Seriale

GLINA






Oglądam od nowa poraz trzeci. Kocham ten serial.
obok Oficera, Odwróconych, PitBulla i Fali Zbrodni jeden z ulubionych. Polecam tym co nie widzieli
 
Zacząłem oglądać "How I meet your mother" i... jestem mocno zaskoczony. Pozytywnie. Pierwszy raz zdarzyło się,że coś czym jarają się "gimbusy,plastiki itd." na kwejkach i innych(chociaż pewnie znalazły fajne cytaty w necie i zamieszczają tam,żeby być słit), jest bardzo dobre Mam nadzieję,że nastepne sezony też są bardzo dobre, bo póki co jestem w trakcie ogladania pierwszego i obym potem się nie zaczął rozczarowywać. Bardzo fajnie jest odegrana postać Barney'a..
 
HIMYM jest zajebiste, ale do pewnego momentu, chyba tak po czwartym sezonie każdy następny mocno obniża loty ... raczej nie jestem homofobem, ależ jakież było moje zasoczenie gdy dowiedziałem się, że Doogie Howser tfu Barney jest gejem :]



Kurde, cholernie cieżko opisać mi słowami jak wspaniałym serialem jest BB, piąty sezon to pieprzone mistrzostwo świata ... znowu rok czekania :-)



Dla tych co oglądali ... alternatywne zakończenie :]



SPOILER





Zabrakło mi jedynie "plum" na koniec, jako "wisienki" na torcie :D
 
Tez bardzo lubie HIMYM, owszem po trzecim sezonie, zdarzylo sie duzo slabszych odcinkow itp, ale np juz 7 sezon jest na dosc wysokim poziomie. 8 (juz niedlugo !) chyba bedzie ostatnim (?), wiec na pewno fabularnie bedzie sie mnostwo dziac.
 
Ja akurat ostatnią sceną Breaking Bad byłem bardzo zawiedziony. Fakt, od połowy drugiej serii to niemal nieprzerwane pasmo fenomenalnych odcinków, łącznie z ostatnim (świetny montaż zabójstw w więzieniu, świetny dialog między Hankiem a Waltem o pracy, świetnie odegrana bezradność Skyler) ale do cholery jasnej ... SPOILER ...







Hank jest dlatego dobry w tym co robi bo znajduje tropy tam gdzie reszta glin ich nie dostrzega. Jego fart w tym serialu sprowadzał się do nie tracenia życia (bomba na pustyni, telefon na minutę przed zamachem) a nie magicznego znajdywania brakujących elementów układanki w absurdalnych sytuacjach jak to miało miejsce na kiblu w ostatnich sekundach minionego odcinka.



Krótko mówiąc myślałem, że sposób w jaki Hank rozgryzie kim jest Heisenberg będzie mniej przypadkowy.
 
@up
Też jestem zawiedziony...
+ następny odcinek dopiero latem 2013...

PS. Za 3,5 tygodnia Dexter : )
 
HIMYM jest zajebiste, ale do pewnego momentu, chyba tak po czwartym sezonie każdy następny mocno obniża loty ...






lubie ten seria. wg mnie słabo się robi po ślubie marshala i lyly. jakieś takie już przewidywalne wszytsko. ale pierwsze sezony na prawdę mają moc
 
Dzisiaj zacząłem oglądać The Good Wife po licznych namowach znajomych, po pierwszych kilku odcinkach jestem zaciekawiony i jak na razie uważam, że serial warty oglądnięcia. Tematyka prawnicza głównie chociaż również przewijają się inne wątki.
 
Visu, HIMYM będzie mieć raczej więcej sezonów:



http://www.serialowa.pl/16029/how-i-met-your-mother-bedzie-miec-wiecej-niz-8-sezonow/
 
3dbc1788731f701c56bfbcf800ad6db5.gif
 
Jakiś zajebisty sreial, mało odcinków / sezonów , tak by obejrzeć w najbliższe dni? :-)
 
Herszt, jak lubisz Sherlocka Holmesa to milo sie oglada ten serial http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992
 
Zajebiste seriale wymieniacie, nie wiedziałem nawet że tylu ludzi lubi np. It's Always Sunny, czy The Wire...



