Seriale

No wlasnie Magic City,zaczalem wczoraj i ledwo co "wymeczylem|"pierwszy odcinek,jakos nie porywa ten serial,jak narazie. The Shield fajny serial,warto zobaczyc lecz mysle,ze przy The Wire wypada blado. W "Magic City" na plus jedynie Olga Kurylenko
 
ehhhh, i kolejny tydzień czekania na SoA :-) Mój kumpel ma taktykę,że czeka aż się sezon skończy i dopiero ogląda - masowo :) Ja nie dał bym rady:)
 
Bronson odpuść, im dalej tym gorzej.



Yagiel kiedyś też tak robiłem, ale potem robi się tego zbyt dużo no i ciężko unikać spoilery, a ja jeszcze sobie lubię poczytać różne opinie i recenzje.
 
no ba, szkoda, ze tak szybko dostał cancela. Podobny los spotkał też Terriers choć dla mnie serial jest fenomenalny ...
 
Tak jeszcze wracając do Magic City to wczoraj James Caan dołączył do drugiego sezonu jako boss Butchera. Może ktoś będzie chciał zobaczyć.



How to make it in America widziałem, ale szczerze jak się skończyło to nie miałem jakiegoś żalu, straszny przeciętniak, taka gorsza, mniej śmieszna wersja Entourage.
 
oglada ktos paradoks z linda na tvp2? zajebiscie klimatyczny, dawno nie widzialem tak zajebistego, polskiego serialu. w koncu linda gra w czyms, gdzie pasuje
 
Pewnie ktorys z synow, dosc dobrze sie ten sezon rozpoczal, byle utrzymali poziom.
 
Heh, widzę, że powtórka z drugiego sezonu, pewnie odcinek będzie miał identyczny schemat.



Ja Sonsów odpuściłem po żałosnym finale czwartego sezonu.
 
Ma ktoś linki do drugiego sezonu Jak poznałem Waszą matkę z napisami PL? Bo na kinomaniaku są same z lektorem teraz, a ogląda sie je w ten sposób o wiele gorzej.
 
Przesadzacie z tym Magic City, owszem może nie grzeszy oryginalnością i jest wiele serili czy filmów w których lepiej prowadzone są podobne wątki, ale niewątpliwym plusem jest tu postaćgrana przez Dannyego Houstona - poprostu rzeźnik :]



no i jest jeszcze jednen zajebisty powód dlaczego należy choćby ugryźć MC - lecąc po kolei Olga Kurylenko, Elena Satine, Jessica Marais, Dominik Garcóa-Lorido.- wszystkie piękne kobiety, większość z nich występuje nago praktycznie w każdym odcinków, nierzadko w nieźle wyuzdanych scenach, a więc cygaro czy tam chusteczkę w dłoń i oglądać :]
 
Ale Hubi w Twoim przypadku chusteczkę nie cygarno, za młody na palenie jesteś :) A tak serio, mnie Magic City strasznie się podobało, zajebisty klimat Miami tamtych lat, mnie od pierwszego odcinka wkrecił, ale z kolei koleżka mówił, ze dopiero gdzieś przy 6 się podjarał.
 
A ja z kolei na 5 przestałem oglądać i żaden odcinek mi się nie podobał. Może troszkę pilot, ale postać Rzeźnika pogrzebała moje zainteresowanie w serialu. Przesadzona postać, aktor za bardzo próbuje grać, zbyt przesadnie, ale to wina chyba scenariusza, który nie wiem czy istnieje w tym serialu. Serial wygląda pięknie, chyba najlepszy teraz na antenie pod względem wyglądu i oddanie klimatu (nawet lepiej niż Boardwalk Empire czy Game of Thrones), ale reszta to padaka.
 
Wczoraj mial premiere 8 sezon HIMYM ... no i nowy odcinek udanie rozpaczal nowa serie :-)
 
HIMYM obejrze, ale tylko z sentymentu. Obecnie wpadłem na Girls od HBO i jest po dużym wrażeniem, naprawdę można się pośmiać, jestem dopiero po 4 odcinkach ale spodobała mi się ta produkcja i jak to u HBO jest też jazda po bandzie no i fajna aktoreczka tam gra :]
 
Właśnie obejrzałem najnowszy odcinek SoA...



Spoilerować nie będę ale powiem jedno. Rozjebał mnie cały obrót spraw...



Mega szokujący odcinek i widać że na ostro cisną w tym sezonie...
 
Dokładnie ! Chyba w żadnym sezonie nie było takiej jazdy jak w tym! To powinno leciec conajmniej 2 razy w tygodniu ! Każdy odstęp między odcinkami jest dosłownie jak odstep pomiędzy sezonami
 
SoA poprostu nie może skończyć się happy endem, więc twórcy wzieli się ostro do roboty ...



BTW



http://www.tmz.com/2012/09/27/sons-of-anarchy-actor-johnny-lewis-double-death-los-feliz-los-angeles/
 
ja chce napisy do SoA :DDD Na forach pełno spoilerów co do 3 odcinka i korci jak nie wiem by je pootwierać..
 
Back
Top