitywnie pożegnał się z serialem
Wygląda na to, że Strefa Gangsterów już nigdy nie będzie taka sama. Podczas gdy fani czekają na 2. sezon, za kulisami padła decyzja, która może mocno wpłynąć na kształt serialu w przyszłości.www.ppe.pl
Ciekawe która z silnych kobiet Conrada wyjdzie na pierwszy plan żona, córka a może synowaBez Harrego ten serial nie ma sensu, reszta cuntów jest do odstrzelenia.
Było, banJeżeli to prawda to huj z nimi po huj będzie oglądać to dalej![]()
Strefa Gangsterów bez wielkiej gwiazdy. Aktor definitywnie pożegnał się z serialem
Wygląda na to, że Strefa Gangsterów już nigdy nie będzie taka sama. Podczas gdy fani czekają na 2. sezon, za kulisami padła decyzja, która może mocno wpłynąć na kształt serialu w przyszłości.www.ppe.pl

albo bedzie jakis skurwiel angol

Udaje się na bana ale tak lekko na 10% wiec od dzisiaj nie bede się udzielał w temacie o Wojnie domowej w USAByło, ban![]()

Szybko poszłoView attachment 147735
Oho, w ostatniej scenie widać, że jakaś silna i niezależna gladiatorkini będzie siekać 120 kg chłopów...
Przeczuwam hit kasowy