Ja dla odmiany polece coś mało ambitnego, bo Falling Skies.



Klimaty S-F, postapo, inwazja obcych a'la Wojna Światów i nawet Spielberg maczal w tym paluchy.



Pierwszy sezon 6/10, masa głupich scen, dosyc tanie CGI, ale jednak cos w tym było...



...i sie rozwinęło w sezonie drugim, który jest dużo mocniejszy w każdym aspekcie. Opłacało się poczekać.



Jako, ze seriali takich jest jak na lekarstwo, to dla czystej odmóżdżającej rozrywki śmiało polecam.
 
@Herszt_xD



Jeśli lubisz kryminały, pozycja obowiązkowa. Ciężki klimat + trochę thrillera psychologicznego. Trzyma w napięciu. Pierwszy sezon 6 odcinków, drugi 4.



1308779868_mv5bnzk1mjcwndcynv5bml5banbnxkftztcwntq2odc4mw._v1_.jpg
 
Nie pamiętam czy już kiedyś przypadkiem nie polecałem tego, ale na wszelki wypadek jeszcze raz. Mega serial !!
Entourage_Pictu.jpg
 
"The Walking Dead" w TVP!

Pierwszy odcinek pojawi się już dziś w sobotę 8 września o godzinie 23:55 w TVP 1. To bardzo późna pora dla tej ciekawej i udanej produkcji. TVP zdecydowała się także na przetłumaczenie tytułu serialu i zgodnie z komiksowym kanonem będzie się on nazywał "Żywe trupy".
 
Mają chłopaki mózg żeby puszczać taki serial o 0.00 :) Nie ogarniam, spokojnie powinni go wcisnąć na 22.00
 
Nie wiem czy ktos juz polecal,nie chce mi sie szukac a wiec polecam The Killing dwa sezony.Bardzo ciekawa produkcja,fajny mroczny deszczowy klimat Seattle i zagadka kryminalna,w ktora latwo sie "wkrecic".
 
Poleć mi ktoś dobre seriale

1) Coś z zagadkami, gdzie pojawia się mnóstwo pytań, coś typu Lost, czy Day Break (swoją drogą mega zajebisty, tylko jeden sezon, niedoceniony, a naprawdę dobrze się ogląda)
2) Coś fantastycznego, w klimacie Fringe/Nie z tego świata
3) Coś, gdzie ludzie (?) dysponują pewnymi umiejętnościami (jak w Heroes/Alphas)
4) Coś zajebistego, odmóżdżającego, młodzieżowego, nie wymagającego uwagi (jak One Tree Hill/Życie na fali)

Z góry podziękował.
 
Jednym słowem "The big bang theory" po polsku "Teoria wielkiego podrywu".
1. Niekońcżace sie pytania Sheldona: czy to był sarkazm?
2. Bohaterowie są jak nie z tego swiata, szczególnie Sheldon.
3. Sheldon dysponuje wielką umiejętnościa irytowania ludzi niezdając sobie z teo sprawy.
4. Przy BBT nie da się odmóżdżyć, na odmóżdżenie młodzieżowe M jak Miłość.

A tak na poważnie to nie jestem w stanie Ci pomóc, bo mamy inne gusta.
 
Nooooo. Ileż sie na ten powrót naczekałem :) Już jest do pobrania :) Uwielbiam ten serial - oby nigdy się nie skończył :)
 
Oglądał już ktoś? Bo ja się wacham czy czekać na napisy polskie czy już z angielskimi oglądać
 
ja właśnie zasysam ale i tak poczekam na napisy. Ja jebie, odcinek sciąga mi się już godzine i mam dopiero 327MB/550MB :(
 
Back
Top